Thursday, May 30, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / WOW! Ale spotkanie

WOW! Ale spotkanie

Na WOW meetings zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się nauczyć, jak nawiązywać nowe kontakty, rozwijać się i przede wszystkim miło spędzić czas.

Na WOW meetings zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się nauczyć, jak nawiązywać nowe kontakty, rozwijać się i przede wszystkim miło spędzić czas.

Na WOW meetings zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się nauczyć, jak nawiązywać nowe kontakty, rozwijać się i przede wszystkim miło spędzić czas.Na WOW meetings zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się nauczyć, jak nawiązywać nowe kontakty, rozwijać się i przede wszystkim miło spędzić czas. / fot. fotolia

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Kiedy spotykamy osobę, która nam się bardzo spodoba, często mówimy: „WOW”. Tak pojawił się pomysł na nazwę ogólnopolskiego cyklu spotkań warsztatowo – rozrywkowych dla singli.

Na WOW meetings zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się nauczyć, jak nawiązywać nowe kontakty, rozwijać się i przede wszystkim miło spędzić czas.

Na WOW meetings zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się nauczyć, jak nawiązywać nowe kontakty, rozwijać się i przede wszystkim miło spędzić czas. / fot. fotolia

Na każdym WOW meetings:

• nauka nawiązywania znajomości i networkingu • warsztaty i szkolenia • porady ekspertów • dodatkowe atrakcje, m.in.: pokazy tańca, pokazy barmańskie i wiele innych.

Organizatorem spotkań, które odbędą się m. in.: w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Rzeszowie jest portal randkowy Sympatia.pl oraz organizacja networkingowa Skrzydła Sukcesu.

Chcemy stworzyć przestrzeń do poznawania nowych osób, która będzie jednocześnie oferowała naukę, rozwój oraz rozrywkę. Naszym celem jest organizacja spotkań edukujących z tematów samorozwojowych, pokonywania nieśmiałości, autoprezentacji, nawiązywania znajomości oraz innych przydatnych dla singli – podkreśla Ewelina Sułkowska, Specjalista ds. PR i organizacji eventów Sympatia.pl.

Na WOW meetings zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się nauczyć, jak nawiązywać nowe kontakty, rozwijać się i przede wszystkim miło spędzić czas.

Hasło przewodnie spotkań to:

Rozwijaj się i poznaj ludzi takich jak Ty.

Bez presji, spontanicznie, w miłej atmosferze.

WOW meetings Kraków 11 lipca (piątek) godz. 18:00, BARKA food.life.music

Na co zwrócić uwagę, gdy zapraszamy na randkę? Co może nas zaskoczyć na spotkaniu? Odpowiedzi na te i inne pytania padną w czasie wykładu „Savoir-vivre dla singla i singielki” Wojciecha S. Wocława, eksperta portalu Sympatia.pl podczas pierwszego spotkania WOW meetings Kraków.

„Szczęście w pojedynkę” to temat kolejnego wykładu, który będzie można wysłuchać na WOWmeetings w Krakowie. Dominika Ochnik, psycholog i trener – omówi psychologiczne podejście do zagadnienia poczucia szczęścia, czynników sprzyjających poczuciu szczęścia i sposobów dążenia do szczęścia.

Spotkanie wyróżnia podejście networkingowe do nawiązywania nowych znajomości, które w tym przypadku będzie nastawione na budowanie relacji osobistych. Już od momentu przyjścia na spotkanie pokażemy uczestnikom, jak efektywnie nawiązywać nowe kontakty.

Zespół Skrzydeł Sukcesu, ekspertów od networkingu – będzie dbać o to, abyś poznał/poznała jak najwięcej nowych osób.

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy zapisać się na stronie: sympatia.onet.pl/wow Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/wowmeetings

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM WOW meetings Kraków:

17:00 – 18:00 – Rejestracja uczestników

18:01 – 18:15 – Przywitanie, nakreślenie idei spotkania, zaproszenie do strefy Sympatia.pl, gdzie nasi eksperci pomogą założyć profil, odpowiedzą na pytania uczestników

18:16 – 18:50 – ekspert Sympatia.pl Wojciech Wocław, wykład „Savoir-vivre dla singla i singielki”

18:51 – 19:00 – Pokaz tańca

19:01 – 19:35 – Wskazówki, jak nawiązywać nowe znajomości + czas dla uczestników na poznanie się

19:36 – 20:00 – Dominika Ochnik, wykład „Szczęście w pojedynkę”

20:01 – 20:10 – Mini koncert Agnieszki Sieńkowskiej – uczestniczki programu X Factor

20:11 – 20:50 – Czas dla uczestników na zapoznanie

20:51 – 21:10 – Oficjalne zakończenie spotkania

Najbliższe spotkania WOW meetings:

Kraków, 11 lipca (piątek) godz. 18:00, BARKA food.life.music

Warszawa, 22 sierpnia (piątek) godz. 18:00, La Playa, Wybrzeże Helskie 1/5

Katowice, 5 września (piątek) godz. 18:00, budynek Altus ul. Uniwersytecka 13

Rzeszów, 12 września (piątek) godz. 18:00, Hotel Rzeszów, ul. Piłsudskiego 44

Jak przygotować się do spotkania? Przeczytaj poradnik.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ