Sunday, April 14, 2024
Home / Kultura  / Women’s Run – FUN RUN łączy przyjemne z pożytecznym!

Women’s Run – FUN RUN łączy przyjemne z pożytecznym!

Przegoń raka jelita!

Pierwszy trening Women’s Run FUN RUN odbędzie się na terenie Dzielnicy Bielany już 23 lipca 2016 r. / fot. materiały prasowe

Prowadzony od 2009 roku program promujący aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród lokalnych społeczności Women’s Run doczekał się nowej odsłony. W ramach organizowanych wspólnie z Urzędami Dzielnic m.st. Warszawy bezpłatnych treningów biegowych Women’s Run, w okresie wakacji odbywać się będą specjalne treningi Women’s Run – FUN RUN, mające na celu budowanie świadomości choroby raka jelita wśród lokalnych społeczności

Pierwszy trening Women’s Run FUN RUN odbędzie się na terenie Dzielnicy Bielany już 23 lipca 2016 r. / fot. materiały prasowe

Pierwszy trening Women’s Run FUN RUN odbędzie się na terenie Dzielnicy Bielany już 23 lipca 2016 r. / fot. materiały prasowe

Prowadzony przez agencję ABK Grupa, Polski Klub Koloproktologii, Szpital Bielański, Urząd Marszałkowski i Miasto Stołeczne Warszawa program społeczny Rak Jelita Polska  zawiera zróżnicowane działania, od szkolenia lekarzy rodzinnych, poprzez lokalne działania w firmach prywatnych i państwowych, aż po ogólne akcje promocyjno-informacyjne. Women’s Run – FUN RUN jest właśnie jedną z takich akcji – planowane jest zorganizowanie jej we wszystkich współpracujących z programem Women’s Run dzielnicach Warszawy.

Bieg po budowanie świadomości raka jelita / fot. materiały prasowe

Bieg po budowanie świadomości raka jelita / fot. materiały prasowe

Pierwszy trening Women’s Run – FUN RUN odbędzie się na terenie Dzielnicy Bielany już 23 lipca 2016 r. Na tę specjalną okazję, grupy treningowe z dzielnic Wola i Bielany, pobiegną wspólnie w parku Kępa Potocka.

Dodatkowo dzięki wsparciu lokalnego salonu samochodowego Toyota Bielany, uczestniczki treningu będą mogły wziąć udział w badaniu z wykorzystaniem profesjonalnego analizatora składu ciała oraz skorzystać z porad magister dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego p. Joanny Siemiątkowskiej. Urządzenie przekaże precyzyjne informacje o ilościowej zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz ilości wody w organizmie.

Trening odbywać się będzie także pod hasłem Urodzinowy Bieg Corolli, ponieważ marka ta obchodzi w tym roku swoje 50 urodziny. Również z tej okazji wszystkie uczestniczki będą mogły wziąć udział w losowaniu nagrody ufundowanej przez Toyota Bielany – torby Toyota z akcesoriami sportowymi.

Toyota Bielany to nie tylko serwis i sprzedaż samochodów, ale również miejsce promujące prozdrowotne podejście do życia, wspierające akcje społeczne i lokalne inicjatywy, takie jak program Women’s Run. Hasłem salonu jest „spokój z Bielan, technologia z Japonii.”
Program Women’s Run realizowany jest nieprzerwanie od 7 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Treningi w bieżącej edycji realizowane są w dzielnicach Ursynów, Bielany, Wola, Włochy i Bemowo. Treningi są bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, kierowane do amatorów oraz osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem i aktywnością sportową.
Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejestrować się na stronie, zaakceptować regulamin i pojawić się na treningu.

Zbiórka dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningu zaplanowana jest przed salonem Toyota Bielany.

Program Women’s Run – FUN RUN:
Sobota 23 lipca, godz. 10:00
Zbiórka: parking salonu Toyota Bielany, ul. Klaudyny 1
Trasa: Park Kępa Potocka
Trener: Justyna Dworecka
Dietetyk: Joanna Siemiątkowska

Więcej informacji na stronie: www.womensrun.pl/fun-run.html.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ