Thursday, May 23, 2024
Home / Moda  / Women’s Fashion Day już po raz trzeci

Women’s Fashion Day już po raz trzeci

Trzeba tam być!

fot. materiał Partnera

Przygotujcie się na ekscytujące wydarzenie modowe dla kobiet, ponieważ Women’s Fashion Day powraca w swojej trzeciej edycji!

 

Już 19 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00, w urokliwym 1891 Garni Hotel, zlokalizowanym w samym sercu krakowskiego Kazimierza, zgromadzą się znakomici projektanci, znane marki oraz miłośniczki haute couture.
Tegoroczne wydarzenie obfitować będzie w ekskluzywne pokazy mody, na których zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje renomowanych projektantów. Na wybiegu pojawią się m.in. Boskata, Sherri Hill, Mimika, Adrian Lewandowski i Asandrov. Ponadto gościem specjalnym wydarzenia będzie Jackob Buczynski, który swoją obecnością z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim miłośniczkom mody.

fot. materiał Partnera

W ramach wydarzenia nie zabraknie także atrakcji w postaci wystaw, na których będzie można podziwiać nie tylko ekskluzywne stroje kąpielowe od Brown as Berries, ale także wysokiej jakości kosmetyki m.in. od Berkovicz Tatra Cosmetics, oraz unikatową autorską biżuterię czy prace artystyczne z pracowni Morphosos.

 

fot. materiał Partnera

Niepowtarzalna atmosfera Women’s Fashion Day sprzyja także nawiązywaniu inspirujących kontaktów oraz wymianie poglądów wśród pasjonatek mody. To doskonała okazja, by spotkać się z innymi entuzjastkami branży modowej, dzielić się pomysłami i wspólnie odkrywać tajemnice najnowszych trendów.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, bądź częścią Women’s Fashion Day i zanurz się w świecie pięknych tkanin, unikalnych fasonów i niezwykłych stylizacji, które zainspirują Cię do stworzenia własnego, niepowtarzalnego looku.
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Women’s Fashion Day www.garnihotel.pl oraz w mediach społecznościowych 1891 Garni Hotel https://www.facebook.com/1891GarniHotel.

 

 
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ