Thursday, April 18, 2024
Home / Inne  / Kultura woka

Kultura woka

Orientalny klimat Azji można poczuć na Rynku w Krakowie zaledwie w 3 krokach: stół, bufet, wok - zamawiasz, wybierasz, "wokujesz".

wok restuarant krakow

Jak oddać klimat Dalekiego Wschodu, fot. materiały prasowe WOK Restaurant

wok restuarant krakow

Jak oddać klimat Dalekiego Wschodu, fot. materiały prasowe WOK Restaurant

Nowa restauracja azjatycka Wok otwarta na Rynku Głównym w Krakowie zachwyca orientalnymi smakami potraw i dalekowschodnim wystrojem wnętrz

 

Dawno dawno temu, kiedy brak opału zmuszał ludzi Dalekiego Wschodu do gotowania wszystkiego na jednym naczyniu narodził się wraz z całą filozofią i nową kuchnią: wok. Dania, dzięki szybkości ich przygotowywania na wysokim ogniu, mogły zachowywać swój smak i właściwości odżywcze. Dziś, orientalny klimat  można poczuć na Rynku w Krakowie zaledwie w 3 krokach: stół, bufet, wok – zamawiasz, wybierasz, „wokujesz”. Zakosztuj w Azji!

Wok Restaurant,  Rynek Główny 39, Kraków, www.wokrestaurant.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • kama 3 marca, 2012

    Bardzo smaczne miejsce. Zaryzykowałam i zamówiłam danie z kuchni mongolskiej. Co za zabawa! Powokowałam sobie jak co najmniej w Chinatown…Dodatkową atrakcją było dla mnie i przyjaciółki to, że skorzystałyśmy z karty rabatowej Karta na Plus i zjadłyśmy dwa dania w cenie jednego. Następne wejścia będą za 10% mniej… zawsze coś..

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ