Sunday, June 16, 2024
Home / Moda  / Design  / Wnętrze z pomysłem – ATELIER WNĘTRZA

Wnętrze z pomysłem – ATELIER WNĘTRZA

Marzy Ci się oryginalne wnętrze Twojego mieszkania?! Zobacz, jakie wyjątkowe i niekonwencjonalne meble, akcesoria i oświetlenie oferuje krakowskie ATELIER WNĘTRZA.

atelier wnetrza

wnetrze

ATELIER WNĘTRZA to nowoczesne studio wnętrz. Nasz zespół stanowią ludzie, którzy znajdują ogromną radość w możliwości śledzenia i podziwiania najnowszych trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz.

atelier wnetrza

Pokój dzienny - aranżacja: Atelier Wnętrza, fot. Atelier Wnętrza

Wychodzimy z założenia, że dobry design nie jest czymś, co musi stać w kącie i być podziwianym. Znakomity projekt to intrygująca bryła, funkcjonalność i doskonała jakość. Dlatego oferujemy naszym Klientom wyjątkowe, często niekonwencjonalne mebleakcesoriaoświetlenie najlepszych zagranicznych marek. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami m.in. Kare Design, Steltona, Menu, Blomusa, Umbry, Contento, Leonardo i wielu innych.

Propozycje Atelier Wnętrza na oryginalną aranżację domu i mieszkania.

Zdjęcie 1 z 10

Alternatywny sposób podania koreczków.

[Not a valid template]

 

Zapraszamy do odwiedzenia salonu ATELIER WNĘTRZA przy ulicy Balickiej 93A w Krakowie, gdzie mieści się nasze wyjątkowe studio z ciekawą i bardzo zaskakującą ekspozycją oraz stale uzupełnianym stanem magazynowym.

Staramy się ponadto zaskakiwać ciągle czymś nowym, tak aby nasze ATELIER było pełne interesujących pomysłów dla Ciebie.

atelierwnetrza.pl

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Angelika 21 stycznia, 2018

    Ja pomysł na swoje wnętrze znalzałąm tu: https://perfectspace.pl/blog/butelkowa-zielen/ Ten kolor butelkowej zieleni skradł moje serce

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ