Thursday, February 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Włosy doczepiane na keratynę

Włosy doczepiane na keratynę

Pasma, które odmienią Twój look

Chciałabyś stać się posiadaczką długich włosów? / fot. materiały prasowe

Metoda keratynowa jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod trwałego przedłużania włosów. Czemu zawdzięcza swój sukces, na czym polega i ile kosztuje? Podpowiadamy. Przedłużanie włosów metodą keratynową jest skutecznym sposobem na dodatnie fryzurze objętości i długości. Uwielbiane przez kobiety na całym świecie zapewnia spektakularną metamorfozę fryzury i wspaniały efekt. Używając kręconych kosmyków, wyczarujesz na głowie burzę loków, a te idealnie proste pozwolą Ci cieszyć się gładką niczym tafla jeziora fryzurą

 

Na czym polega przedłużanie włosów na keratynę?

Metoda keratynowa polega na połączeniu cienkiego pasma naturalnych włosów z kosmykiem, zakończonym keratynową końcówką, tzw. łuską. Ich połączenie następuje przy użyciu specjalnej zgrzewarki lub pistoletu. Zgrzewy znajdują się niemal przy samej skórze głowy i są właściwie niewidoczne, co jest gwarancją w pełni naturalnego efektu. Przy pomocy keratyny możesz nadać swoim włosom właściwie dowolną długość. Z zadziornej chłopczycy w ciągu kilku godzin możesz stać się więc długowłosą femme fatale.

Dla kogo keratynowe przedłużanie?

Przedłużanie włosów na keratynę spełni oczekiwania kobiet, którą chcą zapewnić sobie trwały, pewny i bezpieczny efekt przedłużania. Ze względu na konieczność użycia wysokiej temperatury, metoda ta jest szczególnie polecane posiadaczkom zdrowych włosów bez skłonności do nadmiernego wypadania i łamania.

przedłużanie włosów

Jak w kilka godzin zostać długowłosą pięknością? / fot. materiały prasowe

Keratynowe przedłużanie włosów — jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt keratynowego przedłużania włosów utrzymuje się przez okres 3 – 4 miesięcy. Aby pasma jak najdłużej wyglądały pięknie i zdrowo, zadbaj o odpowiednią pielęgnację:

  • używaj wyłącznie delikatnych szamponów i odżywek. Zrezygnuj z kosmetyków z alkoholem i substancjami SLS;
  • nie przesadzaj z wysoką temperaturą. Choć naturalne doczepy możesz suszyć suszarką, kręcić i prostować, pamiętaj, że są one pozbawione wewnętrznego odżywiania. Tracą więc wilgoć zdecydowanie szybciej niż naturalne włosy;
  • do czesania używaj wyłącznie szczotki do włosów przedłużanych. Tradycyjne szczotki i grzebienie mogą osłabić łączenia i splątać kosmyki;
  • myj włosy wyłącznie letnią wodą. Po umyciu zawiń w ręcznik i pozwól im spokojnie wyschnąć. Zbyt agresywnie pocieranie ręcznikiem może sprawić, że kosmyki stracą blask, staną się matowe i rozdwojone.

Ile kosztuje keratynowe przedłużanie włosów?

W zależności od długości i rodzaju włosów, renomy i lokalizacji salonu fryzjerskiego oraz doświadczenia stylisty, ceny wahają się od 800 do kilku tysięcy złotych.

źródło: https://besthair.pl/

 

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ