Saturday, July 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Wiosna kroczy konkursowo w butach Kacpra

Wiosna kroczy konkursowo w butach Kacpra

Szukasz idealnej pary butów na wiosnę? Kacper ci w tym pomoże!

Zbliża się najpiękniejszy okres w roku. Lada dzień przyroda wystrzeli wiosenną fontanną kolorów!

Salon Uliczna IDEALNA PARA, ul. Miodowa 33, Kraków / fot. Materiały prasowe

Salon Uliczna IDEALNA PARA, ul. Miodowa 33, Kraków / fot. Materiały prasowe

Czy znaleźliście już swoją idealną parę… butów?

Zabierz drugą połówkę do Salonu Ulicznego i zabawcie się w odgadywanie swojego gustu! / fot. Materiały prasowe

Zabierz drugą połówkę do Salonu Ulicznego i zabawcie się w odgadywanie swojego gustu! / fot. Materiały prasowe

Jeśli nie, to świetnie się składa – Salon Uliczny przygotował wiosenny konkurs dla par!
Uważasz, że doskonale znasz swojego partnera/partnerkę? Sprawdź to, biorąc udział w naszym konkursie.
Do wygrania atrakcyjne rabaty dla dwojga. Podejmijcie wyzwanie w zabawie, która trwa do 26 marca 2017 r. w każdy poniedziałek i środę.
Na krakowskim Kazimierzu dumnie swoją kolorową kolekcję obuwia prezentuje Kacper. Firma od 20 lat produkuje wygodne obuwie damskie i męskie wyłącznie z naturalnych skór. Polska marka większość produkcji od lat eksportuje do Niemiec i wielu krajów na świecie. Od trzech miesięcy obuwie Kacper można kupić w wyjątkowym Salonie Ulicznym Idealna Para. Przymierz buty w Salonie Kacper i daj się ponieś urokowi krakowskich uliczek. Dzięki temu, że wystrój Salonu inspirowany jest klimatem zaułków Kazimierza, poczujesz się tu wyjątkowo. W Salonie znajdziesz miejsce na prasówkę bez pośpiechu, przy kawie, w czasie, gdy Twoją drugą połowę pochłonie świat butów.
Zastanawiałaś się, czy można zapomnieć o butach?
W pierwszej chwili to pytanie wydaje się absurdalne. Ale tak, oczywiście, można. Dzięki komfortowemu obuwiu zapomnisz, że w ogóle masz cokolwiek na stopach. Dobrze wyprofilowane modele pozwalają poczuć się swobodnie. Nasze nogi nie odczuwają zmęczenia nawet po kilku godzinach chodzenia.
Buty Kacper docenią osoby, dla których szczególnie ważna jest wygoda. Właśnie to – wygoda, odróżnia modele eksponowane w Salonie Ulicznym od butów z sieciówek.
Ale nie samą wygodą człowiek żyje! Projektanci nie boją się używać odważnych kolorów, które ożywiają powierzchnie miejskich trotuarów. Fasony często zawierają połączenia wielu elementów skórzanych, tworzących oryginalne wzory.

Obuwie z naturalnych skór od lat cieszy się uznaniem klientów

Nowa kolekcja butów Kacper / fot. Materiały prasowe

Feeria barw wiosennej kolekcji zaprasza do kroczenia przez kolejne dni w wesołym wiosennym nastroju. Linia zawiera modele półbutów, trampek, sandałów i klapek. Kacper na nadchodzące wiosnę i lato, proponuje połączenie kilku stylów i tendencji, które przenikają się wzajemnie, tworząc intrygujące modele. Obuwie na wiosenne spacery, na górskie przechadzki czy do codziennego użytkowania w pracy i podróży. Z pewnością każdy znajdzie wzór dla siebie.
Pamiętajmy jednak o najistotniejszej regule noszenia obuwia. Nasze buty tak jak i my potrzebują odpoczynku. Buty muszą po całodziennym użytkowaniu spokojnie odczekać kolejny dzień na powrót do pierwotnego stanu. Noś swoje buty co drugi dzień. Pozwoli to przez długi czas cieszyć się wygodnymi ulubionymi modelami bez utraty ich wartości użytkowych. Kolekcję butów uzupełniają torebki, torby, portfele i akcesoria, w tym skórzane paski z naturalnej skóry.
Twoje obuwie zabezpieczysz lub wyczyścisz dzięki kosmetykom do pielęgnacji obuwia.

Kto z nas nie lubi poruszać się komfortowo? Odwiedź Salon Uliczny i wybierz dla siebie Idealną Parę … obuwia.

Salon Uliczny IDEALNA PARA, Kraków, Miodowa 33

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ