Monday, May 20, 2024
Home / Moda  / Wiosna, ach to Ty! I wiosenny Kiermash.

Wiosna, ach to Ty! I wiosenny Kiermash.

Ostatni weekend marca będzie idealny dla wszystkich, którzy kochają modę, zwracają uwagę na jakość i wykonanie tego co noszą i przede wszystkim szanują tych, którzy zaprojektowali i uszyli dla nich ubrania   Kiermash to małopolskie święto mody i

Kiermash

Wiosenny Kiermash/ fot. materiały prasowe

Ostatni weekend marca będzie idealny dla wszystkich, którzy kochają modę, zwracają uwagę na jakość i wykonanie tego co noszą i przede wszystkim szanują tych, którzy zaprojektowali
i uszyli dla nich ubrania

 

Kiermash to małopolskie święto mody i designu, które od ponad 5 lat przy każdej, darmowej edycji gromadzi setki wystawców i tysiące gości. Jedni przychodzą, żeby coś kupić, inni obejrzeć, przymierzyć, zainspirować się, a jeszcze inni, żeby po prostu ciekawie spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi. Kiermash jest doskonałą propozycją dla każdego.

 

Doroczny Kiermash

Święto mody i designu/ fot. materiały prasowe

Jesteście ciekawi co organizatorzy zaplanowali tym razem? Nie zawiedziecie się. Będą jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, czapki i… wszelkie inne dodatki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zerknijcie na wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/164584191660812/

 

Wiemy, że bardzo lubicie industrialny klimat Muzeum Inżynierii Miejskiej, dlatego po raz kolejny zapraszamy Was właśnie tu, na krakowski Kazimierz. Marzec ma być naprawdę piękny, więc już rezerwujcie ten weekend na KIERMASHowe szaleństwo. Poza słońcem i kiermashową atmosferą dodatkową dawkę energii zaserwuje Wam Funky Donkey Cafe i ich kawa z wyselekcjonowanych krakowskich palarni.

A może przy okazji będziecie mieli ochotę coś zjeść? Kilka metrów dalej znajdziecie skwer pełen food trucków (Skwer Judah). Frytki belgijskie, burgery, maczanka, naleśniki, sushi… dla każdego coś dobrego.

 

 

 

Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, czyli Ci, którzy sprawiają, że regularnie możecie cieszyć się lokalną modą, jak zwykle z wiosennym uśmiechem mówią:

Widzimy się z Wami od 5 lat, minimum 4 razy w roku. Każda edycja jest inna, ale łączy je jedno – WY. Bez Was nie byłoby i nie będzie Kiermashu. Jak zwykle 28 i 29 marca polscy projektanci będą na Was czekać. A my razem z nimi. Przybywajcie!

KIERMASH

#CLOSERTOPEOPLE
najwyższej jakości zrównoważona i odpowiedzialna moda od polskich marek i projektantów

#CLOSERTOFASHION #CLOSERTODESIGN
wiosenne płaszcze i kurtki – zwiewne sukienki – basicowe bluzki – oryginalne koszule – kolorowe szale i czapki – torby – plecaki – piękna biżuteria – okulary przeciwsłoneczne

#CLOSERTONATURE
naturalne i wegańskie kosmetyki do twarzy i ciała warsztaty druku artystycznego

Strefa chillout w otoczeniu dobrej muzyki

Aromatyczna kawa i strefa foodtrucków

Zapraszamy!
#KIERMASHTEAM

Od kilkunastu edycji partnerem KIERMASHu jest pakamera.pl – internetowy multibrand z polskimi projektantami.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Kiermash // Wiosna w Muzeum
28-29 marca 2020 | 11:00 – 18:00

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
ul. Św. Wawrzyńca 15 Kraków
WSTĘP WOLNY

źródło: materiały Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ