Tuesday, June 25, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Wiosenny makijaż z KOBO – KONKURS!

Wiosenny makijaż z KOBO – KONKURS!

Wiosna rozkwita tysiącem barw! Kolory pojawiają się nie tylko w naturze, ale też w modzie i makijażu! Z tej okazji marka KOBO Professional przygotowała dla Was promocję - 50% zniżkę na wybrane kosmetyki kolorowe, a

KOBO Professional

KOBO Professional

Wiosna rozkwita tysiącem barw! Kolory pojawiają się nie tylko w naturze, ale też w modzie i makijażu! Z tej okazji marka KOBO Professional przygotowała dla Was promocję – 50% na wybrane kosmetyki kolorowe, a My mamy dla Was konkurs!

KOBO Professional

KOBO Professional

Wygraj jeden z 4 zestawów kosmetyków marki KOBO Professional!

         – Kup pigment KOBO Professional w promocyjnej cenie, który potem wykorzystasz robiąc wiosenną, konkursową stylizację (zachowaj paragon);

         – Zrób niezwykle barwny, idealny na tę porę roku makijaż;

         – Wyślij nam jego zdjęcie na konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Wiosenny makijaż z KOBO”;

Prace można nadsyłać do 21 czerwca 2012. Następnie jury wybierze i nagrodzi 3 najlepsze stylizacje. Czwarta nagroda powędruje do osoby, której makijaż najbardziej spodoba się naszym Czytelniczkom. Na portalu www.miastokobiet.pl będzie można głosować przez tydzień (od 22 do 28 czerwca 2012) na wszystkie nadesłane zdjęcia.

Więcej o promocji kosmetyków KOBO Professional na www.miastokobiet.pl/promocja-kobo

 

Nagroda w konkursie - Zestaw kosmetyków KOBO Professional

Nagroda w konkursie - Zestaw kosmetyków KOBO Professional

W skład zestawu, który masz szansę wygrać wchodzą: podkład Smoothing Make-up, puder Mineral Loose Powder, tusz Deep Black Mascara, cień do powiek Eye Fashion, błyszczyk Long Lasting Glass Shine i baza pod makijaż Smooth Make Up Base o łącznej wartości 120 zł.

Kosmetyki KOBO Professional przeznaczone są do wykonania profesjonalnego makijażu. Powstały z myślą nie tylko o makijażystach, ale też o każdej kobiecie. Odtąd każda z nas ma dostęp, zarówno cenowy jak i terytorialny, do produktów najwyższej jakości, o bardzo dobrym napigmentowaniu oraz wysokich walorach aplikacyjnych. Dziś już wszystkie możemy wyczarować piękny i trwały makijaż.

Więcej o kosmetykach KOBO Professional na koboprofessional.pl

 

UWAGA!

Zanim weźmiesz udział w Konkursie zapoznaj się z regulaminem!

 

UWAGA! KONKURS ZAKOŃCZONY!

Wyniki konkursu dostępne są na stronie www.miastokobiet.pl/wiosenny-makijaz-z-kobo-ogloszenie-wynikow/ 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ