Wiosenny makijaż w stylu La Boheme
Wiosna nadchodzi dużymi krokami. To idealny moment, by zacząć bawić się kolorami w swoim wyglądzie, także w makijażu! Zobacz jak wykonać wiosenny makijaż krok po kroku.
Wiosna nadchodzi dużymi krokami! Po długiej, szarej, mroźnej zimie czas na kolorową, pełną życia porę roku! W makijażu też możemy poszaleć z kolorami. Z tej okazji mamy dla Was propozycję barwnego makeup-u prosto z Paryża!
Dany Sanz – kreatorka marki MAKE UP FOR EVER, w tym sezonie, zainspirowana sztuką cygańską, stworzyła pełną barw i życia kolekcję kosmetyków kolorowych o wdzięcznej nazwie La Boheme.
Poniżej prezentujemy krok po kroku propozycję makijażu Dany, który jest idealny dla osób, które mają już dość monochromatycznych, smutnych kolorów na swojej twarzy. A więc do dzieła!
MAKIJAŻ WIOSENNY KROK PO KROKU:
1.Na całą powiekę, aż po sam łuk brwiowy, nałóż równomiernie jasny perłowy cień, który posłuży nam jako baza rozświetlająca oko.
2. Następnie nałóż jasno-fiołkowy cień na ruchomą powiekę zaczynając od wewnętrznego kącika oka, aż do jednej trzeciej długości powieki.
3. Niebieski morski odcień nałóż tym razem od zewnętrznego kącika oka aż do jednej trzeciej długości powieki. Aby sprawnie Ci poszło, najlepiej jeśli zaznaczysz załamanie powieki na otwartym oku a następnie po zamknięciu wypełnisz kolorem zaznaczoną powierzchnię.
4.Kolejny krok to jasny zielony cień, którym podkreślamy dolną powiekę.
5. Wyostrzysz spojrzenie malując na górnej powiece, w linii rzęs, kreskę .Polecam kredkę w odcieniach ciemnego fioletu.
6. Czas na maskarę! Może być czarna, aczkolwiek zielona doda wiosenny akcent w Twoim makijażu.
Uwaga:
– na samym środku powieki mobilnej zostawiamy tylko rozświetlający cień bazowy. W ten sposób uzyskamy subtelne rozświetlenie
WSKAZÓWKI:
-do tego rodzaju makijażu polecam koralowe pomadki, bądź te w odcieniach nude
-wiosna to również róż, pamiętaj, aby go również użyć na policzkach
Katarzyna Zielińska
Make Up For Ever