Thursday, February 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Wiosenny makijaż kosmetykami naturalnymi felicea

Wiosenny makijaż kosmetykami naturalnymi felicea

Felicea, pierwsza polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych przygotowała propozycję makijaży na wiosnę i lato 2015.

Felicea to pierwsza polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych, stworzona z myślą o świadomych kobietach, które dbając o swoje piękno jednocześnie troszczą się o swoje zdrowie.

Wiosenny makijaż kosmetykami naturalnymi felicea

Zdjęcie 1 z 6

fot. Grzegorz Mikrut

 

Każdy z kosmetyków zawiera tylko naturalne składniki. To między innymi: wosk pszczeli, witamina E, olej kokosowy, masło shea, olej rycynowy oraz mineralne pigmenty. Obecnie portfolio marki zawiera 30 produktów. Można w nim znaleźć: kredki do oczu, cienie do powiek, kredki do brwi, korektory, kredki do ust, błyszczyki, szminki oraz pomadki. Twórcy marki stawiają na transparentność, dlatego na stronie internetowej www.felicea.pl znaleźć można drobiazgowy opis składu każdego z produktów, z wyszczególnieniem nawet najmniejszych ilości użytych komponentów.

Na wiosnę i lato 2015 felicea proponuje makijaże do dwóch typów urody: dla blondynek: podkreślone kolorami, świetliste oko i naturalne usta oraz dla brunetek: podkreślone wyraźną kreską oko i różowe usta.

Nad powstawaniem makijaży w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH z wykorzystaniem kosmetyków felicea czuwała Agnieszka Chełmońska, znana wizażystka gwiazd. Za zdjęcia odpowiadał Grzegorz Mikrut (Warszawska Szkoła Reklamy).

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ