Sunday, May 26, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Wiosenny look inspirowany Chiarą Ferragni (zdjęcia)

Wiosenny look inspirowany Chiarą Ferragni (zdjęcia)

Chiara Ferragani jest jedną z najpopularniejszych blogerek na świecie. Nie tylko pojawia się na najważniejszych wydarzeniach związanych z branżą mody, ale też bierze udział w sesjach dla najważniejszych magazynów o tematyce lifestyle, do których też

Chiara Ferragani jest jedną z najpopularniejszych blogerek na świecie. Nie tylko pojawia się na najważniejszych wydarzeniach związanych z branżą mody, ale też bierze udział w sesjach dla najważniejszych magazynów o tematyce lifestyle, do których też często udziela wywiadów. Na swoim koncie ma już własne kolekcje butów, torebek czy dodatków. Lista marek, z którymi współpracowała jest naprawdę imponująca.

Wiosenny look inspirowany Chiarą Ferragni

Zdjęcie 1 z 3

fot. materiał prasowy

 

Kariera Chiary Ferragni rozwija się w najlepsze i chyba nic nie jest w stanie jej zatrzymać. I nic w tym dziwnego, ponieważ jej blog to prawdziwa kopalnia inspiracji. Chętnie na niego zaglądamy i chętnie do niego wracamy po to, by zobaczyć więcej! Inspirowane ostatnimi stylizacjami Chiary stworzyłyśmy więc zestawy, które doskonale sprawdzą się wiosną. Który look podoba Wam się najbardziej? Nieco rockowy z pikowaną, skórzaną kurtką w roli głównej, skąpany w kwiatach i pastelach czy może oparty na kontrastowym zestawieniu czerni i bieli? (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ