Sunday, April 21, 2024
Home / #ZOSTAŃWDOMU  / Wiosenny Kiermash ONLINE #WDOMU

Wiosenny Kiermash ONLINE #WDOMU

Tegoroczny wiosenny Kiermash odbędzie się online, ale to nie znaczy, że będzie nudno i nieciekawie. Zobaczcie, jakie możliwości daje organizatorom ta forma ekspozycji polskich projektantów i producentów

kiermash miasto kobiet

Impreza przyciąga amatorów sztuki i dobrego rzemiosła w każdym wieku / fot. archiwum Kiermashu

23-24 maja 2020, pierwszy raz w historii Kiermashu, spotkamy się online, by cieszyć się zakupami u polskich projektantów i designerów. Bądźmy w ten weekend razem… chociaż każdy w swoim domu. W dniach imprezy, przy dokonywaniu zakupów online, na hasło „Kiermash” otrzymacie zniżki nawet do 50%!

 

Misją KIERMASHu było zawsze tworzenie platformy, spajającej świat twórców i ich odbiorców. Nawet w czasie koronawirusa organizatorzy imprezy nie poddają się. Na Facebooku zobaczymy zrównoważoną i odpowiedzialną modę od polskich projektantów. Królowały więc będą wiosenne i letnie ubrania (głównie oversize i casual), zwiewne sukienki, basicowe bluzki i oryginalne koszule, kolorowe szale i czapki, torby, plecaki i piękna biżuteria. Do tego oczywiście naturalne i wegańskie kosmetyki oraz akcesoria domowe. Wszystkie pokazywane produkty będzie można kupić bezpośrednio u sprzedawców, biorących udział w imprezie ‒ powstanie wirtualna mapa sklepów.

kiermash kosmetyki

Także podczas edycji online nie zabraknie kosmetyków / fot. archiwum Kiermashu

Kiermash potrwa pełne 2 dni, czyli 48 godzin, na zakupy można się więc „wybrać” w dzień lub w nocy. A także uczestniczyć w ciekawych webinarach, lub porozmawiać z każdym wystawcą (w sobotę i niedzielę między 11:00 a 17:00). W planach jest też konkurs z nagrodami w postaci bonów do wykorzystania podczas Kiermashu.

Przez 23 edycje Kiermashu zebraliśmy sporą kolekcję fotografii z cyklu „Dziękujemy. Kiermash”. Zapraszamy na wirtualną podróż po minionych edycjach, oraz budynkach i miejscach, w których się odbyły. Poczujemy jakbyśmy znów tam byli

‒ mówią Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, organizatorzy imprezy.

 

Wszystkie szczegóły znajdziecie na Facebooku i Instagramie. Projekt w ramach Sztuka do rzeczy – design w Krakowie jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Wstęp wolny.

kiermash moda

Ale najważniejsza jest oczywiście moda. Tej będzie najwięcej / fot. archiwum Kiermashu

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ