Monday, April 12, 2021
Home / Inne  / Fotogaleria  / Kolorystyczne stylizacje na wiosnę/lato 2013 od Miasta Kobiet

Kolorystyczne stylizacje na wiosnę/lato 2013 od Miasta Kobiet

W tym sezonie mamy modną szeroką gamę kolorystyczną. Od bieli, przez neony i pastele, po bardzo ciemne, intensywne barwy. Jednak Miasto Kobiet postarało się wybrać dla Was 5 z nich, które górują w trendach.

W tym sezonie mamy modną szeroką gamę kolorystyczną. Od bieli, przez neony i pastele, po bardzo ciemne, intensywne barwy. Jednak Miasto Kobiet postarało się wybrać dla Was 5 z nich, które górują w trendach. Można nosić je w zestawieniu z innymi kolorami, łączyć ze zlotem srebrem, bądź od stóp po głowę w różnych odcieniach tej samej barwy. Jest to modną nowością w tym sezonie, dlatego zwróciło uwagę Miasta Kobiet i zainspirowało do stworzenia dla Was takich oto stylizacji.

Blady żółty

Zdjęcie 1 z 5

Żółty kolor jest dość trudnym kolorem, ponieważ nie każdemu w nim do twarzy. Jednak w odcieniu pastelowym bladym, nie muz się o to bać:) Cała od stóp po głowę w odcieniach żółtego? A czemu nie. Możesz pokusić się o dodatki w odcieniu głębokiej żółci. To ożywi stylizację. Tak ubrana możesz iść do pracy (jeśli nie ma dresscodu), na spotkanie z przyjaciółkami czy na randkę. Oto przykład, który Miasto Kobiet przygotowało właśnie dla Ciebie! Marynarka (H&M), tunika (BUTIK), spodnie (BIALCON), okulary (C&A), bransoletka (ZIELONY KOT), kopertówka (C&A), buciki (BALDOWSKI), lakier do paznokci (INGLOT).

 

[Not a valid template]

Angelika Czyrnek

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach