Thursday, July 18, 2024
Home / PARTNER MK  / Wiosenna metamorfoza uśmiechu

Wiosenna metamorfoza uśmiechu

Pięknym uśmiechem możesz zdobyć więcej, niż sądzisz!

Postaw na piękny uśmiech! / fot. Fotolia

Czy jest coś lepszego niż wiosenne spacery, gdy świeci słońce i śpiewają ptaki? Aż chce się uśmiechać do mijanych na ulicy osób, dzielić radością i pozytywną energią. Co jednak zrobić, gdy wstydzimy się naszego uzębienia? Można zadowolić się pół uśmiechem, który nie do końca oddaje lekkość naszej duszy lub w ramach wiosennej metamorfozy zafundować sobie uśmiech, jak nowy

Postaw na piękny uśmiech! / fot. Fotolia

Postaw na piękny uśmiech! / fot. Fotolia

Metamorfozę naszego uśmiechu przeprowadzą specjaliści Centrum Stomatologii Estetycznej Nila Dent.W ofercie znajdziemy usunięcie kamienia nazębnego, czyli scaling oraz likwidację osadu, czyli polishing. Zabiegi te świetnie sprawdzą się dla osób palących papierosy, pijących dużo kawy, czy herbaty. Lśniący, hollywoodzki uśmiech także jest w zasięgu ręki, dzięki profesjonalnemu wybielaniu zębów. Do wyboru mamy dwie metody: nakładkową, którą przeprowadzamy w domu lub w gabinecie, które zapewnia nam rozjaśnienie o kilka tonów w przeciągu godziny! Wszystkie oferowane zabiegi są bezbolesne, szybkie i niezwykle skuteczne.

Zadbaj o siebie i swój uśmiech tak, by stał się twoją wizytówką i powodem do dumy. W końcu wiosna, to czas zmian i metamorfoz! I nie będzie to tylko chwilowa zachcianka, ale inwestycja w siebie. Kto wie, kogo przyciągnie do ciebie magnetyczny uśmiech?

Centrum Stomatologii Estetycznej Nila Dent / fot. Nila Dent

Centrum Stomatologii Estetycznej Nila Dent / fot. Nila Dent

Nila Dent Centrum Stomatologii Estetycznej w Krakowie
ul. Generała Augusta Fieldorfa-Nila 12/lu2, Kraków

W marcu oraz kwietniu wybielanie zębów tylko 490zł na hasło Miasto Kobiet!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ