Saturday, June 15, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Prezenty dla koneserów od Czarnej Owcy

Prezenty dla koneserów od Czarnej Owcy

Zastanawiasz się, jakie wybrać wino na prezent? To od Czarnej Owcy

wino na prezent

Jakie wino na prezent? To od Czranej Owcy / fot. Karolina Grabowska/Kaboom

To już za kilka dni! Nareszcie będziemy mogli odpocząć, spotkać się z rodziną, spędzić trochę czasu z bliskimi, wyczochrać sierściucha, który został w domu, kiedy się wyprowadzaliśmy, czy też posprzeczać się z rodzeństwem o wszystko, czyli o nic.
Niezależnie jednak, za czym tęsknimy najbardziej, zawsze razem ze zbliżającymi się świętami przychodzi ból głowy, któremu towarzyszy pytanie: Jak wywołać szczery, a nie grzecznościowy uśmiech na twarzy osób otwierających prezenty?
W tym miejscu z pomocą przychodzi… Bar. Nie mowa tu jednak o zwykłym barze, a o wine barze „Czarna Owca”

Czarna Owca na Święta – jakie wino na prezent?

czarna owca

Dobre wino to zawsze trafiony prezent! / fot. materiały prasowe

Usytuowany na krakowskim Kazimierzu lokal, z wiadomych przyczyn tymczasowo skupiony na sprzedaży butelek na wynos, proponuje swój pomysł na rozwiązanie niniejszego dylematu. Zarówno na miejscu, jak i w dostawie Owieczka ma dla ciebie starannie wyselekcjonowane – niejednokrotnie niedostępne nigdzie indziej w naszym kraju – wina z różnych zakątków świata od Chile i USA, m.in. przez Portugalię, Włochy, czy Węgry, aż po Nową Zelandię.

Gwarantujemy, iż każda spośród naszych butelek warta jest poddania inspekcji przez twoje zmysły, a każda kropla w nich zawarta idealna do celu modulacji nastrojów.

Oczywiście nikt nie ma zamiaru wmawiać, że wino będzie wam smakować niezależnie od tego, jakie wybierzecie, za to obiecujemy, iż dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w wyborze pozycji, która najlepiej trafi w gusta twoje i twoich bliskich.

Prezenty z endorfinami

Poza standardową ofertą, teraz, w okresie świątecznych poszukiwań Czarna Owca wychodzi z propozycją podarowania bliskim zestawów, które nie tylko ześlą na obdarowanego widmo umilenia wspólnych posiedzeń za sprawą wybornego trunku. Chcielibyśmy, aby twoje prezenty niosły ze sobą jeszcze więcej radości, a jak wiadomo szczęście wywoływane jest przez endorfiny. Zatem do świątecznych paczuszek dokładamy belgijską czekoladę z suszonymi owocami w jednej z czterech różnych wersji. Wszystko to zamknięte jest w ozdobny kartonik, pudełko z ręcznie robioną dekoracją, bądź elegancką skrzyneczkę, która zostanie z wami na dłużej… W tym miejscu aż ciśnie się na pióro zestawienie przykładowych zastosowań takich szkatułek, ale nie chcemy usypiać kreatywności i pozostawimy to twojej wyobraźni.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Czarna Owca • Wino Bar ? (@czarnaowca_winobar)

 

Czarna Owca Wino Bar

 

Otwarte codziennie, sprzedajemy wino, zestawy świąteczne, jak również dowozimy i wysyłamy pod wskazany adres.

Kraków, Dajwór 20 LU 6

Facebook

Instagram

 

 

źródło: materiał Partner MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ