Monday, June 21, 2021
Home / Uroda  / Sanatorium Medi & SPA Willa York

Sanatorium Medi & SPA Willa York

Relaks i zdrowie w jednym miejscu.

Willa York

Kilka minut od centrum, idealne miejsce na relaks dla osób, które cenią sobie komfort i wysoką jakość obsługi. Szukasz takiego miejsca? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Sanatorium Medi & SPA Willa York .

Sanatorium Medi & SPA Willa York

Zdjęcie 1 z 14

fot. Sanatorium Medi & SPA Willa York

 

Prywatne Sanatorium Sanatorium Medi & SPA Willa York to nowoczesny obiekt położony kilka minut od centrum miasta leżący w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego i Parku Sosnowego oraz słynnego ciechocińskiego deptaka. Komfortowe pokoje, wyśmienita kuchnia, baza SPA oraz dogodna lokalizacja pozwalająca gościom wypoczywać w ciszy i zieleni są niewątpliwymi atutami tego miejsca.

Posiadamy 86 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i wieloosobowych oraz stylowych apartamentach. Dla wszystkich Gości ceniących relaks i możliwość oderwania się od przyziemnych spraw dnia codziennego proponujemy zabiegi w SPA, saunę parową, suchą na podczerwień oraz relaks w jacuzzi. Dysponujemy również nowoczesną, doskonale wyposażoną bazą zabiegową, oferującą szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii oraz masaży. Czas spędzony w naszym SPA to relaks i profilaktyka w jednym. Goście przyjeżdżają tu przez cały rok, a dzięki spokojnej atmosferze i fachowej opiece wyjeżdżają wypoczęci i pełni energii, w dobrej formie psychicznej i fizycznej.

Oferujemy także profesjonalne usługi w zakresie organizacji konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, biesiad oraz innych spotkań firmowych. Dysponujemy kompleksowo wyposażoną salą konferencyjną oraz dużym terenem rekreacyjnym z Pubem „York”. Serdecznie zapraszamy: Sanatorium Medi & SPA Willa York, ul. Mickiewicza 20, Ciechocinek; tel. 054 416 2424   

Willa York

Więcej informacji: www.willayork.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach