Saturday, July 13, 2024
Home / Kultura  / A może w góry…

A może w góry…

Szukasz miejsca, żeby odpocząć, a może chcesz spędzić Święta i Sylwestra inaczej niż dotychczas? Mamy dla Ciebie pomysł.

Zapraszamy do nowo otwartej Willi Nałęcz w centrum Zakopanego. Oferujemy wysoki standard oraz zapewniamy niskie ceny !!! Śniadanie (szwedzki stół) i obiadokolacja w cenie pokoju. Willa Nałęcz to budynek z blisko 80-letnią historią.

budynek front

Idealne miejsce na Święta i Sylwestra / fot. materiał prasowy

Aktualnie obiekt jest po generalnym remoncie, położony jest przy drodze do jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego, 5 minut od Krupówek, 10 minut od skoczni narciarskich i krytych pływalni Centralnego Ośrodka Sportowego i 20 minut od stoku Nosal. W racji bliskiego sąsiedztwa z Hotelem BELVEDERE (200m), nasi Goście mogą korzystać odpłatnie z basenu, sauny, jaccuzi, solarium, squasha, sali gimnastycznej, siłowni, kręgielni, bilarda, Instytutu Zdrowia i Urody Thalgo oraz sal konferencyjnych. Dodatkowo w odległości zaledwie 400 m od Willi znajduje się nowy PARK zabaw dla dzieci.

Przyjmujemy Gości indywidualnych jak również grupy zorganizowane. Oferujemy Państwu pokoje o wysokim standardzie typu: dwu osobowe, apartament 3-pokojowy rodzinny, ekskluzywne pokoje 3 i 4 osobowe. Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają dostęp do internetu, telewizor, TV sat, łazienkę. Willa Nałęcz posiada salę kominkową, bar/restaurację z wystrojem regionalnym. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy także monitorowany parking dla samochodów osobowych.

 

Oferujemy Państwu wypoczynek w przyjaznej atmosferze. Mamy nadzieję, że pobyt w naszej Willi pozostawi po sobie same miłe wspomnienia i chętnie będą Państwo do nas powracać.

Więcej informacji o nas na www.willanaleczzakopane.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ