Sunday, June 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Wielkie święto branży beauty – 40. Kongres i Targi LNE już za nami!

Wielkie święto branży beauty – 40. Kongres i Targi LNE już za nami!

Podczas kongresowego weekendu Expo Kraków odwiedziło ponad 11000 profesjonalistów

Targi Beauty

Targi Beauty LNE/fot. materiały prasowe

Jubileuszowa, 40. edycja Kongresu i Targów LNE już za nami. Ta wyjątkowa edycja najważniejszego wydarzenia dla profesjonalistów z branży beauty była pełna wiedzy na najwyższym, światowym poziomie, pozytywnych emocji i inspirujących spotkań

 

Rekordowa frekwencja

Najwyższą jakość i wartość wydarzenia potwierdza rekordowa frekwencja – podczas kongresowego weekendu Expo Kraków odwiedziło ponad 11000 profesjonalistów, a 8500 osób wzięło udział w sesjach edukacyjnych! Fakt, że tak duża grupa specjalistów stawia na ekspercką wiedzę i rozwój, skuteczne rozwiązania i nowe kontakty biznesowe to świetna wiadomość dla całej branży.
Jeśli dodamy do tego 220 wystawców, prezentujących ponad 600 najlepszych polskich i światowych marek kosmetycznych, to staje się jasne dlaczego Kongresy i Targi LNE noszą miano wydarzeń kultowych!

Kongres i Targi LNE

40. edycja Kongresu i Targów LNE/ fot. materiały prasowe

Sesje edukacyjne

W kongresowy weekend odbyło się aż 10 sesji edukacyjnych: sesja główna (advanced beauty, trend reports, praktyka własna), medical beauty, biznes i rozwój osobisty, trychologia estetyczna, edu: pierwsze kroki w biznesie beauty, podologia, stylizacja: make-up, nails & lashes, makijaż permanentny oraz kosmetologia w praktyce: pokazy firmowe. Nie zabrakło tez cieszących się sporym zainteresowaniem warsztatów Masterclass o tematyce biznesowej, medical beauty i makijażu.

Targi LNE

40. edycja Kongresu i Targów LNE/ fot. materiały prasowe

 

LNE docenia specjalistów, którzy działają na rzecz rozwoju branży, dlatego po raz kolejny przyznaliśmy specjalne wyróżnienia – IKONY LNE. Podczas jubileuszowego Kongresu tytuł „Beauty Industry Icon” otrzymali Ewa Loga-Skarczewska i Marek Hajduczenia, a wyróżnienie „Medical Beauty Award” wręczyliśmy Ewie Wasiak.

Szczególne podziękowania kierujemy do Sponsora Kongresu – firmy Bielenda Professional, Sponsora strefy nails: Allepaznokcie oraz do naszych Partnerów: Dermatic.pl i Simildiet.
Gratulujemy także laureatom Innowacji LNE – 21 firmom, których produkty będą w nadchodzącym sezonie wyznaczały nowe kierunki rozwoju branży beauty – zwycięzców poznasz tu: https://kongres.lne.pl/artykul/poznaj-zwyciezcow–edycji-konkursu-innowacja-lne.

 

25. urodziny LNR już za rok

Po intensywnym i udanym 40. Kongresie i Targach LNE z nowa energią zaczynamy prace nad kolejną edycją wydarzenia i zapewniamy, że z pewnością uda się nam Was pozytywnie zaskoczyć! Tym bardziej, że rok 2020 będzie dla nas wyjątkowy – polska edycja LNE będzie obchodziła swoje 25. urodziny!

Już teraz zapraszamy Was na wiosenny 41. Kongres i Targi LNE, który odbędzie się w dniach 28-29 marca 2020. Zaznaczcie tę datę w swoich kalendarzach!

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 40. Kongresu i Targów LNE

www.lne.pl

Fotorelacja

 

źródło: materiały Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ