Wednesday, July 17, 2024
Home / Inne  / Nowe Miejsca  / Wielkie otwarcie Mysiej 3 w Warszawie

Wielkie otwarcie Mysiej 3 w Warszawie

3 października w Warszawie odbyło się wielkie otwarcie Mysiej 3. Pomysłodawczynią projektu jest Joanna Kulczyńska-Dołowy. Ten oryginalny dom towarowy kusi markami sklepów, swoją unikatową atmosferą i designem.

Mysia3 w Warszawie

Wielkie otwarcie Mysiej 3 w Warszawie, fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

Mysia 3 jest reklamowana jako „najgorętsze miejsce zakupowe tego roku”. Wielkie otwarcie tego trzypiętrowego concept store odbyło się 3 października.

Mysia3 w Warszawie

Wielkie otwarcie Mysiej 3 w Warszawie, fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

Pomysłodawczyni Joanna Kulczyńska-Dołowy tak opowiada o swojej idei: – Pomysł narodził się w trakcie prac – wiadomo było, że nie będzie tu sklepów, ale nie chcieliśmy wprowadzać tu biur. Jednocześnie miałam spory apetyt na działania z pogranicza sztuki, kultury, które nadałyby handlowemu miejscu nową głębszą tożsamość. Dorastałam w domu, gdzie sztuka, architektura i życie towarzyskie były splecione w jedną całość – naturalnie tym przesiąkłam i to właśnie mam ochotę odwzorować na naszym Piętrze Sztuki – wspomina.

Mysia 3 to połączenie najnowszych trendów w modzie, designie i sztuce. Nie jest to kolejna zwykła galeria handlowa. Tylko w Mysiej możecie znaleźć takie marki odzieżowe jak: _Take a NAP oraz NAP CONCEPT STORE, COS, Universal Clothing Company, UEG, My Paris Mellow Yellow, COOKie/Kowalski, Berries&Co, Sperry Top Sider, NY CITY – butik z bielizną Elle McPherson, HankyPanky i DKNY oraz atelier Dawida Wolińskiego.

Gospodarzami wieczoru byli: projektant Dawid Woliński i właścicielka Mysiej 3 Joanna Kulczyńska-Dołowy. Wieczór był pełen atrakcji. Goście bawili się na wszystkich trzech piętrach. Na przybyłych czekały przekąski, słodycze (czarna wata cukrowa i babeczki z logo „zakładu”) oraz okolicznościowe rabaty.

Na otwarcie tego luksusowego domu towarowego przybyło wielu przedstawicieli świata biznesu, show biznesu, mediów, kultury, sztuki i mody m. in. Michał Olszański, Filip Bajon, Anna Bosak, Marina Łuczenko, Mariusz Czerkawski, Ada Fijał, Anna Męczyńska, Kasia Sokołowska, Paulina Sykut-Jeżyna.

Mysia 3, fot. Paweł Mazurek, Studio 69

Zdjęcie 1 z 21

Mysia 3

[Not a valid template]

 

Więcej informacji na temat Mysiej 3 znajdziecie na Facebooku.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ