Sunday, July 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Wielki jubileusz branży beauty! 40. Kongres i Targi LNE

Wielki jubileusz branży beauty! 40. Kongres i Targi LNE

Jubileuszowy rabat -40%

Udział w Kongresie i Targach LNE to szansa na rozwój własnego biznesu i najlepsza okazja, by trzymać rękę na pulsie w dynamicznie zmieniającej się branży beauty. Jesienna edycja wydarzenia będzie wyjątkowa – już 9-10 listopada będziemy wspólnie świętować piękny jubileusz – 40. edycję Kongresu i Targów LNE!

 

W trakcie kongresowego weekendu cała branża beauty spotyka się w jednym miejscu, by rozmawiać o wyzwaniach jakie stoją przed profesjonalistami, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz poznawać nadchodzące trendy.

 

Dynamiczny rozwój branży, to także nieustanne zmiany w zakresie tematycznym i formule Kongresu. Tej jesieni wprowadzamy wiele inspirujących nowości! Nowe formuły sesji stawiają w 100% na praktykę gabinetową i biznesową, dzięki czemu poznasz gotowe rozwiązania, które z łatwością wdrożysz do codziennej pracy zaraz po Kongresie!
Programy Kongresów i Targów LNE niezmiennie dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań dynamicznie zmieniającej się branży. Podczas jubileuszowej edycji wydarzenia odbędą się następujące sesje:

 

  • GŁÓWNA: advanced beauty med & science, praktyka własna, trend reports
  • BIZNES I ROZWÓJ OSOBISTY
  • MEDICAL BEAUTY: fokus na praktykę (limitowana liczba karnetów z dostępem do sesji medical beauty – 300 miejsc) NOWA FORMUŁA
  • PODOLOGIA: rentowny gabinet NOWA FORMUŁA
  • STYLIZACJA: nails & lashes NOWOŚĆ
  • STYLIZACJA: make-up
  • EDU: specjalizacja i start w biznesie NOWOŚĆ
  • MAKIJAŻ PERMANENTNY
  • TRYCHOLOGIA ESTETYCZNA
  • KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE: premierowe zabiegi

 

W programie nie zabraknie też popularnych warsztatów MASTERCLASS z zakresu biznesu, makijażu oraz medical beauty. Szczegóły kongresowego programu sprawdzisz tu: https://kongres.lne.pl/artykul/program-40-short

 

 

Część wystawiennicza Kongresu i Targów LNE to ponad 230 wystawców – najlepsze polskie i światowe firmy z branży beauty. Odwiedzający targi mogą zapoznać się z ofertą ponad 600 marek, które znajdą na stoiskach w dwóch halach targowych.

 

Sprzedaż biletów i karnetów na 40. Kongres i Targi LNE rusza już 31 sierpnia i zaczyna się od akcji HAPPY DAYS! Tylko w dniach 31 sierpnia-2 września kupisz bilet/karnet na 40. Kongres i Targi LNE 40% taniej!
Szczegóły na: www.kongres.lne.pl

 

 

Śledź nasze kanały komunikacyjne i bądź na bieżąco:

 

www.lne.pl
www.kongres.lne.pl
www.facebook.com/LNEpolska/
www.instagram.com/lne_polska/

HAPPY DAYS: 40% rabatu z okazji 40. Kongresu i Targów LNE


W sobotę 31 sierpnia rusza sprzedaż karnetów i biletów na 40. Kongres i Targi LNE, która rozpocznie się trzydniową akcją HAPPY DAYS (31 sierpnia-2 września). Jubileuszowy rabat -40% będzie obejmował zarówno BILETY jak i KARNETY na Kongres!
Uwaga: wraz z biletem/karnetem możesz zakupić warsztaty MASTERCLASS, a do karnetu możesz też dodać wejściówkę na sesję MEDICAL BEAUTY! Liczba miejsc na warsztatach i sesji medical beauty jest ograniczona.
Sprawdź: https://sklep.lne.pl/bilety-i-karnety
Zasady promocji HAPPY DAYS
Aby otrzymać 40% KOD RABATOWY na karnet lub bilet, podczas rejestracji podaj numer telefonu, na który wyślemy kod. Wykorzystaj go w ostatnim kroku zamówienia. Kod jest jednorazowy i obejmuje jeden produkt.

 

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ