Sunday, June 16, 2024
Home / Kuchnia  / Wielkanoc jeszcze słodsza z Wawelem!

Wielkanoc jeszcze słodsza z Wawelem!

Na radosny i rodzinny czas Wielkanocy firma Wawel SA przygotowała specjalną kompozycję 18 najlepszych produktów ze swojej oferty. Fantazyjny smak i wiosenne opakowania sprawiają, że słodkości z Wawelu będą idealnym prezentem od wielkanocnego zajączka!

Wawel Czekolada Poziomkowa

Wawel Czekolada Poziomkowa / fot. materiał prasowy

Na radosny i rodzinny czas Wielkanocy firma Wawel SA przygotowała specjalną kompozycję 18 najlepszych produktów ze swojej oferty. Fantazyjny smak i wiosenne opakowania sprawiają, że słodkości z Wawelu będą idealnym prezentem od wielkanocnego zajączka!

Drobne upominki, które przynosi wspomniany wielkanocny zajączek są coraz popularniejsze, dlatego warto zaopatrzyć się w słodycze, które wywołają uśmiech na twarzach nie tylko najmłodszych, ale i starszych domowników. Firma Wawel SA zdecydowała się umieścić w ofercie Wielkanocnej aż 18 produktów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wawel Czekolada Poziomkowa

Wawel Czekolada Poziomkowa / fot. materiał prasowy

Wielkanoc to szczególny czas, budzącego się nowego życia wraz z nadejściem wiosny. Każdy z nas ma słodkie wspomnienia związane z rodzinnymi spotkaniami i… Śmigusem Dyngusem! Lany Poniedziałek, bo o tym święcie mowa, jest jednym z najciekawszych zwyczajów pielęgnowanym przez pokolenia Polaków. Oczywiście największą frajdę mają najmłodsi, którzy czerpią nieopisaną radość z oblewania wodą rodziny i znajomych. Słodycze z Wawelu mogą być tutaj walutą przetargową, która być może ochroni nas przed oblaniem. Warto zaopatrzyć się w zapas opakowań, które sprawią, że nawet największy rozrabiaka zaniecha swojego planu, by rozkoszować się przepyszną Czekoladą Krówkową! Nie wierzysz? Sprezentuj bliskim wyjątkowe czekoladki w ozdobnych opakowaniach. Barwne krajobrazy, błękit nieba i kwiaty idealnie komponują się z pogodą, która choć kapryśna, coraz częściej rozpieszcza nas słońcem, i budzącą się do życia zielenią.

W skład tegorocznej oferty wchodzą klasyczne czekolady, takie jak wspomniana Krówkowa, idealna dla najmłodszych pasjonatów słodkości oraz Gorzka Krakowska, o głębokim intensywnym smaku. Nowością w większym formacie jest duża nadziewana Czekolada o wyśmienitym smaku poziomek. Dla kogo? Dla największego łasucha, lub po prostu na dłuższe chwile przyjemnych spotkań. Na Wielkanoc pojawią się także dwie inne czekolady dużego formatu: z chrupiącym karmelem oraz truskawkowa. Firma Wawel SA przygotowała także niespodziankę dla wszystkich fanów kultowych pralin Malaga, Kasztanki i Tiki Taki. Te trzy czekoladki będą dostępne w formacie czekolad nadziewanych z większą o 25% porcją smaku!

Wawel Mieszanka Krakowska

Wawel Mieszanka Krakowska / fot. materiał prasowy

W ofercie na Wielkanoc pojawią się także klasyczne bomboniery Malaga – śmietankowa z rodzynkami, Kasztanki – kakaowe z wafelkami i Tiki Taki – kokosowo – orzechowe, Michałki Zamkowe oraz Białe. Uwodzić smakiem będą również Trufle w Czekoladzie oraz Mieszanka Krakowska – owocowe galaretki oblane czekoladą deserową. Na uwagę zasługuje niestandardowe, a zarazem ciekawe opakowanie Śliwki w czekoladzie.

W ofercie Wielkanocnej z pewnością każdy znajdzie coś dobrego dla siebie i najbliższych. Wybieraj słodkie produkty Wawelu i dziel się z rodziną wyjątkowym smakiem!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ