Wednesday, April 17, 2024
Home / Styl życia  / Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021 gra online

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021 gra online

Gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, portal Miasto Kobiet

Gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Idź na spacer i gdy zobaczysz wolontariusza z puszką z czerwonym sercem, wrzuć do niej datek. Albo zostań w domu i przekaż pieniądze do eSkarbonki. Dzisiaj, 31 stycznia 2021, gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP)

Kiedy gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 29. i gra inaczej, bo nie w pierwszą niedzielę stycznia, a w ostatnią. Termin został pierwszy raz w historii WOŚP przesunięty ze względu na narodową kwarantannę, która została ogłoszona do 17 stycznia 2021, w praktyce po przedłużeniu trwa do dziś. Na szczęście WOŚP znalazła rozwiązanie – tegoroczna zbiórka toczy się po prostu w większości online.

Na co zbiera WOŚP w 2021 roku?

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany jest dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy.

Jak wspierać WOŚP w tym roku:

1. Puszki tradycyjne

Do puszek z czerwonym serduszkiem zbierają pieniądze wolontariusze, dzieci, dorośli, całym kraju. Każdy wolontariusz ma identyfikator z imieniem i nazwiskiem, numerem zbiórki, hologramem potwierdzającym oryginalność identyfikatora, zdjęciem i kodem QR.

2. eSkarbonki

W tym roku można zostać wolontariuszem internetowym i kwestować za pomocą eSkarbonki. Konto zakłada się w serwisie https://iwolontariusz.wosp.org.pl/
Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP za pomocą wpłaty do eSkarbonki rozejrzyj się np. po mediach społecznościowych, na pewno jakiś twój znajomy prowadzi zbiórkę.

3. SMS

Możesz zasilić WOŚP wysyłając SMS o treści SERCE na numer 75565. SMS kosztuje 5 zł (6,15 zł z VAT). Numer będzie aktywny aż do 15 lutego

4. Wpłaty online na stronie WOŚP

Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na stronie WOŚP, wybierając kwotę (lub wpisując własną) oraz decydując czy jest to wpłata jednorazowa czy cykliczna

5. Aukcje na Allegro:

W tej chwili na Allegro działa ok. 300 tys. aukcji! WOŚP na swojej stronie jako najciekawsze wymienia m.in. aukcje, na których wylicytować można:
– Książkę Radka Kotarskiego „Inaczej” i jego Ferrari
– Spacer po stolicy z aktorem Andrzejem Grabowskim
– Kurtkę od Kayah, na której podpisało się 30 znanych osób (m.in. Kasia Kowalska, Wiki Gabor, Pezet, Jolanta Kwaśniewska)

Na stronie wosp.org.pl na bieżąco pokazuje się informacja o aktualnym stanie konta.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ