Thursday, May 30, 2024
Home / Moda  / Wielka moc zapachów – fenomen marki Dior

Wielka moc zapachów – fenomen marki Dior

Czy masz już zapach, który jest twoim dopełnieniem?

dior

fot. Pexels

Co dla człowieka oznaczają zapachy? Węch to jeden z najbardziej niedocenianych zmysłów. U ludzi jest on zdecydowanie słabszy niż u większość zwierząt, jednak nie można uznawać go za niepotrzebny. Nagła utrata węchu potrafi bardzo zaskoczyć, bo nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo jest to uciążliwe. Bez tego zmysłu da się żyć, ale zdecydowanie mocno odczuwa się jego brak. Co takiego daje nam węch, że na co dzień się nad nim nie zastanawiamy, a bez niego ciężko funkcjonować?

 

Człowiek rozpoznaje węchem wiele rzeczy – jest w stanie sprawdzić świeżość posiłków oraz automatycznie unika miejsc o nieprzyjemnym zapachu, bo mogą one być potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia. Zapachy są bardzo często powiązane z wieloma wspomnieniami i doświadczeniami. Dodatkowo udowodniono, że węch ma ogromne znaczenie w znajdowaniu życiowego partnera, ponieważ ciało każdego człowieka wydziela specyficzne i unikalne feromony. Zapachy, które ludzie odczuwają jako przyjemne są przyciągające i zapadają w pamięć. Wszystko to tłumaczy dlaczego luksusowe perfumy są tak bardzo pożądane.

Uwodzicielska moc zapachu Christian Dior Miss Dior Cherie

 

Każdy człowiek podobnie odczuwa zapachy, istnieją jednak pewne różnice. Widać to zwłaszcza w temacie doboru perfum – jedni wolą słodkie nuty, a inni preferują świeżą woń cytrusów. Te upodobania często powiązane z temperamentem i trybem życia, dlatego np. perfumy Christian Dior Miss Dior Cherie  https://fabrykazapachu.pl/pl/p/Christian-Dior-Miss-Dior-Cherie-EDT-100ML/932 z nutami m.in. zielonej mandarynki, fiołka i paczuli są dedykowane dla młodych, zdecydowanych kobiet pełnych energii. Żeby przekonać się, czy takie połączenie zapachów będzie Ci pasowało, warto odwiedzić witrynę  i zamówić próbkę 10ml do przetestowania. Dzięki temu możesz sprawdzić jak zapach Christian Dior Miss Dior Cherie utrzymuje się na Twojej skórze i czy jego przyciągająca woń działa na innych, a szczególnie na obiekt Twoich westchnień.

Perfumy Dior – oznaka luksusu

 

Nie bez powodu linie Christian Dior są w czołówce najbardziej ekskluzywnych perfum na świecie. Niezależnie od serii nuty zapachowe są idealnie skomponowane i każdy znajdzie wśród nich swoje ulubione. Wiele z tych perfum można znaleźć w formie zamienników, dzięki czemu praktycznie każdy może sobie pozwolić na zanurzenie się w tych ekskluzywnych aromatach. Marka Christian Dior to dla wielu oznaka prawdziwego luksusu i kwintesencja kobiecości, aczkolwiek ma również swoich klientów wśród mężczyzn, którym proponuje m.in. orientalną linię Sauvage.

Nowe odsłony perfum Dior warte wypróbowania

 

Jeśli jesteś fanką marki Christian Dior, na pewno śledzisz wszelkie nowości, które pojawiają się w ofercie tego producenta. Jedne z najnowszych to Miss Dior Eau De Parfum. W reklamie prezentuje je niezrównana Natalie Portman. Dzięki jej wspaniałej grze aktorskiej od razu widać, że perfumy te wyzwalają optymizm i pomagają wyrazić prawdziwą pasję. Warto się na nie skusić.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ