Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Jak spędzić wieczór panieński? 6 pomysłów, które dostarczą niezapomnianych wrażeń i tonę śmiechu

Jak spędzić wieczór panieński? 6 pomysłów, które dostarczą niezapomnianych wrażeń i tonę śmiechu

6 pomysłów, na to jak w ciekawy sposób zorganizować wieczór panieński

dziewczyny na imprezie jako obrazek do 6 propozycji na wieczór panieński

wieczór panieński musi być zorganizowany tak, aby panna młoda choć na moment mogła się zrelaksować, odstresować i przede wszystkim wyszaleć/ fot. Fotolia

Tuż przed ślubem przyszła panna młoda ma wiele spraw na głowie związanych z jego organizacją: sukienka, kwiaty, sala, dekoracje, menu itp., dlatego tak ważne jest, aby wieczór panieński był zorganizowany tak, aby choć na moment mogła się zrelaksować, odstresować i przede wszystkim wyszaleć! Urządzenie takiego spotkania nie jest proste, ale mam dla ciebie 6 pomysłów, na to jak w ciekawy sposób zorganizować wieczór panieński

 

1. Quiz

napis quiz na różowo-fioletowym tle jako obrazek do jednej z propozycji na wieczór panieński

Skonfrontuj odpowiedzi panny młodej z odpowiedziami pana młodego/ fot. Fotolia

Przygotuj kilkanaście pytań, które najpierw zadaj przyszłemu panu młodemu, a następnie podczas wieczoru panieńskiego skonfrontuj je z odpowiedziami jego przyszłej żony. Przykładowo możesz zapytać o:

 

 • Ile lat miał, gdy pierwszy raz się całował?
 • Jaka jest Jego ulubiona dobranocka z dzieciństwa?
 • Czy kolekcjonował coś w dzieciństwie?
 • Jego ulubiony film?
 • Jego pierwszy samochód?
 • Jego wymarzony samochód?

 

 

Za dobre odpowiedzi nagradzaj śmiesznymi drobiazgami, zaś za niepoprawne odpowiedzi ukarz np. własnoręcznie przygotowanym szotem z produktów, których panna młoda nie znosi.

A może tak, postaraj się ułożyć 100 pytań na które odpowiedź brzmi „tak” lub „nie”? Przykładowo:

 

 • Czy lubisz gotować?
 • Czy lubisz sprzątać?
 • Czy lubisz prasować ubrania?

 

Po quizie zlicz odpowiedzi „tak” (każda odpowiedź to 1%), dowiesz się na ile procent przyszła panna młoda nadaje się na żonę, a wieczór panieński na pewno będzie udany!

 

2. Wieczór z czekoladą

Czekolada na talerzu jako obrazek do jednej z propozycji na wieczór panieński

Nic tak nie poprawia humoru jak odrobina słodkości/ fot. Kaboompics

A gdyby tak zorganizować wieczór panieński z maksymalną ilością czekolady? Przecież nic tak nie poprawia humoru jak „odrobina” słodkości. Przygotuj ciasto, muffiny, koktajle i inne smakołyki, które będą składały się głównie z czekolady. Możesz także zabrać przyszłą pannę młodą na czekoladowy masaż i maseczkę lub sama urządzić spa w domu. Przy takiej dawce czekolady wieczór panieński na pewno będzie nie tylko smaczny, ale także z ogromną dawką śmiechu!

 

3. Wyzwania

Zdjęcie karteczek jako obrazek do jednej z propozycji wieczoru panieńskiego

Karteczki z ekstremalnymi zadaniami dla przyszłej panny młodej/ fot. Fotolia

Przygotuj karteczki z ekstremalnymi zadaniami dla przyszłej panny młodej. Przykładowo:

 

 • Zrób 10 zdjęć z przystojniakami na Facebooka
 • Udawaj celebrytkę i zdobądź jak największą liczbę numerów telefonicznych od facetów
 • Do każdego nowo poznanego mężczyzny mów Roman, nawet jeśli nie jest to jego prawdziwe imię

 

 

 

 

Podczas wykonywanych wyzwań wszystko nagrywaj, tak aby później zmontować śmieszny film. Za kilka lat usiądziecie z przyszłą panną młodą i będziecie razem wspominać ten szalony wieczór panieński. A ile będziecie mieć przy tym śmiechu !

 

4. Zabawy

sznurek jako obrazek do jednej z propozycji na wieczór panieński

Grubą nić rozdziel pomiędzy wszystkie uczestniczki/ fot. Kaboompics

Na wieczór panieński przygotuj grubą nić, którą rozdziel pomiędzy wszystkie uczestniczki. Następnie każda z dziewczyn owijając sobie nitkę wokół palca musi opowiedzieć historię jak poznała się z przyszłą panną młodą. Pamiętaj, im dłuższa nić tym zabawniejsze historie!

 

Inna zabawa, która jest równie ekscytująca to loteria balonowa. Nadmuchaj dużą liczbę balonów, wcześniej umieszczając w nich karteczki z zadaniami typu: 10 przysiadów, 3 szoty. Która z dziewczyn będzie miała jak najwięcej wykonanych zadań wygrywa, przykładowo, sesję zdjęciową z panna młodą.

 

5. Lekcja pole-dance

Dziewczyna tańcząca pole-dance jako obrazek do jednej z propozycji na wieczór panieński

Wieczór panieński najbardziej zmysłowej szkole tańca pole-dance/ fot. Fotolia

 

Wieczór panieński zorganizuj w szkole najbardziej zmysłowego tańca pole-dance. Zabierz tam przyszłą pannę młodą oraz jej przyjaciółki. Podczas wykonywania wszystkich tych ruchów, które widziałyście na filmach poczujecie się niezwykle seksownie. Dodatkowo kup jakiś zmysłowy stój, w który przyszła panna młoda ubierze podczas swojej nocy poślubnej. Uszczęśliwisz nie tylko ją, ale także jej przyszłego męża.

 

 

6. Skok na bungee

dziewczyna skacząca na bungee jak obrazek do jednej z propozycji na wieczór panieński

Skok na bungee dostarcza adrenalinę/ fot. Fotolia

 

 

 

Jeśli razem uwielbiacie adrenalinę to zorganizuj skok na bungee. Będzie to na pewno nie zapomniane przeżycie, a może także spełnienie jednego z marzeń przyszłej panny młodej, na który nigdy nie miała odwagi?

 

 

 

 

 

 

Anna Stachowicz

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
 • Basia Kwiecień 4, 2019

  miałam szalony panieńskie, na bungee mówię od razu – nie skoczyłabym… w podobnym guście była moja niespodzianka od dziewczyn, ale bezpieczniejsza. zabrały mnie do tunelu aerodynamicznego w Lesznie i tam każda z nas sobie latała. Było dosłownie odlotowo 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Czemu pytam?

Chcę być informowany/a o odpowiedziach