Friday, June 14, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Jak spędzić wieczór panieński? 6 pomysłów, które dostarczą niezapomnianych wrażeń i tonę śmiechu

Jak spędzić wieczór panieński? 6 pomysłów, które dostarczą niezapomnianych wrażeń i tonę śmiechu

6 pomysłów, na to jak w ciekawy sposób zorganizować wieczór panieński

dziewczyny na imprezie jako obrazek do 6 propozycji na wieczór panieński

wieczór panieński musi być zorganizowany tak, aby panna młoda choć na moment mogła się zrelaksować, odstresować i przede wszystkim wyszaleć/ fot. Fotolia

Tuż przed ślubem przyszła panna młoda ma wiele spraw na głowie związanych z jego organizacją: sukienka, kwiaty, sala, dekoracje, menu itp., dlatego tak ważne jest, aby wieczór panieński był zorganizowany tak, aby choć na moment mogła się zrelaksować, odstresować i przede wszystkim wyszaleć! Urządzenie takiego spotkania nie jest proste, ale mam dla ciebie 6 pomysłów, na to jak w ciekawy sposób zorganizować wieczór panieński

 

1. Quiz

napis quiz na różowo-fioletowym tle jako obrazek do jednej z propozycji na wieczór panieński

Skonfrontuj odpowiedzi panny młodej z odpowiedziami pana młodego/ fot. Fotolia

Przygotuj kilkanaście pytań, które najpierw zadaj przyszłemu panu młodemu, a następnie podczas wieczoru panieńskiego skonfrontuj je z odpowiedziami jego przyszłej żony. Przykładowo możesz zapytać o:

 

 • Ile lat miał, gdy pierwszy raz się całował?
 • Jaka jest Jego ulubiona dobranocka z dzieciństwa?
 • Czy kolekcjonował coś w dzieciństwie?
 • Jego ulubiony film?
 • Jego pierwszy samochód?
 • Jego wymarzony samochód?

 

 

Za dobre odpowiedzi nagradzaj śmiesznymi drobiazgami, zaś za niepoprawne odpowiedzi ukarz np. własnoręcznie przygotowanym szotem z produktów, których panna młoda nie znosi.

A może tak, postaraj się ułożyć 100 pytań na które odpowiedź brzmi „tak” lub „nie”? Przykładowo:

 

 • Czy lubisz gotować?
 • Czy lubisz sprzątać?
 • Czy lubisz prasować ubrania?

 

Po quizie zlicz odpowiedzi „tak” (każda odpowiedź to 1%), dowiesz się na ile procent przyszła panna młoda nadaje się na żonę, a wieczór panieński na pewno będzie udany!

 

2. Wieczór z czekoladą

Czekolada na talerzu jako obrazek do jednej z propozycji na wieczór panieński

Nic tak nie poprawia humoru jak odrobina słodkości/ fot. Kaboompics

A gdyby tak zorganizować wieczór panieński z maksymalną ilością czekolady? Przecież nic tak nie poprawia humoru jak „odrobina” słodkości. Przygotuj ciasto, muffiny, koktajle i inne smakołyki, które będą składały się głównie z czekolady. Możesz także zabrać przyszłą pannę młodą na czekoladowy masaż i maseczkę lub sama urządzić spa w domu. Przy takiej dawce czekolady wieczór panieński na pewno będzie nie tylko smaczny, ale także z ogromną dawką śmiechu!

 

3. Wyzwania

Zdjęcie karteczek jako obrazek do jednej z propozycji wieczoru panieńskiego

Karteczki z ekstremalnymi zadaniami dla przyszłej panny młodej/ fot. Fotolia

Przygotuj karteczki z ekstremalnymi zadaniami dla przyszłej panny młodej. Przykładowo:

 

 • Zrób 10 zdjęć z przystojniakami na Facebooka
 • Udawaj celebrytkę i zdobądź jak największą liczbę numerów telefonicznych od facetów
 • Do każdego nowo poznanego mężczyzny mów Roman, nawet jeśli nie jest to jego prawdziwe imię

 

 

 

 

Podczas wykonywanych wyzwań wszystko nagrywaj, tak aby później zmontować śmieszny film. Za kilka lat usiądziecie z przyszłą panną młodą i będziecie razem wspominać ten szalony wieczór panieński. A ile będziecie mieć przy tym śmiechu !

 

4. Zabawy

sznurek jako obrazek do jednej z propozycji na wieczór panieński

Grubą nić rozdziel pomiędzy wszystkie uczestniczki/ fot. Kaboompics

Na wieczór panieński przygotuj grubą nić, którą rozdziel pomiędzy wszystkie uczestniczki. Następnie każda z dziewczyn owijając sobie nitkę wokół palca musi opowiedzieć historię jak poznała się z przyszłą panną młodą. Pamiętaj, im dłuższa nić tym zabawniejsze historie!

 

Inna zabawa, która jest równie ekscytująca to loteria balonowa. Nadmuchaj dużą liczbę balonów, wcześniej umieszczając w nich karteczki z zadaniami typu: 10 przysiadów, 3 szoty. Która z dziewczyn będzie miała jak najwięcej wykonanych zadań wygrywa, przykładowo, sesję zdjęciową z panna młodą.

 

5. Lekcja pole-dance

Dziewczyna tańcząca pole-dance jako obrazek do jednej z propozycji na wieczór panieński

Wieczór panieński najbardziej zmysłowej szkole tańca pole-dance/ fot. Fotolia

 

Wieczór panieński zorganizuj w szkole najbardziej zmysłowego tańca pole-dance. Zabierz tam przyszłą pannę młodą oraz jej przyjaciółki. Podczas wykonywania wszystkich tych ruchów, które widziałyście na filmach poczujecie się niezwykle seksownie. Dodatkowo kup jakiś zmysłowy stój, w który przyszła panna młoda ubierze podczas swojej nocy poślubnej. Uszczęśliwisz nie tylko ją, ale także jej przyszłego męża.

 

 

6. Skok na bungee

 

dziewczyna skacząca na bungee jak obrazek do jednej z propozycji na wieczór panieński

Skok na bungee dostarcza adrenalinę/ fot. Fotolia

 

 

 

Jeśli razem uwielbiacie adrenalinę to zorganizuj skok na bungee. Będzie to na pewno nie zapomniane przeżycie, a może także spełnienie jednego z marzeń przyszłej panny młodej, na który nigdy nie miała odwagi?

 

 

Oprawa wizualna

Dekoracje i gadżety to must have udanego wypadu z dziewczynami. Zamiast pakować welony, balony i wianki do efektownych, ale zupełnie niepakownych kopertówek, możecie skorzystać z Pani Lamy i Balonika. Założycielki firmy, dwie siostry z Krakowa wpadły na pomysł, aby stworzyć cudne zestawy, które sprawdzą się w każdym plenerze: w mieście, nad jeziorem, czy na plaży.
W komplecie znajdziecie worek-plecak z eleganckim złotym napisem #Bride i #Bride Club, który doskonale prezentuje się na plecach i… zdjęciach. Umówmy się, że udane pamiątki to ważny aspekt nocy, która ma za zadanie uczcić zmianę stanu cywilnego jego głównej bohaterki!
Dopełnieniem wizerunku wieczoru panieńskiego będzie również opaska na rękę, która podkreśli wasz Club bawiących się przyjaciółek. Pozachwycajcie swoje oczy!

 

 

 

 

Anna Stachowicz

Oceń artykuł
2 komentarze
 • Basia 4 kwietnia, 2019

  miałam szalony panieńskie, na bungee mówię od razu – nie skoczyłabym… w podobnym guście była moja niespodzianka od dziewczyn, ale bezpieczniejsza. zabrały mnie do tunelu aerodynamicznego w Lesznie i tam każda z nas sobie latała. Było dosłownie odlotowo 🙂

 • Priscilla 9 maja, 2019

  Warto jest rozplanować ten dzień tak aby potem na długo go pamiętać. Sama ostatnio organizowałam panieński dla mojej siostry rodzonej u której byłam świadkową. Siostra nawet nie spodziewała się tego co dla niej przygotowałam:
  https://infogliwice.pl/loty-w-tunelu-aerodynamicznym-w-katowicach-niecodzienny-upominek/

  Był to lot w tunelu aerodynamicznym. Nie wiem czy zdecydowałaby się na skok ze spadochronem ale w takim tunelu można poczuć się dosłownie tak jak przy skoku ( tunele były wynalezione po to aby uczyć innych skoków).

  Jest to coś zdecydowanie ciekawszego niż zwykła impreza czy posiedzenie przy alkoholu.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ