Wednesday, July 24, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Wieczór Panieński Agnieszki Kaczorowskiej w resorcie Talaria

Wieczór Panieński Agnieszki Kaczorowskiej w resorcie Talaria

Jak bawiła się gwiazda?

resort i spa

To tu gwiazda spędziła ostatni dzień wolności / fot. materiały prasowe

Jak powinno się wejść na nową drogę życia? Tanecznym krokiem. Wie o tym najlepiej Agnieszka Kaczorowska, która swojego przyszłego męża poznała właśnie na parkiecie. Choć historia ich związku jest krótka i burzliwa, mówi się, że kiedy trafi się na tę właściwą osobę, nie ma na co czekać, bo wieczne narzeczeństwo nie wróży niczego dobrego. Kaczorowska i jej narzeczony Maciej Pela mają za sobą inne związki, ale to Agnieszce zarzuca się, że ona rozbiła związek swojego obecnego partnera, zapominając o tym, że do tańca trzeba dwojga – a kiedy dorośli ludzie podejmują decyzję o byciu razem, tylko oni wiedzą dlaczego to robią i tyko oni ponoszą konsekwencje

 

Jak powinno się wejść na nową drogę życia? Tanecznym krokiem. Wie o tym najlepiej Agnieszka Kaczorowska, która swojego przyszłego męża poznała właśnie na parkiecie. Choć historia ich związku jest krótka i burzliwa, mówi się, że kiedy trafi się na tę właściwą osobę, nie ma na co czekać, bo wieczne narzeczeństwo nie wróży niczego dobrego. Kaczorowska i jej narzeczony Maciej Pela mają za sobą inne związki, ale to Agnieszce zarzuca się, że ona rozbiła związek swojego obecnego partnera, zapominając o tym, że do tańca trzeba dwojga – a kiedy dorośli ludzie podejmują decyzję o byciu razem, tylko oni wiedzą dlaczego to robią i tyko oni ponoszą konsekwencje.

 

Najlepszy możliwy wybór

Zanim jednak tanecznym krokiem wejdzie się na nową drogę życia, tradycyjnie i symbolicznie trzeba zejść z panieńskiego szlaku. Najlepiej uczynić to w atrakcyjnym miejscu – gdybyśmy chcieli trzymać się drogowych metafor, powinniśmy powiedzieć, że z zmieniając kierunek, trzeba na autostradzie życia wybrać zjazd do wyjątkowo atrakcyjnej miejscowości. I taki też wybrały kobiety z rodziny Agnieszki Kaczorowskiej – zaprosiły ją do Talarii. Talaria Resort&SPA to miejsce, w którym przyszłej pannie młodej oraz jej towarzyszkom zafundować można Long Day SPA – całodzienny wstęp do strefy SPA, w której część zabiegów i atrakcji jest w pakiecie, a na pozostałe obowiązuje 10% zniżki. Rozpieszczanie ciała i ducha zaczyna się od butelki prosecco i patery owoców oraz musującego koktajlu na powitanie. Wieczór panieński w Talaria Resort&SPA to idealny plan dla grupy zaprzyjaźnionych kobiet. Agnieszce Kaczorowskej zarzuca się, że swój wieczór panieński spędziła wyłącznie z rodziną, zapominając, że w show biznesie nie zawsze można otoczyć się gronem zaufanych przyjaciółek, a uczestniczenie w  tak symbolicznej imprezie tylko po to, żeby sfotografować się w „odpowiednim” towarzystwie nie ma żadnego sensu. Lepiej spotkać się z kobietami, które zagwarantują dawkę pozytywnej energii, nie będą oceniać, oskarżać i wymagać robienia komercyjnie atrakcyjnych selfików. Pozwalając więc porwać się najbliższym do Talarii, Kaczorowska dokonała najlepszego możliwego wyboru i zagwarantowała sobie niepowtarzalny wieczór panieński, którego uczestniczki na pewno pomogły jej utwierdzić w przekonaniu, że dokonała słusznego wyboru i wszystko ułoży się po jej myśli.

 

Najbliższe sercu kobiety

Talaria Resort&SPA to miejsce, w którym skorzystać można z gotowej oferty, ale można także poprosić o uszycie specjalnej propozycji na miarę. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób planujemy zjechać z autostrady życia na przystanku wieczór panieński. Nie zawsze potrzebna jest huczna zabawa i fajerwerki. Jeśli traktujemy to babskie spotkanie jako okazję do długich rozmów, lepiej znaleźć miejsce z dobrą restauracją oraz bogatą strefą SPA. Tuż przed planowanym ślubem warto ukoić wszystkie zmysły i dać sobie odrobinę luksusu. Zaowocuje to spokojem ducha oraz pięknym wyglądem, kiedy wreszcie obudzimy w najważniejszym dniu naszego życia. Agnieszka Kaczorowska, jak coraz częściej czynią to gwiazdy, zdecydowała się na kameralne spotkanie – nie na kolejny medialny show. Celebrowanie granicznych wydarzeń w życiu nie powinno wiązać się wyłącznie z huczną zabawą; równie, a może nawet bardziej, cenne jest zatrzymanie się w biegu, przemyślenie ważnych spraw i pełna akceptacji rozmowa z najbliższymi sercu kobietami. Dobrze więc, że babcia, mama i kuzynka wywiozły ją – jak napisała żartobliwie w instagramowej relacji – do Talarii, ignorując fakt, że socjal media bardziej by się emocjonowały, gdyby wieczór panieński Kaczorowskiej odbywał się w modnym klubie i w świetle jupiterów.
W relacji widzimy wyłącznie uśmiechnięte babki, które doskonale czują się w swoim towarzystwie i naprawdę ładują akumulatory. Może właśnie to spotkanie sprawiło, że na sesji przedślubnej Agnieszka wygląda w obiektywie Marka Podolczyńskiego zjawiskowo! Po fali hejtu, jaka wylała się na artystkę za to, że odbiła faceta koleżance z parkietu, wydaje się, że Kaczorowska odzyskała równowagę emocjonalną i emocjonuje się już wyłącznie tym, że niedługo zmieni nazwisko na Pela – a może nie zmieni albo zdecyduje się na nazwisko podwójne…?

 

Babski dzień trzech pokoleń

Babski dzień trzech pokoleń, jak Agnieszka Kaczorowska nazwała w relacji swój wieczór panieński, był bez wątpienia udany.Talaria Resort&SPA to idealne miejsce na tego rodzaju imprezę. Relaks w SPA przywraca równowagę ducha i ciała, a przyszła panna młoda może poczuć się szczęśliwa, wypoczęta i gotowa do podjęcia kolejnych wyzwań. W przypadku osób ze świata show biznesu, nieustanie narażonych na obcowanie z tłumami fanów, dziennikarzy czy równie popularnych współpracowników każda chwila wyciszenia przed ważnym wydarzeniem – w przypadku ślubu wydarzeniem najważniejszym! – jest na wagę złota.

 

Życzymy Agnieszce Kaczorowskiej i Maciejowi Peli szczęścia na nowej drodze życia, na którą, mamy nadzieję, wejdą tanecznym krokiem i bez kłótni o to, które z partnerów prowadzi – bo kochać to nie patrzeć sobie w oczy, a patrzeć (i tańczyć…) w tym samym kierunku.

 

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • get free robux 2 sierpnia, 2019

    Wanna the fun then you play here free online roblox robox generator game it is the fully free game all the time try once time.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ