Thursday, October 21, 2021
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Wieczór Panieński Agnieszki Kaczorowskiej w resorcie Talaria

Wieczór Panieński Agnieszki Kaczorowskiej w resorcie Talaria

Jak bawiła się gwiazda?

resort i spa

To tu gwiazda spędziła ostatni dzień wolności / fot. materiały prasowe

Jak powinno się wejść na nową drogę życia? Tanecznym krokiem. Wie o tym najlepiej Agnieszka Kaczorowska, która swojego przyszłego męża poznała właśnie na parkiecie. Choć historia ich związku jest krótka i burzliwa, mówi się, że kiedy trafi się na tę właściwą osobę, nie ma na co czekać, bo wieczne narzeczeństwo nie wróży niczego dobrego. Kaczorowska i jej narzeczony Maciej Pela mają za sobą inne związki, ale to Agnieszce zarzuca się, że ona rozbiła związek swojego obecnego partnera, zapominając o tym, że do tańca trzeba dwojga – a kiedy dorośli ludzie podejmują decyzję o byciu razem, tylko oni wiedzą dlaczego to robią i tyko oni ponoszą konsekwencje

 

Jak powinno się wejść na nową drogę życia? Tanecznym krokiem. Wie o tym najlepiej Agnieszka Kaczorowska, która swojego przyszłego męża poznała właśnie na parkiecie. Choć historia ich związku jest krótka i burzliwa, mówi się, że kiedy trafi się na tę właściwą osobę, nie ma na co czekać, bo wieczne narzeczeństwo nie wróży niczego dobrego. Kaczorowska i jej narzeczony Maciej Pela mają za sobą inne związki, ale to Agnieszce zarzuca się, że ona rozbiła związek swojego obecnego partnera, zapominając o tym, że do tańca trzeba dwojga – a kiedy dorośli ludzie podejmują decyzję o byciu razem, tylko oni wiedzą dlaczego to robią i tyko oni ponoszą konsekwencje.

 

Najlepszy możliwy wybór

Zanim jednak tanecznym krokiem wejdzie się na nową drogę życia, tradycyjnie i symbolicznie trzeba zejść z panieńskiego szlaku. Najlepiej uczynić to w atrakcyjnym miejscu – gdybyśmy chcieli trzymać się drogowych metafor, powinniśmy powiedzieć, że z zmieniając kierunek, trzeba na autostradzie życia wybrać zjazd do wyjątkowo atrakcyjnej miejscowości. I taki też wybrały kobiety z rodziny Agnieszki Kaczorowskiej – zaprosiły ją do Talarii. Talaria Resort&SPA to miejsce, w którym przyszłej pannie młodej oraz jej towarzyszkom zafundować można Long Day SPA – całodzienny wstęp do strefy SPA, w której część zabiegów i atrakcji jest w pakiecie, a na pozostałe obowiązuje 10% zniżki. Rozpieszczanie ciała i ducha zaczyna się od butelki prosecco i patery owoców oraz musującego koktajlu na powitanie. Wieczór panieński w Talaria Resort&SPA to idealny plan dla grupy zaprzyjaźnionych kobiet. Agnieszce Kaczorowskej zarzuca się, że swój wieczór panieński spędziła wyłącznie z rodziną, zapominając, że w show biznesie nie zawsze można otoczyć się gronem zaufanych przyjaciółek, a uczestniczenie w  tak symbolicznej imprezie tylko po to, żeby sfotografować się w „odpowiednim” towarzystwie nie ma żadnego sensu. Lepiej spotkać się z kobietami, które zagwarantują dawkę pozytywnej energii, nie będą oceniać, oskarżać i wymagać robienia komercyjnie atrakcyjnych selfików. Pozwalając więc porwać się najbliższym do Talarii, Kaczorowska dokonała najlepszego możliwego wyboru i zagwarantowała sobie niepowtarzalny wieczór panieński, którego uczestniczki na pewno pomogły jej utwierdzić w przekonaniu, że dokonała słusznego wyboru i wszystko ułoży się po jej myśli.

 

Najbliższe sercu kobiety

Talaria Resort&SPA to miejsce, w którym skorzystać można z gotowej oferty, ale można także poprosić o uszycie specjalnej propozycji na miarę. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób planujemy zjechać z autostrady życia na przystanku wieczór panieński. Nie zawsze potrzebna jest huczna zabawa i fajerwerki. Jeśli traktujemy to babskie spotkanie jako okazję do długich rozmów, lepiej znaleźć miejsce z dobrą restauracją oraz bogatą strefą SPA. Tuż przed planowanym ślubem warto ukoić wszystkie zmysły i dać sobie odrobinę luksusu. Zaowocuje to spokojem ducha oraz pięknym wyglądem, kiedy wreszcie obudzimy w najważniejszym dniu naszego życia. Agnieszka Kaczorowska, jak coraz częściej czynią to gwiazdy, zdecydowała się na kameralne spotkanie – nie na kolejny medialny show. Celebrowanie granicznych wydarzeń w życiu nie powinno wiązać się wyłącznie z huczną zabawą; równie, a może nawet bardziej, cenne jest zatrzymanie się w biegu, przemyślenie ważnych spraw i pełna akceptacji rozmowa z najbliższymi sercu kobietami. Dobrze więc, że babcia, mama i kuzynka wywiozły ją – jak napisała żartobliwie w instagramowej relacji – do Talarii, ignorując fakt, że socjal media bardziej by się emocjonowały, gdyby wieczór panieński Kaczorowskiej odbywał się w modnym klubie i w świetle jupiterów.
W relacji widzimy wyłącznie uśmiechnięte babki, które doskonale czują się w swoim towarzystwie i naprawdę ładują akumulatory. Może właśnie to spotkanie sprawiło, że na sesji przedślubnej Agnieszka wygląda w obiektywie Marka Podolczyńskiego zjawiskowo! Po fali hejtu, jaka wylała się na artystkę za to, że odbiła faceta koleżance z parkietu, wydaje się, że Kaczorowska odzyskała równowagę emocjonalną i emocjonuje się już wyłącznie tym, że niedługo zmieni nazwisko na Pela – a może nie zmieni albo zdecyduje się na nazwisko podwójne…?

 

Babski dzień trzech pokoleń

Babski dzień trzech pokoleń, jak Agnieszka Kaczorowska nazwała w relacji swój wieczór panieński, był bez wątpienia udany.Talaria Resort&SPA to idealne miejsce na tego rodzaju imprezę. Relaks w SPA przywraca równowagę ducha i ciała, a przyszła panna młoda może poczuć się szczęśliwa, wypoczęta i gotowa do podjęcia kolejnych wyzwań. W przypadku osób ze świata show biznesu, nieustanie narażonych na obcowanie z tłumami fanów, dziennikarzy czy równie popularnych współpracowników każda chwila wyciszenia przed ważnym wydarzeniem – w przypadku ślubu wydarzeniem najważniejszym! – jest na wagę złota.

 

Życzymy Agnieszce Kaczorowskiej i Maciejowi Peli szczęścia na nowej drodze życia, na którą, mamy nadzieję, wejdą tanecznym krokiem i bez kłótni o to, które z partnerów prowadzi – bo kochać to nie patrzeć sobie w oczy, a patrzeć (i tańczyć…) w tym samym kierunku.

 

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Avatar
    get free robux 2 sierpnia, 2019

    Wanna the fun then you play here free online roblox robox generator game it is the fully free game all the time try once time.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach