Friday, February 23, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Wieczór panieński – 5 najmodniejszych trendów

Wieczór panieński – 5 najmodniejszych trendów

Zazwyczaj to o wieczorach kawalerskich krążą legendy. Jednak również kobiety coraz chętniej wyruszają na całonocny podbój miasta, zamiast obgryzać nerwowo paznokcie, podczas gdy przyszły pan młody w otoczeniu kolegów spija wódkę z ramienia atrakcyjnej brunetki.

Pomysły an wieczór panieński

Pomysły an wieczór panieński / fot. fotolia

Zazwyczaj to o wieczorach kawalerskich krążą legendy. Jednak również kobiety coraz chętniej wyruszają na całonocny podbój miasta, zamiast obgryzać nerwowo paznokcie, podczas gdy przyszły pan młody w otoczeniu kolegów spija wódkę z ramienia atrakcyjnej brunetki. Okazuje się, że w pomysłach i szaleństwie panie potrafią być o wiele odważniejsze niż panowie.  Poniżej prezentujemy 5 najmodniejszych trendów, które pozwolą zorganizować wieczór panieński, który na długo pozostanie w pamięci.

Jak najdalej stąd

Pomysły an wieczór panieński

Pomysły an wieczór panieński / fot. fotolia

Coraz częściej wieczory panieńskie organizowane są w innym mieście, aby uniknąć spotkania przyszłego męża, surowego szefa, czy też nielubianego sąsiada. Jednym słowem wszystkich, którzy nie powinni widzieć nas w stanie, do jakiego mamy zamiar się doprowadzić. W wersji luksusowej, można się nawet pokusić o wyjazd do innego kraju, aby mieć gwarancję, że nikt nie zrozumie wygłaszanych przez nas życiowych mądrości. Najpopularniejsze polskie miejsca to morze lub stolica. Z kolei zagraniczne wojaże najczęściej prowadzą do Włoch, Hiszpanii lub naszych czeskich sąsiadów.

Spełnione marzenie

Wieczór panieński organizowany jest najczęściej przez najbliższą przyjaciółkę lub siostrę przyszłej panny młodej, która z pewnością zna jej marzenia. Nawet te najskrytsze. Jest więc idealną okazją, by spełnić chociaż jedno z nich. Dla przykładu – marzeniem przyszłej żony jest weekend w SPA? 5 najbliższych przyjaciółek, pakiet zabiegów pielęgnacyjnych i luksusowe otoczenie – idealny relaks przed zbliżającym się weselem.

Pytanie czy wyzwanie?

Jedną z popularniejszych rozrywek w trakcie wieczoru panieńskiego są zadania sprawdzające wiedzę na temat wybranka. Ostatnio jednak coraz częściej można się spotkać z niestandardowymi wyzwaniami, jakie stawiane są przed panną młodą. Może to być pocałowanie wszystkich napotkanych mężczyzn z wąsami lub zdobycie numeru od wybranego przystojniaka. Jedynym ograniczeniem w przygotowywaniu zadań jest Wasza wyobraźnia.

Przez żołądek do… dalszej imprezy

Jak spędzić wieczór panieński

Jak spędzić wieczór panieński / fot. materiał prasowy

Dobre fundamenty to podstawa. W tym wypadku liczy się odpowiednia podbudówka pod wieczór. Kanapki i chipsy nie zdadzą egzaminu, potrzebny jest konkret. Z pomocą przychodzą tu portale do zamawiania jedzenia (np. Foodpanda.pl), gdzie oprócz oklepanej pizzy można znaleźć wiele innych dań, co dodatkowo urozmaici wieczór i sprawi, że każda znajdzie coś dla siebie. Oszczędność czasu i zamawianie jedzenia bezpośrednio do miejsca, w którym obecnie znajduje się panna młoda są dodatkowymi plusami.

Przebieranie w motywach

Wieczór panieński nie może się obyć bez motywu przewodniego i odpowiedniego przebrania. Obecnie jednak odchodzi się od diabelskich rogów i kabaretek na rzecz bardziej wyszukanych pomysłów – wieczoru w stylu lat 20tych, nocy żywych trupów lub przebrania za policjantki, kowbojki lub zakonnice. Ma być odważnie i rzucać się w oczy. Nic tak nie cieszy, jak wspólne przygotowania do wyjścia i mini-metamorfozy na jedną noc. W końcu każda mała dziewczynka lubi się przebierać i ta przyjemność nie mija z wiekiem.

Dobre jedzenie, przednia zabawa i grono sprawdzonych znajomych to proste i sprawdzone sposoby na spędzenie niezapomnianego wieczoru panieńskiego, który z założenia obchodzi się raz w życiu. Jednak jedna zasada bez względu na trendy nigdy nie ulegnie zmianie: „Cokolwiek zdarzyło się na wieczorze panieńskim, pozostaje słodką tajemnicą jego uczestniczek”.

 Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Dagmara 22 sierpnia, 2016

    Mój wieczór panieński był spełnieniem moich marzeń. Od dziecka chciałam sprawdzić jak to jest latać, często skakałam z drzew, ale wiadomo to nie to samo. Moją starszą była przyjaciółka, z którą znamy się od 2 roku życia, więc wiedziała o moim pragnieniu. Na panieński zorganizowała wycieczkę do Leszna i lot w tamtejszym aerotunelu. Było super.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ