Sunday, April 14, 2024
Home / Uroda  / Wieczór inspiracji w Dermiss – pokaz mody marki Daniel Jacob Dali oraz koncert Magdy Ruty

Wieczór inspiracji w Dermiss – pokaz mody marki Daniel Jacob Dali oraz koncert Magdy Ruty

Zobacz, kto uświetnił Dzień Kobiet w krakowskim Dermissie

dermiss

Podczas eventu mogłyśmy spotkać się z Gabrielą Oberek oraz Magdą Steczkowską, które zjawiły się obejrzeć koncert oraz pokaz / fot. Marta Molik

Dzień kobiet już za nami, ale to nie powód by przestać świętować! 9 marca 2020 r. odbył się inspirujący pokaz mody najnowszej kolekcji HERO marki Daniel Jacob Dali oraz spektakularny koncert Magdy Ruty w Dermiss Akademia Studio. Zobacz, co się działo…

 

Dermiss po raz kolejny udowadnia, że klinika kosmetologii i medycyny estetycznej to nie tylko miejsce gdzie możemy udoskonalić swoją urodę. Dzięki wspaniałej atmosferze, to również miejsce gdzie można poprawić swój nastrój.
 

Młoda, utalentowana i niezależna

magda ruta

Magda Ruta wystąpiła z całą gamą barwnych piosenek, które pozwoliły nam zrelaksować się i zatracić w wirze przyjemności / fot. Marta Molik

Podczas świętowania Dnia Kobiet w Derniss Akademia Urody nie mogło zabraknąć wokalistki z odważnym wizerunkiem i ogromnym talentem, która inspiruje każdego dnia. Magda Ruta wystąpiła z całą gamą barwnych piosenek, które pozwoliły nam zrelaksować się i zatracić w wirze przyjemności. Jej muzyczna wizja łączy się z plastyczną stroną osobowości, przez co jej głos jest charyzmatyczny, a wygląd tak ciekawy i kolorowy. Młoda artystka wystąpiła tylko przy akopaniamencie gitary Tomka Serka Krawczyka, co podkreśliło jej ciepłą i lekko surową barwę głosu. Występ był rewelacyjny, a każda z nas wyszła z niego odprężona i pełna energii.

Kolekcja, która inspiruje

Daniel Jacob Dali to krakowski projektant mody, który na stałe mieszka na Ibizie. Jego projekty zostały szeroko uznane, a on sam został nazwany następcą Karla Lagerfelda. Ubierał już takie gwiazdy jak: Naomi Campbell czy Justin Bieber. Tym razem postanowił stworzyć kolekcję HERO specjalnie dla kobiet silnych i niezależnych. Inspiracje czerpie z podróży, tworzy kreacje z tkanin wyszukanych w różnych zakątkach świata. Jego najnowsza kolekcja to zbiór rozmaitych fasonów, kolorów i wzorów. Kwiatowe printy, wiecznie żywa panterka czy stylowe groszki to tylko niektóre ze wzorów, w które warto zainwestować tej wiosny. Pokaz był niezwykle udany i z pewnością dodał inspiracji każdej z nas do odświeżenia szafy i dodania ubraniom trochę więcej szaleństwa.

Przepis na udany wieczór

Podczas eventu mogłyśmy spotkać się z Gabrielą Oberbek oraz Magdą Steczkowską, które zjawiły się obejrzeć koncert oraz pokaz. Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek, a na nim wiele pysznych smakołyków. Wczorajsze spotkanie okazało się niezwykle fascynujące i inspirujące. Był to wyśmienity pomysł na spędzenie tego wyjątkowego dni w gronie kobiet, słuchając porywającej muzyki, oglądając niezwykły pokaz oraz kosztując słodkości.

Takie miejsca jak Dermiss Akademia Urody oferują nie tylko atrakcyjną ofertę zabiegową. Dają kobietom to, co jest najcenniejsze. Wspaniałe doznania emocjonalne, cudowną atmosferę, i wyjątkowe emocje.

 

Marlena Szołdra 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ