Monday, April 15, 2024
Home / Kultura  / Wieczór biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl”

Wieczór biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl”

To już drugi Wieczór Biznesowy z Lady Business Club w Katowicach. Po fantastycznym ostatnim spotkaniu i możliwości poznania wyjątkowych kobiet biznesu, kolejne spotkanie zapowiada się jeszcze ciekawiej.

Wieczór biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl”

Wieczór biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl” / fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem 

To już drugi Wieczór Biznesowy z Lady Business Club w Katowicach. Po fantastycznym ostatnim spotkaniu i możliwości poznania wyjątkowych kobiet biznesu, kolejne spotkanie zapowiada się jeszcze ciekawiej.

Wieczór biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl”

Wieczór biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl” / fot. materiał prasowy

W roku 2014 wieczory biznesowe z Lady Business Club będą organizowane w ramach poszczególnych cyklów: Biznes & Styl, Biznes & Zdrowie, Biznes & Kultura, Biznes & Sport.

Dbałość o wizerunek nie jest lakierowaniem ani polerowaniem zewnętrznego błysku, ale sprawą jakości całej konstrukcji. Werner Niefer – prezes zarządu Mercedes Benz AG.

W świecie biznesu o powodzeniu rozmów, zdobyciu zaufania klientów decyduje nasza wiarygodność, renoma i wciąż mało doceniany wizerunek. W świetle najnowszych badań wizerunek to coś więcej niż wygląd, to jakie marynarki i szpilki nosimy, to również jakość budowanych relacji, etyka podejmowanych działań, wartości oraz wyznawane na co dzień zasady.

W trakcie spotkania uczestniczki dowiedzą się:

– Jak w świetle najnowszych badań wizerunek wpływa na zdobycie zaufania wśród klientów i partnerów biznesowych?

– Jak zwiększyć swoje wpływy czyli jak spotęgować sprzedaż swoich usług i produktów na podstawie teorii i praktyki profesora Roberta B.Caldiniego

– Co decyduje o zdrowym wyglądzie i dobrym samopoczuciu?

Wieczory biznesowe to dawka praktycznej wiedzy z zakresu promocji firmy, budowania marki, wizerunku jak również pozytywna energia, możliwość poznania wyjątkowych kobiet biznesu, gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Lady Business Club to prestiżowy i unikatowy klub dla właścicielek firm – kobiet, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. To również sieć społecznościowa, w której klubowiczki – mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe. To miejsce przyciąga kobiety, które świadomie budują sieć kontaktów i poszukują czegoś więcej niż spotkań towarzyskich. Pragną poznawać siebie, rozwijać i kształtować umiejętności, chętnie wspierają się, dzielą pasją i doświadczeniem.

Gość spotkania:

AGNIESZKA KUEHL – spędziła wiele lat na podróżowaniu po świecie i studiowaniu zagadnień związanych z dermatologią, kosmetologią, medycyną naturalną i ezoteryką. Punktem zwrotnym było osiedlenie się na jednej z Wysp Kanaryjskich – La Palmie i zakup Centrum Kosmetycznego Tara. Intensywna praca pod kierunkiem dyrektora eksportu firmy Dr. Baumann Cosmetic GmbH – Aviego Königsberga doprowadzila do stworzenia własnej koncepcji na zdrowy biznes i możliwości uzyskania 1000 nowych klientów w ciągu tylko jednego roku. Po 20 latach emigracji powróciła do kraju i obecnie mieszka w Polsce, gdzie na rynek wprowadziła niemiecką firmę Dr. Baumann Cosmetic GmbH. Aktualnie kooperuje z uczelniami wyższymi, prowadzi seminaria, wykłada w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości, założyła wzorcowy salon. Pracuje równocześnie nad budową firmy holdingowej z konceptem franczyzowym oraz własną szkołą kosmetyczną, gwarantującą absolwentom zatrudnienie. Pisze doktorat nt. strategii funkcjonowania instytutów kosmetycznych w Polsce. Laureatka tytułu Menadżerka Roku 2013 w ogólnopolskim plebiscycie Kobiece Twarze, którego inauguracja miała miejsce w listopadzie 2013 roku w Zamku Książ.

EWELINA KOŹLIK – założycielka i właścicielka szkoły wizażu School of Art Visage w Bielsku-Białej. Z wykształcenia informatyk, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach (Informatyka w zarządzaniu i marketingu). Przez lata pracowała w administracji państwowej. Lubi śmiać się i pracować z ludźmi. Stawia na samorozwój. Przygotowując się do prowadzenia szkoły wizażu wzięła udział wielu kursach szkoleniach warsztatach z zakresu kosmetologi, wizażu i stylizacji paznokciOkreśl swój styl w życiu i biznesie – „Nie wszystko na sprzedaż…” . Prywatnie żona Wojciecha, matka Daniela, Julii i Laury . Hobby podróże, książki. Miłośniczka Włoch i wszystkiego, co związane z tym krajem.

JOLANTA REISCH – KLOSE – dziennikarka prasowa i radiowa, laureatka ogólnopolskich nagród branżowych, autorka kilku książek. Wieloletnia redaktorka Polskiego Radia Opole. Publikowała także w prasie ogólnopolskiej (Polska The Times), lokalnej (Nowa Trybuna Opolska) oraz w polskojęzycznej prasie w Wielkiej Brytanii (Polish Express, Goniec Polski, Link – Polska). Od stycznia 2014 roku manager w School of Art Visage. Mieszka i pracuje w Bielsku Białej, żona Marka i mama Zuzi.

MAŁGORZATA KOSIŃSKA – kierowca rajdowy, fotomodelka, Ambasadorka Piękna firmy DrBaumann Polska. Osiem miesięcy trenowała pod czujnym okiem Aleksandra „Faziego” Szandrowskiego. Jest następcą Adama Małysza w zespole RMF 4RACING Team i najpiękniejszą kobietą na scenie polskiego off-roadu ! Małgorzata Kosińska zadebiutowała na rajdzie Baja Poland, gdzie, pilotowana przez Andrzeja Derengowskiego, dała pokaz szybkiej i pewnej jazdy. Dzięki ogromnym wysiłkom oraz wsparciu członków zespołu, zna swoja wartość. Spełnia swe marzenia i promieniuje pasją. Przysłuchując się jej historii nie ma żadnych wątpliwości, że wszystkie drogi prowadziły ją w życiu za kierownicę potężnych aut terenowych.

PATRYCJA KONDRACKA – autorka książki „Sekret Młodości – Facefitness” oraz Wellnes-Coach, właścicielka firmy EKOMENTOR. Ambasadorka Piękna w firmie DrBaumann Polska. Jej misją jest upowszechnianie ekologicznego stylu życia i promowanie naturalnej metody walki ze zmarszczkami – Facefitness. Studiowała na wrocławskiej AWF. Skoncentrowała się wówczas mocno na anatomii twarzy, wbrew stereotypowi przyjmującemu, że mięśnie kończą się na szyi.

Prowadzi szkolenia z ekologicznego stylu życia. Jest autorką projektu EKObieta, którego celem jest uświadamianie kobietom jak w prosty sposób można wdrażać zachowania proekologiczne w codziennym życiu. Od kilkunastu lat praktykuje gimnastykę twarzy, potwierdzając skuteczności tej metody. Prowadzi indywidualne i grupowe sesje Facefintess oraz Wellness-Coaching.

JOANNA ŚWIATEK – CZWOJDZIŃSKA – dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, który jest folklorystyczną wizytówką Wałbrzycha, reprezentującą region Dolnego Śląska i Polskę na krajowych i międzynarodowych festiwalach. Jej misją jest rozwijanie artystycznych uzdolnień dzieci, młodzieży i studentów wałbrzyskich szkół i uczelni, a także aktywizacja tak zwanej „trudnej” młodzieży i udowodnienie jej, że również w Wałbrzychu można robić rzeczy ciekawe. Posiada wykształcenie wyższe prawnicze uzupełnione kwalifikacjami w zakresie zarządzania i organizacji pracy, zarządzania ryzykiem oraz planowania. Ambasadorka Piekna firmy DrBaumann Polska

AGNIESZKA CISZEWSKA – trenerka zabiegów i masaży ayurwedyjskich. Właścicielka autoryzowanego Salonu Dr Baumann w Bielawie. W swojej pracy wykorzystuje niekonwencjonalne metody leczenia – łączy wiedzę akademicką kosmetologii z filozofią medycyny ayurwedyjskiej. Zabiegi fizjoterapeutyczne wzmacnia terapią czaszkowo-krzyżową. Zaangażowanie i pasja spowodowały, że została Ambasadorką Piękna firmy Dr Baumann Polska.

Do udziału w spotkaniu zapraszają:

Sprawczynie wydarzenia to pasjonatki w życiu i partnerki w biznesie. Działają wspólnie realizując motto: „Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają.”

EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club, współzałożycielka Akademii Marki z Klasą, ekspert marketingu osobistego w sieci, twórczyni pierwszego w Polsce portalu biznesowego z klasą www.ladybusiness.pl

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która stworzyła Akademię, by łączyć tworzenie silnej marki z wymiarem rozwoju osobistego, prezes Akademii Marki z Klasą, współtworzy Lady Business Club, partner w Integrity (www.integrity.biz.pl), pisze artykuły, prowadzi autorskiego bloga o budowaniu marki na stronie www.akademiamarkizklasa.pl oraz FB Marka z Klasą

KATARZYNA SELWANT – psycholog sportowy polskich olimpijczyków. Prowadzi konsultacje, szkolenia, coaching i mentoring dla zawodników, trenerów, artystów, ludzi biznesu. Wielokrotna mistrzyni Polski w curlingu. Wyznaje zasadę, iż – „Siła mentalna jest kluczem do mistrzostwa, zarówno w sporcie, jak i w biznesie”. Oprócz psychologii ukończyła również studia z zakresu Public Relations. Występuje w mediach komentując bieżące wydarzenia sportowe. Pisze artykuły z zakresu psychologii sukcesu. Jej prawdziwą pasją jest praca z ludźmi. W czasie wolnym zajmuje się projektowaniem biżuterii.

Plan spotkania:

18:00 Rejestracja uczestniczek i networking

18:30 Początek spotkania i przywitanie uczestniczek – Ewa Czertak, Katarzyna Selwant

18:40 „Określ swój styl w życiu i biznesie” – Ewa Czertak, Akademia Marki z Klasą

19:10 Historie kobiet biznesu – „Jak marzenia zamienia się w rzeczywistość” – Ewelina Koźlik, Jolanta Reisch – School of Art Visage

19:40 Networking – Lady Business w akcji

20:00 „Co warto wiedzieć o najnowszych odkryciach medycznych, by właściwie zadbać o zdrowy wygląd? – FAKTY I MITY – Agnieszka Kuehl

20:20 Networking – Lady Business w akcji

20:40 „Jak zwiększyć swoje wpływy czyli jak spotęgować sprzedaż swoich usług i produktów na podstawie teorii i praktyki profesora Roberta B.Caldiniego” – Katarzyna Selwant – psycholog sportowy

21:15 Konkurs wizytówkowy i podsumowanie spotkania

21:30 Zakończenie spotkania

Partner Główny spotkania: DrBaumann

Partnerzy spotkania: Hotel Qubus Katowice, School of Art Visage, DeSabor Altra Dea couture, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Wydawnictwo Papierowy Motyl, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Partnerzy medialni: Firmer, Telewizja Silesia TVS, Lady’s Club, Gospodarka Śląska, Dwie Szpilki, Biznes Śląski, Biznesowa Turystyka, Kikimora.

Wstęp: 50 pln płatny przelewem: Idea Bank, 40 1950 0001 2006 0190 8293 0002 lub gotówką w dniu spotkania.

Wymagana wcześniejsza rejestracja: lady@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona! Pierwszeństwo mają członkinie Lady Business Club.

Więcej szczegółów: www.ladybusiness.pl

Wydarzenie na FB

Dodatkowo 25 marca zapraszamy zainteresowane panie do udziału w bezpłatnym warsztacie z personal branding „Bądź widzialną Marką”. Szczegóły tutaj

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ