Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / Wieczór Biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl”

Wieczór Biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl”

W roku 2014 wieczory biznesowe z Lady Business Club będą organizowane w ramach poszczególnych cyklów: Biznes & Styl, Biznes & Zdrowie, Biznes & Kultura, Biznes & Sport.

W roku 2014 wieczory biznesowe z Lady Business Club będą organizowane w ramach poszczególnych cyklów: Biznes & Styl, Biznes & Zdrowie, Biznes & Kultura, Biznes & Sport.

Wieczór Biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl”

Wieczór Biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl” / fot. materiał prasowy

Wieczory biznesowe to dawka praktycznej wiedzy z zakresu promocji firmy, budowania marki, wizerunku jak również pozytywna energia, możliwość poznania wyjątkowych kobiet biznesu, gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Lady Business Club to prestiżowy i unikatowy klub dla właścicielek firm – kobiet, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. To również sieć społecznościowa, w której klubowiczki – mogą nawiązać nowe kontakty biznesowe. To miejsce przyciąga kobiety, które świadomie budują sieć kontaktów i poszukują czegoś więcej niż spotkań towarzyskich. Pragną poznawać siebie, rozwijać i kształtować umiejętności, chętnie wspierają się, dzielą pasją i doświadczeniem.

Wieczór Biznesowy z Lady Business Club „Biznes & Styl” – marka silnej kobiety

Termin: 24.04.2014, godz. 18:30 – 21:30

Miejsce: Warszawa, Bel8 Lounge & Restaurant, ul. Sułkowicka 2/4

W trakcie spotkania wystąpią:

AGNIESZKA KUEHL – spędziła wiele lat na podróżowaniu po świecie i studiowaniu zagadnień związanych z dermatologią, kosmetologią, medycyną naturalną i ezoteryką. Punktem zwrotnym było osiedlenie się na jednej z Wysp Kanaryjskich – La Palmie i zakup Centrum Kosmetycznego Tara. Intensywna praca pod kierunkiem dyrektora eksportu firmy Dr. Baumann Cosmetic GmbH – Aviego Königsberga doprowadzila do stworzenia własnej koncepcji na zdrowy biznes i możliwości uzyskania 1000 nowych klientów w ciągu tylko jednego roku. Po 20 latach emigracji powróciła do kraju i obecnie mieszka w Polsce, gdzie na rynek wprowadziła niemiecką firmę Dr. Baumann Cosmetic GmbH. Aktualnie kooperuje z uczelniami wyższymi, prowadzi seminaria, wykłada w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości, założyła wzorcowy salon. Pracuje równocześnie nad budową firmy holdingowej z konceptem franczyzowym oraz własną szkołą kosmetyczną, gwarantującą absolwentom zatrudnienie. Pisze doktorat nt. strategii funkcjonowania instytutów kosmetycznych w Polsce. Laureatka tytułu Menadżerka Roku 2013 w ogólnopolskim plebiscycie Kobiece Twarze, którego inauguracja miała miejsce w listopadzie 2013 roku w Zamku Książ.

JAN SZCZENIOWSKI – Od prawie 10 lat związany z branżą reklamową. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Główny producent w firmie Makata. Zajmuje się produkcją sesji zdjęciowych i filmów reklamowych. Realizował projekty dla największych marek, m. in. dla Play, Orange, Garnier, W.Kruk, L’oreal, IKEA, Google, YES, Kazar czy Kompania Piwowarska. Młody i piekielnie zdolny. Swoje ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne wykorzystuje w świetnych relacjach z klientami, a głowę pełną pomysłów, do tworzenia i realizacji niebanalnych koncepcji kreatywnych.

MONIKA GÓRSKA – Właścicielka marki COEDRO, menedżer, mentor, coach. Leadership Coach z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Prowadzi procesy coachingowe dla menedżerów, liderów i właścicieli firm. Autorka, liderka i superwizorka coachingu w Projekcie „Dyliżans do Przyszłości” powstałym w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem WIOSNA. Jest członkiem międzynarodowych organizacji zrzeszających profesjonalnych coachów – International Coaching Community oraz International Coach Federation, a także polskiej Izby Coachingu, w której pełni rolę przewodniczącej Komisji ds. Współpracy z Uczelniami Wyższymi.

ANITA HAWRYŃSKA – współwłaścicielka firmy deweloperskiej Calma. Z wyboru jest budowlańcem, z wykształcenia marketingowcem i managerem. Z ideologii – pasjonatką innowacyjnych technologii dotyczących pasywności i energooszczędności budynków. W życiu codziennym żoną i mamą 4 dzieci. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce oraz członkini Stowarzyszenia Sąsiedzkie Włochy, które m.in. lobbuje na rzecz poprawy infrastruktury, walczy z chaosem architektonicznym w dzielnicy i promuje przesłanie „Miasta Ogrodu”.

IWONA HARTWIG – Właścicielka PHU Hartwig – firmy tworzącej i pozycjonującej strony internetowe dla kobiet przedsiębiorczych. Z wykształcenia informatyk kochający wolność i swobodę decydowania, co w danej chwili robi i czego się uczy. Z sukcesem prowadzi własną firmę, wspierającą kobiety przedsiębiorcze w rozwoju ich biznesów dzięki skutecznym i dobrze wypozycjonowanym stronom WWW. We własnej firmie może wyżyć się twórczo. Zarabia, realizuje się i do tego rozwija się uczestnicząc w różnych kursach. Codziennie udowadnia, że można dzielić prowadzenie firmy z wychowaniem dziecka i życiem rodzinnym.

HANNA RUBASZKIEWICZ – od ośmiu lat prowadzi własną, dobrze prosperującą firmę Han – Art studio dekoracji okiennych. Posiada bogate doświadczenie i dlatego chętnie podejmuje się trudnych technicznie, nietypowych czy dużych realizacji. Zarówno klientom indywidualnym jak i firmom pragnącym wyrazić własny styl w biurze, hotelu, restauracji czy domu oferuje skrojone na miarę dekoracje okienne. Na swoim koncie posiada dużo prestiżowych prac, wskazujących na rozmach i wielkość tych projektów oraz różnorodność gatunkową. Jej pasją jest jeździectwo, które uprawia czynnie od wielu lat.

BEATA KOZAR – właścicielka Pracowni Projektowania Wnętrz Beata Kozar (www.beatakozar.pl), projektantka wnętrz, fotografka, pedagog.Studiowała zarządzanie we Wrocławiu, projektowanie wnętrz w Londynie oraz fotografię w Warszawie. Wszystkie te kierunki nauczyły ją otwartości, kompleksowego i kreatywnego myślenia, a także dały silną podstawę do profesjonalizmu. Autorka rodzinnych sesji prywatnych, portretów oraz portretów biznesowych. Wiedzę zdobywała w Warszawskiej Szkole Filmowej pod okiem m.in. prof. Prota Jarnuszkiewicza i Pani Lidii Popiel. Projektując wnętrza oferuje także dobór fotografii do wnętrza lub sesje indywidualne na zamówienie.

Do udziału w spotkaniu zapraszają:

Sprawczynie wydarzenia to pasjonatki w życiu i partnerki w biznesie. Działają wspólnie realizując motto: „Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają.”

EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club, współzałożycielka Akademii Marki z Klasą, ekspert marketingu osobistego w sieci, twórczyni pierwszego w Polsce portalu biznesowego z klasą www.ladybusiness.pl,

EWA CZERTAK – pierwsza w Polsce ekspertka personal brandingu, która stworzyła Akademię, by łączyć tworzenie silnej marki z wymiarem rozwoju osobistego, prezes Akademii Marki z Klasą, współtworzy Lady Business Club, partner w Integrity (www.integrity.biz.pl), pisze artykuły, prowadzi autorskiego bloga o budowaniu marki na stronie www.akademiamarkizklasa.pl oraz FB Marka z Klasą.

Plan spotkania:

18:00 Rejestracja uczestniczek i networking

18:30 Początek spotkania i przywitanie uczestniczek – Emilia Bartosiewicz – Lady Business Club, Ewa Czertak – Akademia Marki z Klasą

18:40 „Czy czujesz w sobie moc?” – Monika Górska – Leadership Coach, właścicielka marki Coedro

19:00 „Jak marzenia zamienia się w rzeczywistość” – historie marek kobiet biznesu – Hanna Rubaszkiewicz, Beata Kozar, Iwona Hartwig, Anita Hawryńska

19:20 „Mój pierwszy milion” – Agnieszka Kuehl

19:40 Networking – Lady Business w akcji

20:00 „Naucz się na błędach innych, nie czekaj aż zapłacisz za własne” czyli jak źle zrobiona komunikacja marki hamuje rozwój firmy – Jan Szczeniowski – producent firmy MAKATA

20:15 Personal Branding – „Co składa się na osobisty komunikat prasowy promujący markę” – Ewa Czertak – ekspert personal branding

20:30 Networking – Lady Business w akcji

21:00 Konkurs wizytówkowy i podsumowanie spotkania

21:30 Zakończenie spotkania

Partnerzy spotkania: Dr Baumann, DeSabor, Altra Dea couture  Wydawnictwo Papierowy Motyl , LaboTECH , Makata , Copoint , Han-Art

Partnerzy medialni: Firmer , Magazyn Kikimora, www.ladybusiness.pl, Magazyn Miasto Kobiet, Magazyn Firmer, www.biznesnafali.pl, Magazyn Prestiż, Express Biznesu, Magazyn Dolce Vita, www.kobiecepasje.pl, Magazyn e!stilo

Wstęp: 50 pln płatny przelewem: Idea Bank, 40 1950 0001 2006 0190 8293 0002 lub 60 pln gotówką w dniu spotkania.

Wymagana wcześniejsza rejestracja: lady@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona! Pierwszeństwo mają członkinie Lady Business Club.

Więcej szczegółów: www.ladybusiness.pl oraz na Facebooku 

Uczestniczki Wieczoru Biznesowego z Lady Business Club zapraszamy do udziału w bezpłatnym warsztacie pokazowym Programu Personal Branding Bądź widzialną Marką, który odbędzie się 25 kwietnia o godz. 10:00. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ