Sunday, July 21, 2024
Home / PARTNER MK  / Wibrator dla par ‒ co warto o nim wiedzieć?

Wibrator dla par ‒ co warto o nim wiedzieć?

Drżąca rozkosz na wyciągnięcie ręki

wibrator w akcji

fot. Pixabay

Udane pożycie intymne dla wielu par odgrywa ogromne znaczenie i wpływa na jakość relacji. Niestety, często zdarza się tak, że do sypialni wkrada się nuda i przyzwyczajenie. W takiej sytuacji warto nieco urozmaicić swoje zabawy w sypialni. Jednym z ciekawych sposobów jest wykorzystanie gadżetów erotycznych. Co ciekawe, w szerokiej ofercie tego typu produktów znajdują się takie, które pozwalają czerpać przyjemność obydwojgu partnerom. Wibratory dla dwojga, bo o nich mowa to bardzo intrygująca propozycja, którą warto znać

 

Zacznijmy od najważniejszego, czyli od wyjaśnienia czym właściwie jest wibrator dla pary. Jak sama nazwa wskazuje, jest to urządzenie, które zaprojektowane zostało w taki sposób, by podczas stosunku partnerzy mogli doświadczyć stymulacji. Wibrator dla dwojga może być wykorzystywany do stymulacji łechtaczki, punktu G, penisa czy odbytu. Dzięki temu z powodzeniem może być stosowany zarówno przez heteroseksualne, jak i homoseksualne pary. Na rynku znajdziemy obecnie szeroki wybór urządzeń, które różnią się między sobą kształtem czy liczbą oferowanych trybów wibracji: https://www.sklep-intymny.pl/pol_m_Wibratory_Dla-par-516.html . Dzięki temu każdy z nas może znaleźć gadżet, który spełni wszystkie jego oczekiwania.

Wibrator dla dwojga ‒ na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Szeroka oferta wibratorów dla par sprawia, że często mamy problem z wybraniem odpowiedniego rozwiązania. Sprawdźmy więc na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Jedną z najważniejszych kwestii jest oczywiście materiał, z jakiego została wykonana zewnętrzna, mająca kontakt z ciałem warstwa urządzenia. Najbezpieczniejszym materiałem jest silikon medyczny, który nie tylko nie powoduje uczuleń, ale również jest łatwy w utrzymaniu czystości.
Kolejną kwestią, na którą z całą pewnością warto zwrócić uwagę jest czas działania baterii oraz sposób zasilania. Obecnie wiele wibratorów dla par możemy ładować za pomocą kabla USB, co jest bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż wymiana baterii.
Sprawdźmy również ile trybów wibracji lub programów oferuje dany masażer dla par. Im więcej możliwości dopasowania działania urządzenia do indywidualnych upodobań tym bardziej gadżet urozmaici nasze życie intymne. Warto również zwrócić uwagę na design urządzenia, jego kształt, jakość wykonania – słowem, na wszystkie detale, które mogą mieć wpływ na to, czy korzystanie z gadżetu będzie dla nas frajdą.

Wibrator dla par

fot. materiały Partnera

Masażer dla par ‒ jak go używać?

W przypadku wibratorów dla dwojga ogranicza nas jedynie fantazja. Możemy bowiem zastosować go w trakcie stosunku waginalnego tak, by jedna z jego części stymulowała ściankę pochwy i penisa, zaś druga łechtaczkę. Możliwe jest również wykorzystanie go stymulacji odbytu i pochwy. Część z wibratorów dla dwojga może być zastosowana niczym pierścień erekcyjny, który jednocześnie stymuluje penisa oraz łechtaczkę.
Niezależnie od tego, na jaki rodzaj zabaw się zdecydujemy powinniśmy pamiętać o zastosowaniu lubrykantu, który pozwoli na bezpieczne stosowanie urządzenia. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem są lubrykanty na bazie wody, które mogą być stosowane w przypadku urządzeń wykonanych z silikonu medycznego. Po skończonej zabawie wystarczy umyć wibrator dla par za pomocą ciepłej wody z mydłem i osuszyć.

Wibrator dla pary Deep Fantasy ‒ polecany przez kobiety

Wśród wielu masażerów dla par, które znajdziemy w ofercie producentów gadżetów erotycznych istnieją takie, które cieszą się naprawdę dobrą opinią. Jedną z nich jest wibrator Deep Fantasy z ruchomą główką. To urządzenie cieszy się pochlebnymi ocenami wystawianymi przede wszystkim przez kobiety. Gadżet posiada anatomiczny kształt, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała wzmacniający doznania. Wykonany został z wysokiej jakości silikonu medycznego, jest łatwy w utrzymaniu czystości i higieny. Wibrator wyposażony jest w 7 poziomów wibracji oraz dwa silniczki – wibrujący oraz masujący.

 

Podsumowując, jeśli zastanawiasz się w jaki sposób urozmaicić zabawy w sypialni tak, byś zarówno ty jak i twój partner mogli czerpać jeszcze większą przyjemność wibrator dla dwojga jest gadżetem, którym warto się zainteresować. To prosty sposób na to, by zwiększyć doznania i jeszcze bardziej cieszyć się intymnymi chwilami.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ