Thursday, June 20, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Whoo. Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej zaprasza panów

Whoo. Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej zaprasza panów

Whoo. Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej to pierwszy gabinet kosmetyczny dla mężczyzn w ścisłym centrum Krakowa. I w ogóle w Krakowie.

Whoo. Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej

Whoo. Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej zaprasza, fot. mat. prasowe

 WHOO. Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej to pierwszy gabinet kosmetyczny dla mężczyzn w ścisłym centrum Krakowa. I w ogóle w Krakowie.

WHOO. Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej

Zdjęcie 1 z 5

Czasy, w których uosobieniem męskości był silny drwal w przepoconej koszuli, już dawno minęły. Styl i kultura świata zmieniły się nieodwracalnie. Dziś wyznacznikiem męskości jest zadbany wygląd. To dzięki niemu mężczyzna wysyła niewerbalny komunikat, iż jest osobą znającą swoją wartość, pewnym siebie partnerem biznesowym, dojrzałym i konkretnym facetem.
Whoo. powstało z myślą o mężczyznach świadomych siebie. Wiedząc, jak pracowite jest życie współczesnego mężczyzny, specjaliści z Whoo. przygotowali propozycję specjalnie dla niego. Profesjonalny personel na podstawie szczegółowego wywiadu pomoże dobrać zabiegi, które w pełni sprostają indywidualnym potrzebom Klientów. Przyjdź na bezpłatne konsultacje i poznaj pełen zakres nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej i zabiegów modelowania sylwetki.
Whoo. jest też inicjatorem akcji „Gentelman Project” oraz „opiekunem” facetów z pasją realizujących się w wyścigach samochodowych i lotniarstwie oraz pasjonatów street sledge.

Szukasz rozwiązania swojego problemu? Nasza oferta na pewno Ci w ty pomoże. Proponujemy:
zabiegi odmładzające
kosmetykę skóry
budowanie sylwetki
zabiegi medycyny estetycznej
terapię łysienia
terapię nadpotliwości
dotox Spa
masaże

Hity MĘSKIEJ kosmetologii i medycyny estetycznej:
RF Fale Radiowe czyli coś dla skóry – zabieg mający na celu modelowanie i podniesienie owalu twarzy, zmniejszenie widocznych oznak starzenia się skóry (zmarszczki, worki pod oczami, likwidacja luźnej skóry na twarzy,  np. po gwałtownym wyszczupleniu) i ujędrnianie struktury skóry. Zabiegi z użyciem fal radiowych są przyjemne, całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć – nie ma opuchlizny, zaczerwienień czy innych śladów. Zabieg można powtarzać co tydzień.
Czas trwania: 20-30 min, cena: od 250 zł

Kriolipoliza czyli broń do walki z tłuszczykiem – zabieg konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza wykonywana urządzeniem, w odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe, skutecznie je eliminując a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki.
Czas trwania: 1godz, cena 1200 zł

U-shape  czyli tłuszcz pod kontrolą – nazywany bezinwazyjną liposukcją. Tłuszcz jest rozbijany zogniskowaną wiązką ultradźwięków. Metoda opiera się na selektywnym uszkadzaniu błon komórek tłuszczowych, w efekcie czego tłuszcz jest uwalniany do przestrzeni międzykomórkowych i transportowany przez układ limfatyczny do wątroby, a stamtąd usuwany w procesach metabolicznych.
Czas trwania: 1godz., cena od 300 zł

Detox food spa czyli czas na oczyszczenie organizmu. Metoda oczyszczania jonowego pozwala na pozbycie się toksyn poprzez stopy. Podczas zabiegów siedzisz wygodnie, trzymając nogi w pojemniku wypełnionym ciepłą wodą. Jest to efektywny sposób na pozbycie się toksyn z organizmu bez względu na to, w którym miejscu się nagromadziły.
Czas trwania: 45min., cena 60 zł

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Whoo. Ma też ofertę dla panów młodych. Każdy ślub jest przeżyciem ważnym i znaczącym. Nie pozwól, by mankamenty cery bądź niedoskonałości sylwetki odebrały Ci radość i dobre wspomnienia. Ze specjalnego reportażu możesz się dowiedzieć, jak wygląda propozycja przedweselna centrum Whoo. link do artykułu.
Równie atrakcyjna jest oferta dla dwojga. Zabiegi równoległe dla par to wspaniały sposób na zaoszczędzenie czasu i spędzenie wyjątkowych chwil razem. Przyjemne z pożytecznym jest idealnym prezentem na rocznice bądź walentynki.
Pełna oferta na www. Zapraszamy na bezpłatną konsultację do specjalisty.
Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej WHOO., Kraków, ul. Zwierzyniecka 30, www.whoo-man.pl

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ