Friday, February 23, 2024
Home / Kultura  / Weź swoje zmarszczki na fitness!

Weź swoje zmarszczki na fitness!

Pragniesz długo zachować młodzieńczy wygląd twarzy? Dołącz do grupy treningowej!

W drodze po młody wygląd/ fot. materiały prasowe

Zapomnij o botoksie! W te wakacje czeka na ciebie seria treningów fitness twarzy „Cała Polska trenuje mięśnie twarzy”. Plan treningów został specjalnie dostosowany do trybu życia zapracowanych kobiet. Główna inicjatorka akcji, Katarzyna Sporysz poprowadzi go online, dzięki czemu będzie można z niego skorzystać w dogodnym dla siebie czasie

W drodze po młody wygląd/ fot. materiały prasowe

W drodze po młody wygląd/ fot. materiały prasowe


Czym jest fitness twarzy?

Fitness twarzy to naturalne metody pracy z mięśniami twarzy. Z wiekiem w strukturze naszych mięśni zaczynają zachodzić zmiany. Tracą one swoją masę i stają się znacznie słabsze. W konsekwencji powstają: zniekształcenia linii żuchwy, zmarszczki mimiczne wokół oczu czy opadające powieki. Istnieje jednak sposób, aby zahamować niechciane procesy starzenia i na nowo czuć się dobrze we własnym ciele.

Co dadzą nam regularne treningi?

Regularne treningi nie tylko pomogą powrócić naszym naciągniętym mięśniom do pierwotnego stanu, ale również sprawią, że staną się one bardziej rozluźnione. Dzięki nim będziemy mogli zapomnieć o zwiotczałej i pozbawionej jędrności skórze. Dodatkowo w znacznym stopniu zniwelują bruzdy nad górną wargą, obwisłe kąciki ust, zmarszczki poprzeczne na czole i bruzdy nosowo-wargowe.

Dołącz do grupy na Facebooku!

Na Facebooku powstała zamknięta grupa treningowa do której może dołączyć każdy, kto potrzebuje wsparcia i motywacji podczas ćwiczeń. Do 31 sierpnia uczestnictwo jest całkowicie za darmo.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku po 10 minut. Każdy trening jest transmitowany na żywo osobiście przez Katarzynę. Ponadto grupa oferuje webinar instruktażowy trwający 1,5 godziny.

Więcej szczegółów znajdziecie na:
www.facebook.com
www.zaklinaczpiekna.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ