Monday, December 11, 2023
Home / Rozwój  / Psychologia  / Wesele marzeń – 10 nowoczesnych rozwiązań na niezapomniany ślub

Wesele marzeń – 10 nowoczesnych rozwiązań na niezapomniany ślub

Inny niż wszystkie!

fot. materiały prasowe

Marzysz o niepowtarzalnym weselu? Poznaj atrakcje, które sprawią, że dzień ślubu nabierze wyjątkowego, niecodziennego charakteru.

Wesele marzeń / fot. materiały prasowe

1. Wypuszczanie motyli

To opcja wręcz idealna dla każdej pary, która pragnie podkreślić romantyczną atmosferę wesela. Jednoczesne wypuszczenie sporej ilości motyli zachwyci nawet największych sceptyków. Minusem atrakcji jest jej stosunkowo wysoka cena. To opcja dla osób z dużym budżetem weselnym.

2. Bańki mydlane

Bańki mydlane – podobnie zresztą jak motyle – tworzą niepowtarzalną atmosferę chwili. Warto również dodać, że wypożyczenie maszyny do robienia baniek będzie zdecydowanie tańsze niż zakup kolorowych owadów. Dodatkową zaletą jest fakt, że taka maszyna sprawi wiele radości dzieciom na weselu i szybko się nie znudzi.

3. Słodkie stoły

Słodkie stoły to nic innego, jak tylko zestaw kilku stołów z różnego rodzaju słodyczami poukładanymi według rodzaju. Przykładowo na pierwszym stole znajdować będą się wyłącznie muffiny, na drugim wyroby z czekolady, a na trzecim kwaśne słodycze w stylu żelków.

4. Wesele w…

Jak się okazuje, swego rodzaju atrakcję dla gości może stanowić nawet samo umiejscowienie zabawy weselnej. Jeśli szukasz naprawdę oryginalnych rozwiązań, zastanów się nad lokalizacją wesela. Redaktorzy serwisu lokale-wesele.pl potwierdzają, że rosnąca konkurencja w branży ślubnej sprzyja pojawianiu się nowych, ciekawych rozwiązań lokalizacyjnych. Oprócz tradycyjnych domów weselnych jest wiele nietypowych miejsc, które oferują obsługę wesel, a ich niezwykły charakter zadziwi gości.

Wyobrażasz sobie przyjęcie weselne w starej oranżerii lub na folwarku? Takie miejsca mają ogromny urok. warto rozejrzeć się, czy w okolicy nie ma tego rodzaju ofert – czasem warto zorganizować zabawę parę kilometrów dalej, jeśli miejsce jest niepowtarzalne.

fot. materiały prasowe

5. Pokaz barmański

Profesjonalni barmani są w stanie zabawić gości nie gorzej, niż zawodowy wodzirej. Nie tylko zademonstrują oni tricki zapierające dech w piersiach, ale dodatkowo przyrządzą dla gości wspaniałe drinki dopasowane do indywidualnych wymagań osoby zamawiającej napój. Cena takiej usługi nie jest mała, jednak jako atrakcja robi ogromne wrażenie.

6. Teatr ognia

Teatr ognia określany również mianem fire show to niesamowity pokaz łączący w sobie elementy sztuki cyrkowej z prawdziwym, żywym ogniem. To atrakcja, która zapada w pamięć zdecydowanej większości osób.

7. Pokaz slajdów

Jeśli należycie do grona ludzi sentymentalnych, którzy lubią powracać do szczęśliwych wspomnień, to zdecydujcie się na pokaz slajdów będący swego rodzaju podsumowaniem okresu narzeczeństwa. Wystarczy, że przygotujecie krótki film lub prezentację zawierającą wasze wspólne zdjęcia, dodacie na nich zabawne komentarze i wyświetlicie na rzutniku.

8. Stand up’er

Dobry humor i szeroki uśmiech na twarzach gości zapewni występ stand up’era. Zatrudniony komik nie tylko opowie zabawne historie, ale również wciągnie do zabawy gości weselnych zarazem wchodząc z nimi w interakcję.

fot. materiały prasowe

9. Bufet japoński

Jeśli macie już dość klasycznych kącików z wędlinami określanych mianem „wiejskich stołów”, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ich miejsce zajęły innego rodzaju przysmaki, na przykład sushi. W bufecie japońskim – poza wspomnianym już sushi – mogą znajdować się także przekąski w rodzaju sashimi czy też takoyaków.

10. Karykaturzysta

Masę zabawy, śmiechu i niesamowitą pamiątkę w jednym zapewni zaproszony na wesele karykaturzysta. Rysownik uwieczni oblicza gości w tzw. krzywym zwierciadle. To świetna opcja dla każdej osoby, która posiada zarówno poczucie humoru, jak i dystans do własnego wyglądu.

Jak widać na powyższych przykładach, obecnie do dyspozycji młodych par pozostaje ogromna wręcz ilość różnego rodzaju atrakcji. Jeśli jednak żadna z powyżej opisanych opcji nie przypadła ci do gustu, to polecamy również lekturę artykułu Atrakcje weselne.

 

Oceń artykuł
5 komentarzy
 • Kacper Białobłocki 18 marca, 2019

  Teraz kolejnymi atrakcjami są napis LOVE i fotobudka. W tym roku napis LOVE zamieniany jest napisem „miłość” a tradycyjna fotobudka fotolustrem.

 • Wedding-Art Stationery 9 września, 2019

  Wiadomo, że co roku jakieś nowe trendy wchodzą do branży ślubnej. Większość starych atrakcji, motywów jednak pozostaje, trzeba to przyznać. Przy organizacji wesela trzeba o bardzo wielu rzeczach myśleć. Od przepięknych zaproszeń, winietek, innej papeterii, po sprawdzonego fotografa, dekoratorkę, kamerzystę.

 • Maciej Notofoto Studio 22 grudnia, 2019

  Każda z wymienionych atrakcji wydaje się być fajna 🙂 cieszy mnie też odejście od puszczania balonów oraz wypuszczanie gołębi.
  Z osobistego doświadczenia mogę też podsunąć pomysł na wodzireja. Ale takiego Master of Ceremony doświadczonego, który poprowadzi imprezę z klasą i energią 🙂 nawet znam paru takich którzy są atrakcją samą w sobie 🙂

 • PKF Studio kamerzysta i fotograf 23 lutego, 2020

  Można też zadbać o ciekawe atrakcje dla najmłodszych. Spotkałem np. na weselu dmuchany zamek oraz dmuchaną zjeżdżalnię, jak się potem okazało nie tylko dzieci skorzystały z tych atrakcji.

 • Fotograf ślub wesele Olsztyn 1 listopada, 2020

  Dobrze napisane

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ