Tuesday, June 25, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Wernisaż wystawy NOWO OBSADZENI Weroniki Kosińskiej

Wernisaż wystawy NOWO OBSADZENI Weroniki Kosińskiej

Już wkrótce m.in. Żmuda-Trzebiatowska, Bobek, Wolszczak w nowych dla nich rolach. Przekonaj się jakich

Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą / fot. AKPA

Weronika Kosińska to młoda fotografka specjalizująca się w modzie i beauty, a także laureatka Viva! Photo Awards 2013. Na drugim piętrze kamienicy przy Kredytowej 9 w Warszawie odbył się wernisaż wystawy autorstwa Kosińskiej, zatytułowanej NOWO OBSADZENI. Jest to cykl 70 zdjęć znanych aktorek i aktorów, którzy na fotografiach wcielają się w nowe dla siebie, zaskakujące, często wymarzone role. Na fotografiach podziwiać można m.in. Martę Żmudę Trzebiatowską, Aldonę Jankowską, Katarzynę Bujakiewicz, Adama Fidusiewicza, Marcela Borowca, Filipa Bobka, Magdalena Walach, Grażynę Wolszczak czy Aleksandrę Szwed

Autorka zdjęć – Weronika Kosińska / fot. AKPA

Autorka zdjęć – Weronika Kosińska / fot. AKPA

„Weronikę Kosińską przedstawiła mi moja przyjaciółka, Aldona Jankowska, która pokazała mi zdjęcia zrobione właśnie przez Weronikę. Zamarzyłam wówczas, żeby ta dziewczyna mnie sfotografowała! Ona pokazuje ludzi takimi, jacy są, potrafi uwydatnić ich charakter. Wróżę jej karierę i mocno trzymam za nią kciuki. Mimo że jest osobą nieprzepychającą się łokciami, wierzę, że jej się uda, bo skromność często popłaca” – powiedziała Żmuda Trzebiatowska.

Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą / fot. AKPA

Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą / fot. AKPA

„Znam Weronikę prywatnie od wielu lat, więc od razu się zgodziłam, gdy zaproponowała mi sesję. W życiu jednak nie spodziewałabym się, że efekt będzie aż tak powalający. Nikt wcześniej nie zobaczył we mnie takiej kobiety. Mam 52 lata, jestem aktorką charakterystyczną, zwykle obsadzaną w roli rubasznych, wesołych pań po przejściach, a Weronika pokazała mi, że potrafię też być ciekawą, atrakcyjną kobietą, może nawet z jakąś tajemnicą? Muszę się z tym zmierzyć i dziękuję jej za taki prezent” – dodała Aldona Jankowska.

Aldona Jankowska z Weroniką Kosińską / fot. AKPA

Aldona Jankowska z Weroniką Kosińską / fot. AKPA

Wernisaż wystawy NOWO OBSADZENI / fot. AKPA

Wernisaż wystawy NOWO OBSADZENI / fot. AKPA

Ekipa współtworząca sesje: makijażystki Izabela Szelągowska i Aga Brudny, fryzjerzy Radosław Galiński i Patryk Nadolny, styliści Ellie Łazarczyk i Marcin Kulak.
Głównym sponsorem wystawy jest firma produkująca kosmetyki fryzjerskie artègo, z którą Weronika Kosińska od kilku lat współpracuje. Partnerami wydarzenia są: Miłość, lablab, Nuxe, Cukry, Mąka, kancelaria Adwokacka Beaty Skiby, Pracownia Fryzjerska Sztejn, greencat. Patronat medialny objęli: Viva!, Miasto kobiet, Make-Up Trendy, laMode.info, Lukebook.pl.

Strona internetowa fotografki:
www.weronikakosinska.com

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Monika 8 lutego, 2017

    Widać tam tylko kilku aktorów, a reszta to celebryci z seriali „Singielka”, „Na Wspólnej”; czy też z filmów takich jak „Ciacho”, „Och Karol”.

  • artur 23 lutego, 2017

    Rzeczywiście większość celebrytów, a nie aktorów.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ