Tuesday, June 18, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Wernisaż Natashy Pavluchenko

Wernisaż Natashy Pavluchenko

Na festiwalu poświęcony modzie i designowi Neo Fashion Jamboree swoje obrazy zaprezentowała projektantka Natasha Pavluchenko.

Pokazy mody, seanse filmowe, wystawy fotografii oraz masa kreatywnych warsztatów przyciągnęły tłumy na drugi festiwal poświęcony modzie i designowi Międzynarodowy Festiwal Neo Fashion Jamboree. Impreza trwała od 16-18 listopada w Bielsku- Białej. Po raz pierwszy można było zobaczyć obrazy namalowane przez projektantkę Natashę Pavluchenko.

Wernisaż Natashy Pavluchenko

Zdjęcie 1 z 4

fot. Adrian Lach

 

Przygoda Natashy z malowaniem zaczęła się już dawno. I choć początkowo była to tylko niewinna kreska kreślona na kawałku papieru – rysunek żurnalowy, z czasem została przeniesiona na jej suknie, powoli zmieniając się na wielkoformatowe obrazy.

Pavluchenko twierdzi, że w jej pracach znajdziemy cząstkę jej samej. Dzieła powstają pod wpływem impulsu, ale i z nagromadzonych w niej emocji, które potem przelewa na płótno.

Każde nowe wyzwanie jest dla mnie stresujące, ale podejmuję je idąc za głosem serca. Przenoszenie mojego żurnalowego rysunku na płótno spełnia mnie jako artystkę, ale i jako projektantkę. Obrazy są dla mnie pewną formą mody, z którą staram się wychodzić poza klasyczne ramy pokazu na wybiegu. Cieszę się, że wystawa wzbudziła spore zainteresowanie przede wszystkim końcowego odbiorcy, na czym mi szalenie zależy! – informuje Pavluchenko.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ