Friday, June 14, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Kobiety Krakowa  / Wernisaż fotografii biznesowej #KobietyKrakowa: relacja

Wernisaż fotografii biznesowej #KobietyKrakowa: relacja

Jak było?

kobiety krakowa

Uczestniczki czterech edycji / fot. redakcja

Kobiety Krakowa, to Wy zorganizowałyście pierwszy w karierze fotografki Barbary Bogackiej wernisaż. To także pierwszy wernisaż Miasta Kobiet na uczczenie 15 lat obecności na rynku. Uczestniczki trzech edycji projektu Kobiety Krakowa zawisły na ścianach kazimierskiego Hevre i pozostaną na nich przez miesiąc, by inspirować i zarażać pasją do biznesu i zawodowej aktywności. Projekt Kobiety Krakowa ma proste założenie: promować kobiece biznesy i motywować dziewczyny do chwalenia się i umiejętnego mówienia o swoich talentach i zdolnościach. To wy zorganizowałyście tę imprezę więc Wam oddajemy pałeczkę stworzenia relacji z niej. A na pytanie: „Jak było”:

 

Katarzyna Maria Zawadzka (edycja 4):

Byłam z moją najukochańszą córką Marysią na wernisażu wystawy portretów kobiet, które przystąpiły do kolejnych trzech edycji Projektu #KobietyKrakowa, a którego to projektu autorem jest magazyn Miasto Kobiet, świętujący właśnie 15-lecie swojego istnienia, z Anetą Pondo na czele. Portrety uczestniczek trzech edycji tego projektu będzie można oglądać przez najbliższy miesiąc w HEVRE na krakowskim Kazimierzu. Cudownie było popatrzeć i posłuchać między innymi Magdaleny Kossakowskiej, uczestniczki mojego treningu z wystąpień publicznych #MówcaDynamit, która w sposób szalenie naturalny i z ogromnie pozytywną energią mówiła o tym, że jest po prostu ZAJEBISTA, czy Katarzyny Włodarczyk, uczestniczki mojego kursu #Aktorskicoaching, która w sposób swobodny, autentyczny i energetyczny prowadziła swoją mowę mocy (a była przedostatnia z całej 30stki, także miała bardzo trudne zadanie). #KobietyKrakowa rules! Gdyby niania była zdrowa i mogła dzisiaj zostać z moją Marysią, to zapewne poszłabym na to wydarzenie sama. A tak poszłam z Marią i bardzo bardzo się cieszę, że moja niespełna 6-letnia córka, w przyszłości kobieta, posłuchała mów mocy, pobyła wśród kobiet mocy, bo na pewno w niej to zostanie i zakiełkuje w przyszłości. Zatem niech słucha. Zatem niech nasiąka!

wernisaż

Fotografka Barbara Bogacka i redaktor naczelna Miasta Kobiet, Aneta Pondo / fot. redakcja

 

Marta Czapla-Bystrowska (3 edycja):

Gdyby ktoś powiedział mi rok temu, że ja, kobieta KPI’ów i targetów, 3 października 2019 r. poprowadzę grupę 65 audytorów finansowych przez drogę BYCIA bliżej siebie i skierowania swojej energii w sprawczość w życiu i biznesie, a na koniec dnia stanę na scenie przed ponad 100-tką kobiet i podzielę się techniką koherencji serca i mózgu, która daje dostęp do swojej intuicji i mądrości nie uwierzyłabym. Dziękuję za to, że ten dzień był właśnie taki jaki był. Dziękuję Kobiety Krakowa za energię i moc na naszym wernisażu w HEVRE! Aneta Pondo, Barbara Bogacka i Miasto Kobiet: Wam za to, że jesteście i robicie, to, co robicie!

KK

Organizatorki projektu / fot. redakcja

Katarzyna Sporysz (1 edycja):

Wspaniale spotkanie w #HEVRE na Kazimierzu w Krakowie. Jak na Kraków przystało, pod patronatem @miastokobiet_mk odbył się wernisaż fotografii Barbara Bogacka na których Basia uwieczniła #KobietyKrakowa. Te, które się boją, ale podejmują działanie. Kobiety przedsiębiorcze, które własną odwagą i haryzmą, jakiej jeszcze do niedawna same nie miały, torują drogę następnym odważnym kobietom. Przestań się chować. Pokaż jaki masz talent.
Dołącz do kolejnych edycji #KobietKrakowa. Jeszcze przez miesiąc możesz oglądać te prace w HEVRE. Dziewczyny jesteśmy super. Razem jesteśmy siłą.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Because we are #KobietyKrakowa ✨?? Nothing more to say ☺️ z @jara.zambrano and @krystynakryzystyna ?✨ #miastokobiet #friends #womenpower #success

Post udostępniony przez Anna Czyszczoń (@naya_art_adventures)

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w organizacji tego wydarzenia.
Specjalne podziękowania dla Izy Chyłek i Hevre, gdzie odbył się wernisaż i wystawa oraz dla Phototapety.eu za piękne i perfekcyjne wydrukowanie portretów Kobiet Krakowa

Kreatorka wirtualnej rzeczywistości w realu. Orędowniczka życia w wersji fast, stylu fit i pro eko. Jej działki: psychologia, seks, troszeczkę medycyny estetycznej, kontrowersyjne sprawy, insta life. Ekspertka ds. „jak zrobić fejm” acz sama najbardziej kocha siedzieć z słuchawkami i pisać w otchłani samotności. Prowadzi też Beauty Test, zabawia się z Pijarem a w wolnej chwili, również, z panami z okładek.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ