Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Wenusjanki wylądowały po raz 4 w Krakowie!

Wenusjanki wylądowały po raz 4 w Krakowie!

Niezwykłe miejsce, inspirujący goście i aktywne uczestniczki – to musi się udać. Wenusjanki po raz czwarty w Krakowie udowodniły, że chcieć to móc, a Muzeum Inżynierii Miejskiej na jeden wieczór zamieniło się w networkingową enklawę.

pod naszym patronatem

Niezwykłe miejsce, inspirujący goście i aktywne uczestniczki – to musi się udać. Wenusjanki po raz czwarty w Krakowie udowodniły, że chcieć to móc, a Muzeum Inżynierii Miejskiej na jeden wieczór zamieniło się w networkingową enklawę.

Wenusjanki wylądowały po raz 4 w Krakowie!

Zdjęcie 1 z 10

fot. Michał Kopeć

 

Późnym popołudniem 14 marca na krakowskim Kazimierzu, w Muzeum Inżynierii Miejskiej po raz kolejny spotkały się kobiety aktywne, które chcą się rozwijać, nie stoją w miejscu, a ich celem jest sukces.

Niezbędnym ogniwem każdej konferencji Wenusjanek są zaproszeni goście. Nie inaczej było i tym razem, podczas ostatniego spotkania gościłyśmy:

– Renatę Przemyk, która przekonywała nas, że nic nie daje takiego „kopa” jak skok ze spadochronem. Podsumowała również 25-lecie(!) swojej działalności artystycznej. Nie wtajemniczeni powinni się dowiedzieć, że Renata Przemyk skończyła bohemistykę (nauka o czeskiej filologii, historii i kulturze/przypis autora).

– Roberta Kiełba – stylista i kostiumograf, historyk mody. Udowodnił, że jego praca potrafi być wyczerpująca i trduna (jego najdłuższa sesja trwała 48h non stop!). Przekonywał nas, żebyśmy korzystały z dobrodziejstw oversizowych fasonów i modowych trików.

– Agatę Dutkowską – założycielkę Latającej Szkoły, w której podczas 3-miesięcznego kursu uczy kreatywne kobiety, jak zostać przedsiębiorcą i odnieść sukces.

Historyczna przestrzeń Muzeum Inżynierii Miejskiej sprzyjała nawiązywaniu nowych relacji, nie tylko biznesowych. Przy pysznej kawie lub herbacie serwowanej przez Coffe Express, Panie mogły wymieniać się doświadczeniami oraz zdobytą wiedzą. Dla Uczestniczek, które zdecydowały się zostawić samochód w garażu, firma Pieroth przygotowała do degustacji niesamowite wina.

Dzięki naszym Partnerom każda z Uczestniczek wyszła z upominkami: Domodi, Fitness Platinium, Ganesh, Hebe, Mydlarnia u Franciszka, Soayehr Med&SPA, Teatr KTO, Villa Dermatica Klinika Urody.

„Mechaniczne” wnętrze Muzeum Inzynierii Miejskiej na jeden wieczór połączyliśmy z nowoczesnym meblami firmy Martela. Florystyczne komopozycje zapewniło Floral Concept Store by Eva Klimek. Całe wydarzenie uwiecznił fotograf Michał Kopeć.

Patroni Medialni: Brief, Bankier.pl, Miasto Kobiet, Święto Kobiet Biznesu, Uroda.com

Bądź na bieżąco i śledź nasze wydarzenia na naszym fanpag’u www.facebook.com/Wenusjanki oraz stronie internetowej www.wenusjanki.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ