Sunday, May 19, 2024
Home / Kultura  / Wenusjanki w Krakowie po raz 4!

Wenusjanki w Krakowie po raz 4!

14 marca w niesamowitej scenerii Muzeum Inżynierii Miejskiej odbędzie się już czwarte spotkanie „Wenusjanek” w Krakowie – społeczności kobiet aktywnych. Zapowiada się „latająco”, modowo i śpiewająco.

Wenusjanki / fot. materiał prasowy

Wenusjanki / fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem

14 marca w niesamowitej scenerii Muzeum Inżynierii Miejskiej odbędzie się już czwarte spotkanie „Wenusjanek” w Krakowie – społeczności kobiet aktywnych. Zapowiada się „latająco”, modowo i śpiewająco.

Wenusjanki / fot. materiał prasowy

Wenusjanki / fot. materiał prasowy

Tym razem podczas IV konferencji będziemy gościć nie tylko prelegentki, ale również prelegenta. Szykują się bardzo interesujące wykłady oraz moc atrakcji, niespodzianek i konkursów dla Uczestniczek.

Naszymi Gośćmi podczas IV konferencji „Wenusjanek” będą:

Jako pierwsza wystąpi Renata Przemyk – piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Wydała dziewięć płyt, w tym osiem długogrających. Cztery z nich pokryły się złotem. Na swoim koncie ma duety z Kasią Nosowską, Hedone, Fiolką, Habakukiem, Strachy Lachy czy Plateau. Bardzo ceniona ze względu na swój nieprzeciętny talent muzyczny, niepowtarzalny głos oraz indywidualność artystyczną. Łączy piosenkę autorską z rockiem alternatywnym (tak zwany rock intelektualny). Reprezentantka nurtu cold wave. Gościnnie występuje również na deskach Teatr Bagatela.

Następnie przeniesiemy się w świat mody, a to za sprawą naszego drugiego Gościa. Robert Kiełb jest stylistą i kostiumografem oraz historykiem mody. Pierwsze szlify modowe zdobył w magazynie „ELLE”. Obecnie współpracuje z wieloma magazynami o modzie i stylu życia w Polsce („K mag”, „Fashion mag”, „Maleman”, „Usta”)i na świecie( „Hunger”, 'Tantalum magazine”). Zajmował się dokumentacją i modową stroną publikacji o polskiej modzie „Political dress”, promującego polską kulturę w ramach polskiej prezydencji w UE. Pracuje przy powstawaniu sesji i filmów reklamowych oraz współpracuje z telewizją Polsat i TVP. Fascynat kunsztu krawieckiego i wielkich osobowości mody.

Na koniec trochę „polatamy” z Agatą Dutkowską, założycielką „Latającej Szkoły dla Kobiet”, oferującej 3 miesięczny kurs kreatywnej przedsiębiorczości dla kobiet oraz darmowe spotkania networkingowe – „Latające Kręgi”, w siedmiu miastach w Polsce oraz w Berlinie. Z wykształcenia – socjolog. Jej najnowszy projekt to program wyjazdów studyjnych dla przedsiębiorczych kobiet z Polski do Kalifornii.

Spotkania „Wenusjanek” są częścią szerszej idei, polegającej na stworzeniu platformy wymiany myśli i doświadczeń, która swoją innowacyjną formą i treścią odbiega od dotychczas organizowanych inicjatyw kobiecych w Polsce.

„Wenusjanki”, to kobiety aktywne zawodowo i społecznie, przełamujące stereotypy, świadome siebie, a także zaciekawione światem, nowinkami ze świata kultury, mody, urody, zdrowia i biznesu.

Na wszystkie Panie podczas spotkania będą czekać upominiki od naszych Partnerów. Pyszną kawę i słodkości zapewni Coffee Express oraz Princessa.

Wydarzenie odbędzie się 14 marca o godzinie 18:30 w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, ul. św. Wawrzyńca 15.

Więcej informacji na stronie: www.wenusjanki.com.pl

Partnerami wydarzenia są: Coffee Express, Domodi.pl, Fitness Platinium, Fotograf Michał Kopeć, Floral Concept Store, Ganesh, Martela, Mydlarnia u Franciszka, Pieroth, Princessa, Soayehr MED&Spa, Teatr KTO.

Patroni medialni: Miasto Kobiet, Bankier.pl, BRIEF, Święto Kobiet Biznesu, Uroda.com

Organizatorem wydarzenia jest firma Com Creation.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ