Friday, June 14, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Wenusjanki to znaczy aktywność!!!

Wenusjanki to znaczy aktywność!!!

Jest taki moment, że wszystko się kończy. Jednak pozostają wspomnienia, nowe znajomości i zdobyte informacje. V spotkanie Wenusjanek w Krakowie za nami!

O zdrowym żywieniu opowiadała dietetyczka Anna Jasińska z Centrum Medycznego Vimed

O zdrowym żywieniu opowiadała dietetyczka Anna Jasińska z Centrum Medycznego Vimed / fot. Sonia Jelonek

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Jest taki moment, że wszystko się kończy. Jednak pozostają wspomnienia, nowe znajomości i zdobyte informacje. A to jest bezcenne. Wiedzą o tym Uczestniczki, które 3 czerwca wzięły udział w V konferencji Wenusjanek w Krakowie.

O zdrowym żywieniu opowiadała dietetyczka Anna Jasińska z Centrum Medycznego Vimed

O zdrowym żywieniu opowiadała dietetyczka Anna Jasińska z Centrum Medycznego Vimed / fot. Sonia Jelonek

W historycznych i klimatycznych murach Aparthotelu Miodosytnia, na krakowksim Kazimierzu, spotkały się niezwykłe kobiety i dwóch nietuzinkowych mężczyzn. Starałyśmy się tak zbudować program spotkania, żeby Panie wyniosły z niego pełną garść informacji, które przy tym będą spójne. Dlatego zaprosiłyśmy na konferencję m.in. znaną sportsmenkę Jagnę Marczułajtis, doradcę wizerunkowego – Agatę Piotrowską oraz trenera CrossFitu, Grzegorza Piekarczyka z Centrum Treningowego 72D. Podczas tworzenia projektu, wysunęłyśmy prosty wniosek, że im kobieta lepiej czuje się w swoim ciele oraz w ubraniu, które nosi, tym jest pewniejsza siebie. Stąd taki wybór Gości – powiedziała jedna z koordynatorek krakowksiej edycji Wenusjanek, Katarzyna Małodobry.

Doskonałym dopełnieniem programu był pokaz przygotowany przez brafitterki, z firmy Adore.pl, które dosłownie zaprezentowały na sobie, jak wygląda źle i dobrze dobrany biustonosz. A przede wszystkim jaki efekt i zmianę w wyglądzie biustu można zaobserwować, gdy prawidłowo dobierzemy bieliznę. Brafitterki pozostały do dyspozycji Uczestniczek przez całe spotkanie, odpowiadały na najbardziej nurtujące pytania, a również umożliwiły przymierzenie różnych modeli biustonoszy.

Podczas spotkania była mowa o Crossficie, coraz popularniejszej wśród kobiet aktywności fizycznej, więc nie mogło zabraknąć również porad na temat prawidłowego odżywiania. Dietetyk Anna Jasińska z Centrum Medycznego Vimed, zdradziła co jeść, żeby rano mieć mnóstwo energii. Radziła również, żeby zastępować tradycyjne mleko od krowy, alternatywnym mlekiem pochodzenia roślinnego, np. mlekiem sojowym, migdałowym. Konsultantki z firmy Vimed udzielały porad, w trakcie konfrenecji, wychwytywały błędy i kierowały na prawidłowe tory żywieniowe.

Drobne grzeszki każdemu się zdarzają. Postanowiłyśmy troszkę przymknąć oko na kalorie. I przepyszne sycylijskie lody z lodziarni „U Francesco” osłodziły Paniom wtorkowe popołudnie.

Gosia i Ola, specjalistki w swojej dziedzinie, podkreśliły atuty urody każdej z Pań, która zdecydowała się na makijaż.

Gosia i Ola, specjalistki w swojej dziedzinie, podkreśliły atuty urody każdej z Pań, która zdecydowała się na makijaż. / fot. Sonia Jelonek

Panie mogły poczuć się dopieszczone dzięki obecności makijażystek z perfumerii Douglas Galeria Bronowice. Gosia i Ola, specjalistki w swojej dziedzinie, podkreśliły atuty urody każdej z Pań, która zdecydowała się na makijaż. Firma Mary Kay wzięła ręce Uczestniczek, w swoje ręce (dosłownie), wykonując specjalny zabieg pielęgnacyjny na dłonie.

Aby wspomnienia zostały utrwalone na stałe, zdjęcia w trakcie spotkania wykonała Sonia Jelonek.

Organizatorem konferencji Wenusjanek jest firma Com Creation.

Partnerzy spotkania: ApartHotel Miodosytnia, Centrum Treningowego 72D, Cafe Oranżeria, Douglas Galeria Bronowice, Mary Kay, Aryton, Fryzjernia Kropka, Kinga Pienińska, Centrum Medyczne Vimed, Dax Cosmetics, Adore.pl, Floral Concept Store by Eva Klimek, Ambasada Szafy, Teatr KTO.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • 你吃饭了吗 你多吃一点慢走我跟你讲 请问一下 12 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Find More Info here on that Topic: miastokobiet.pl/wenusjanki-to-znaczy-aktywnosc/ […]

  • Azira Torbor 10 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More Info here to that Topic: miastokobiet.pl/wenusjanki-to-znaczy-aktywnosc/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ