Saturday, December 4, 2021
Home / Kultura  / Wenusjanki po raz piąty we Wrocławiu

Wenusjanki po raz piąty we Wrocławiu

Wymiana doświadczeń, nawiązywanie relacji biznesowych i mnóstwo inspiracji - tego można się spodziewać na kolejnym spotkaniu Wenusjanek we Wrocławiu.

IV konferencja Wenusjanek / fot. materiał prasowy

Piąte spotkanie Wenusjanek we Wrocławiu odbędzie się 25 lutego (środa) o godz. 18:00 we w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim paniom, które prowadzą własną działalność, które rozmyślają o jej rozpoczęciu, jak również kobietom na popularnym “etacie”, jak i tym dopiero rozwijającym swoje skrzydła w biznesie.

IV konferencja Wenusjanek

IV konferencja Wenusjanek / fot. Mateusz Antkowiak

 

Uczestniczki będą mogły wymienić się doświadczeniami, nawiązać relacje biznesowe, motywować się do kolejnych przedsięwzięć i inspirować, jak i w przyjemnej atmosferze uczyć się od siebie i przekazywać wskazówki do budowania swoich ścieżek kariery.

Na piątek edycji konferencji Wenusjanki gościć będą Aldonę Wiktorską-Święcką dr hab. z zakresy nauk o polityce, radną Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, ubiegającą się o urząd prezydenta Wrocławia i uznaną w 2013 przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu za jedną z kluczowych postaci polskiego CSR.

Wśród prelegentek pojawi się także Arletta Ziemian i Izabela Jeżowska. Arletta Ziemian zamieniła bankowość korporacyjną na rzemieślniczy browar. Wraz z mężem stworzyła pierwszy po latach rzemieślniczy browar we Wrocławiu, okrzyknięty najpiękniejszy w Polsce a przez branżę nazwany kraftowym Ferrari – Browar Stu Mostów. Izabela Jeżowska z kolei jest koncertującą śpiewaczką, profesorem nadzwyczajnym Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Filia we Wrocławiu.  W czasie wystąpienia Pani Izabela poprowadzi warsztat pt. „Głos jak dzwon – znaczenie siły i brzmienia głosu w wizerunku kobiety sukcesu”.

Podczas spotkania wystąpi również Natalia Lubrano, polska wokalistka z autorską płytą „R.e.s.p.e.c.t.”, mająca na swoim koncie wieloletnią współpracę z zespołem Miloopa i będąca laureatką 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Związana z wrocławską sceną muzyczną do dziś.

Nie zabraknie też niespodzianki dla miłośniczek designu – będzie można zobaczyć wystawę przygotowaną przez PolskiDesign. Ilona Celina Rorzkowska, zainspirowana tradycyjnym polskim wzornictwem, ornamentyką oraz sztuką ludową wykonuje oryginalne przedmioty z polską duszą. Na wystawie zobaczyć będzie także meble zdolnego projektanta Piotra Marka, który także jest współtworzy Design Polski.

wenusjanki

fot. Mateusz Antkowiak

Dodatkowo uczestniczki będą mogły skorzystać z darmowych porad wizażysty, fryzjera oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i dłoni. Będzie na nie czekał także poczęstunek.
Konferencja ta to także wyjątkowa okazja do tego, by porozmawiać rozmawiać o tym jak radzić sobie z prowadzeniem własnego biznesu, jakie wyzwania spotyka na swojej biznesowej, o potrzebnych kompetencjach i umiejętnościach współczesnej przedsiębiorczej kobiety, czy to w sferze polityki, biznesu czy nauki.

Na najbliższe spotkanie Wenusjanek, 25 lutego 2015, obowiązują zapisy pod adresem mailowym paulina.kiryk@wenusjanki.com.pl. Udział w spotkaniu jest płatny – cena 50zł za 2 osoby, uwzględnia catering i prezent.

O programie i atrakcjach wrocławskiego spotkania będzie można dowiedzieć się więcej na stronie www.wenusjanki.com.pl. Za realizację projektu odpowiada firma COM CREATION zajmująca się komunikacją do kobiet.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach