Tuesday, June 18, 2024
Home / Kultura  / Wenusjanki po raz piąty we Wrocławiu

Wenusjanki po raz piąty we Wrocławiu

Wymiana doświadczeń, nawiązywanie relacji biznesowych i mnóstwo inspiracji - tego można się spodziewać na kolejnym spotkaniu Wenusjanek we Wrocławiu.

IV konferencja Wenusjanek / fot. materiał prasowy

Piąte spotkanie Wenusjanek we Wrocławiu odbędzie się 25 lutego (środa) o godz. 18:00 we w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim paniom, które prowadzą własną działalność, które rozmyślają o jej rozpoczęciu, jak również kobietom na popularnym “etacie”, jak i tym dopiero rozwijającym swoje skrzydła w biznesie.

IV konferencja Wenusjanek

IV konferencja Wenusjanek / fot. Mateusz Antkowiak

 

Uczestniczki będą mogły wymienić się doświadczeniami, nawiązać relacje biznesowe, motywować się do kolejnych przedsięwzięć i inspirować, jak i w przyjemnej atmosferze uczyć się od siebie i przekazywać wskazówki do budowania swoich ścieżek kariery.

Na piątek edycji konferencji Wenusjanki gościć będą Aldonę Wiktorską-Święcką dr hab. z zakresy nauk o polityce, radną Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, ubiegającą się o urząd prezydenta Wrocławia i uznaną w 2013 przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu za jedną z kluczowych postaci polskiego CSR.

Wśród prelegentek pojawi się także Arletta Ziemian i Izabela Jeżowska. Arletta Ziemian zamieniła bankowość korporacyjną na rzemieślniczy browar. Wraz z mężem stworzyła pierwszy po latach rzemieślniczy browar we Wrocławiu, okrzyknięty najpiękniejszy w Polsce a przez branżę nazwany kraftowym Ferrari – Browar Stu Mostów. Izabela Jeżowska z kolei jest koncertującą śpiewaczką, profesorem nadzwyczajnym Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Filia we Wrocławiu.  W czasie wystąpienia Pani Izabela poprowadzi warsztat pt. „Głos jak dzwon – znaczenie siły i brzmienia głosu w wizerunku kobiety sukcesu”.

Podczas spotkania wystąpi również Natalia Lubrano, polska wokalistka z autorską płytą „R.e.s.p.e.c.t.”, mająca na swoim koncie wieloletnią współpracę z zespołem Miloopa i będąca laureatką 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Związana z wrocławską sceną muzyczną do dziś.

Nie zabraknie też niespodzianki dla miłośniczek designu – będzie można zobaczyć wystawę przygotowaną przez PolskiDesign. Ilona Celina Rorzkowska, zainspirowana tradycyjnym polskim wzornictwem, ornamentyką oraz sztuką ludową wykonuje oryginalne przedmioty z polską duszą. Na wystawie zobaczyć będzie także meble zdolnego projektanta Piotra Marka, który także jest współtworzy Design Polski.

wenusjanki

fot. Mateusz Antkowiak

Dodatkowo uczestniczki będą mogły skorzystać z darmowych porad wizażysty, fryzjera oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i dłoni. Będzie na nie czekał także poczęstunek.
Konferencja ta to także wyjątkowa okazja do tego, by porozmawiać rozmawiać o tym jak radzić sobie z prowadzeniem własnego biznesu, jakie wyzwania spotyka na swojej biznesowej, o potrzebnych kompetencjach i umiejętnościach współczesnej przedsiębiorczej kobiety, czy to w sferze polityki, biznesu czy nauki.

Na najbliższe spotkanie Wenusjanek, 25 lutego 2015, obowiązują zapisy pod adresem mailowym paulina.kiryk@wenusjanki.com.pl. Udział w spotkaniu jest płatny – cena 50zł za 2 osoby, uwzględnia catering i prezent.

O programie i atrakcjach wrocławskiego spotkania będzie można dowiedzieć się więcej na stronie www.wenusjanki.com.pl. Za realizację projektu odpowiada firma COM CREATION zajmująca się komunikacją do kobiet.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ