Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / Wenusjanki po raz drugi – było nieziemsko!(zdjęcia)

Wenusjanki po raz drugi – było nieziemsko!(zdjęcia)

Jaki był przepis na niezapomniany i inspirujący wtorkowy (11.06) wieczór? Udział w drugim spotkaniu Wenusjanek w Krakowie — społeczności kobiet aktywnych!

Jaki był przepis na niezapomniany i inspirujący wtorkowy (11.06) wieczór? Udział w drugim spotkaniu Wenusjanek w Krakowie — społeczności kobiet aktywnych!

Wenusjanki, to kobiety aktywne zawodowo i społecznie, przełamujące stereotypy, świadome siebie, a także zaciekawione światem, nowinkami ze świata kultury, mody, urody, zdrowia i biznesu.

Wenusjanki po raz drugi – było nieziemsko!

Zdjęcie 1 z 7

Fot. Kamil A. Krajewski/ Mamel Pictures

Tym razem było nas ponad 60! Gospodarzem spotkania w Krakowie był Małopolski Ogród Sztuki oraz Pauza In Garden (ul. Rajska 11). Wspaniała przestrzeń sprzyjała twórczej atmosferze i nawiązywaniu nowych kontaktów towarzysko-biznesowych.

Prelegentkami wtorkowego spotkania były:

— Katarzyna Orzechowska (CEO Socjomania.pl), która opowiedziała, dlaczego każda z nas powinna znać zasady personal branding w mediach społecznościowych,

— Katarzyna Wrona (trener fitness oraz treningów prozdrowotnych, Trener Personalny Roku klubów Pure 2012), która rozprawiła się z mitami treningowymi oraz żywieniowymi i zmotywowała nas do ćwiczeń fizycznych,

— Basia Madej i Monika Starzyk (WebMuses), które udowodniły, że każda z nas ma jeszcze szansę na karierę w branży IT!

Podsumowaniem spotkania był networking w Pauza In Garden, której gościnność, pyszne przekąski i napoje zachęcały do zostania dłużej i dyskusji już w mniejszym gronie. Każda Uczestniczka wyszła ze spotkania z pakietem niezwykłych upominków ufundowanych przez Partnerów spotkania: Tołpa, PURE Jatomi Bonarka, OpenCard, Revival, Notatnik Panny Młodej, ANSWEAR.com.

Spotkanie nie byłoby tak udane, gdyby nie „Takie Kwiatki”, które zapewniły cudowne kwiatowe dekoracje i bukiety oraz Kamil A. Krajewski – Photography, którego czujne oko (i obiektyw) uwieczniło spotkanie!

Partnerami medialnymi wydarzenia byli: Lounge Magazyn, Miasto Kobiet, Kraków Post, Styl.pl.

Udział w spotkaniach Wenusjanek jest bezpłatny, ale wyłącznie na podstawie zaproszeń. Aby je zdobyć śledźcie stronę na FB  i newsy partnerów medialnych! Na stronie www.wenusjanki.com.pl oraz fanpage szukajcie zdjęć ze spotkania!

Kolejne spotkanie w Krakowie – po wakacjach!

pod naszym patronatem

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ