Sunday, May 26, 2024
Home / Kultura  / Wenusjanki po raz 8 w Warszawie!

Wenusjanki po raz 8 w Warszawie!

Ósma konferencja Wenusjanek w Warszawie zbliża się wielkimi krokami. Będzie kobieco, inspirująco z solidną dawką wiedzy.

8 konferencja Wenusjanek w Warszawie - Będzie kobieco, inspirująco z solidną dawką wiedzy.

8 konferencja Wenusjanek w Warszawie - Będzie kobieco, inspirująco z solidną dawką wiedzy / fot. materiał prasowy

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Ósma konferencja Wenusjanek w Warszawie zbliża się wielkimi krokami. Będzie kobieco, inspirująco z solidną dawką wiedzy.

19 maja w hotelu Sofitel Victoria będą mogły wysłuchać trzech rozmów z wyjątkowymi osobami.

8 konferencja Wenusjanek w Warszawie - Będzie kobieco, inspirująco z solidną dawką wiedzy.

8 konferencja Wenusjanek w Warszawie – Będzie kobieco, inspirująco z solidną dawką wiedzy / fot. materiał prasowy

Pierwszym rozmówcą będzie Prezes i założycielka Klinik La Perla – Kalina Ben Sira. Tematem przewodnim będzie biznes spa i medycyny estetycznej. Obecnie działa sześć klinik Pani Kaliny w kraju, wiodą one prym w kosmetyce, medycynie estetycznej i Hi-tech, dlatego rozmawiać będziemy o tym jak rozwija się ta branża. Po czym sprawdzić, że zabieg został dobrze wykonany, na co zwrócić uwagę w salonach, a przede wszystkim jak rozpoznać czego akurat potrzebuje nasza skóra.

Kiedy porozmawiamy już o wyglądzie zewnętrznym, przejdziemy do tematu naszego wnętrza – a dokładniej odżywiania. Kolejnym gościem będzie Lidia Trawińska – założycielka i współwłaścicielka Centrum Medycznego VIMED. Zapytamy się Pani Lidii co należy jeść, aby mieć siłę i chęci do działania. Jak leczenie pokarmem może sprzyjać utrzymaniu dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, i jak w kulinarnych eksperymentach nie zaniedbać naszych rodzin.

Z Orestem Tabaką będziemy rozmawiać o ciekawym trendzie jakim jest minimalizm. Orest – animator artystyczny, a także najbardziej rozpoznawalny medialnie minimalista w Polsce, opowie nam o swoim podejściu do życia, które jego zdaniem dają mu wolność i niezależność.

Dodatkowo, żeby wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe przygotowaliśmy stoiska firm: Alles, Invex Remedies, Invent Art, La Perla, Vimed, L’occitane, Revitalash, Puffins, Diamond International Corporation. Będzie można nauczyć się badać biust, zakupić piękną, ręcznie robioną biżuterię, wyjątkowe kosmetyki ze złotem i srebrem, uzyskać porady z obszaru diet i pielęgnacji oraz dowiedzieć się o co chodzi z diamentem inwestycyjnym.

Po raz kolejny aktywne kobiety spotkają się w trakcie konferencji Wenusjanek w Warszawie.

Po raz kolejny aktywne kobiety spotkają się w trakcie konferencji Wenusjanek w Warszawie / fot. materiał prasowy

Pyszną kawę i poczęstunek zapewni nam Rubicon Coffee Express.

Partnerami wydarzenia są: DaxCosmetics, La Perla, Invex, Invent Art, Diamonds International Corporation, L’occitane, Puffins, Vimed, Alles, Rubicon Coffee Express, Princessa, Nestle Waters, Vinpol, Sally Hansen, Wydawnictwo Czarna Owca.

Osoby zainteresowne udziałem w wydarzeniu prosimy o rejestrację do dnia 14 maja. Koszt udziału – 50 zł. Więcej informacji dostępnych na stronie: www.wenusjanki.com.pl

Organizatorem wydarzenie jest firma Com Creation zajmująca się m.in. komunikacją adresowaną do kobiet.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ