Sunday, February 5, 2023
Home / Kultura  / Wenusjanki znów w Krakowie!

Wenusjanki znów w Krakowie!

Wydarzenie, które nie powinno ominąć żadnej kobiety. Piąte spotkanie "Wenusjanek" w Krakowie – społeczności kobiet biznesu, rusza 3 czerwca.

Wenusjanki - inspirują kobiety już od roku! / fot. materiał prasowy

Wenusjanki - inspirują kobiety już od roku! / fot. materiał prasowy

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Wydarzenie, które nie powinno ominąć żadnej kobiety. Piąte spotkanie „Wenusjanek” w Krakowie – społeczności kobiet biznesu, rusza 3 czerwca o godzinie 17:00. Czekamy właśnie na Ciebie, w bardzo przytulnych i kobiecych wnętrzach ApartHotelu Miodosytnia, na Kazimierzu.

Wenusjanki - inspirują kobiety już od roku! / fot. materiał prasowy

Wenusjanki – inspirują kobiety już od roku! / fot. materiał prasowy

Kolejne spotkanie Wenusjanek w Krakowie zapowiada się wyjątkowo aktywnie, a to za sprawą niezwykłych Gości, którzy wezmą udział w konferencji.

Popołudnie rozpocznie się rozmową z Jagną Marczułajtis-Walczak. Większość zna ją jako snowboardzistkę. Warto wiedzieć, że Jagna aktywnie działa w świecie polityki jest posłanką na Sejm RP VII Kadencji oraz biznesu. Z zawodu jest nauczyciele wychowania fizycznego, trenerem narciarstwa zjazdowego, snowboardu i instruktorem jazdy konnej.

Później przeniesiemy się w świat brafittingu, a to za sprawą firmy Adore.pl, która wyjaśnij wszelkie niuanse oraz wątpliwości na temat tego, jak prawidłowo powinno się dobierać bieliznę.

Pozostajemy w świecie mody. Kolejny nasz Gość to kobieta, z ogromnym doświadczeniem w branży modowej. Pani Agata Piotrowska od 25 lat ma przyjemność zajmować się poznawaniem kobiet, odkrywaniem ich piękna wewnętrznego i zewnętrznego, udzielaniem im porad z zakresu mody. Pomaga podkreślić charakter i styl w nawiązaniu do aktualnych trendów, mając w szczególności na uwadze wyjątkowość i niepowtarzalność kobiet. Kreuję wizerunek zewnętrzny kobiet. Jest doradcą wizerunkowym.

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Taka idea na pewno będzie przyświecać zgranemu duetowi z Centrum Treningowego 72D. Jako trzeci Goście wystąpi team w skałdzie: Agnieszka Kułaga, dietetyk, dietetyk kliniczny ze specjalizacją w dietetyce sportowej. Zajmujesię komponowaniem indywidualnych programów żywieniowych, kompleksowymi analizami dotychczasowych nawyków żywieniowych oraz indywidualnie dopasowanymi jadłospisami. Prowadzi również treningi personalne ukierunkowane pod sport wyczynowy. Grzegorz Piekarczyk – trener z pasji. CrossFit zmienił całe jego życie. W dzieciństwie przez 10 lat trenował sztuki walki, ma za sobą przebiegnięte maratony; podejmował prawie każdy rodzaj aktywności fizycznej, stąd zamiłowanie do CrossFitu. Uważa, że jest to najlepszy program treningowy na świecie. Misją Grzegorza jest pomoc w osiąganiu celów przez innych.

Aby dopełnić aktywny i prozdrowotny klimat podczas spotkania, o zdrowym odżywianiu opowie Anna Jasińska, dietetyk kliniczny Centrum Medycznego VIMED. Absolwentka Warszawskiego i Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje z Pacjentami indywidualnymi, prowadzi wykłady i prelekcje dotyczące zdrowego stylu odżywiania, udziela porad dietetycznych w prasie. Pasjonatka gotowania i poszukiwaczka nowych smaków, szczególnie w kuchni wegetariańskiej.”

Podczas spotkania będzie można skorzystać z makijażu oraz porad makijażowych, dzięki makijażystką z Douglas Galeria Bronowice. Panie, które będą chciały zadbać o ręce, bedą mogły skorzystać z zabiegu na dłonie w wykonaniu marki Mary Kay.

Za oprawę florystyczną po raz kolejny zadba Flora Concpet Store by Eva Klimek.

Niezwykłe chwile uwieczni na zdjęciach Sonia Jelonek.

Partnerzy spotkania: ApartHotel Miodosytnia, Centrum Treningowego 72D, Douglas Galeria Bronowice, Mary Kay, Kinga Pienińska, Dax Cosmetics, Centrum medyczne VIMED, Adore.pl, Floral Concept Store, Ambasada Szafy, tianDe, Teatr KTO.

Chcesz wziąć udział zajrzyj tutaj

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ