Wednesday, July 24, 2024
Home / Uroda  / Wyzwól swoją kobiecość!

Wyzwól swoją kobiecość!

9 marca w godz. 9.00-15.00 Klub Wellness w Parku Wodnym zaprasza wszystkie Panie na już drugą edycję tzw. Dnia dla Kobiet, pod hasłem „Wyzwól swoją kobiecość”!

Wyzwól swoją kobiecość

Wyzwól swoją kobiecość / fot. Wellness Club Park Wodny

9 marca w godz. 9.00-15.00 Klub Wellness w Parku Wodnym zaprasza wszystkie Panie na już drugą edycję tzw. Dnia dla Kobiet, pod hasłem Wyzwól swoją kobiecość! Podczas tej imprezy będzie można skorzystać z zajęć i wykładów przygotowanych z myślą o kobietach i wyłącznie dla nich.

Wyzwól swoją kobiecość

Wyzwól swoją kobiecość / fot. Wellness Club Park Wodny

Będzie można m.in. wziąć udział w wykładzie poświęconym budowie i funkcjom mięśni dna miednicy, dysfunkcjom poporodowym i okołomenopauzalnym, pt. Mięśnie dna miednicy – odkryj swoją kobiecość!, który pokaże korzyści płynące z optymalnej pracy tychże mięśni oraz nauczy ćwiczeń, które je stymulują i wzmacniają.

Na Panie czekają również oryginalne zajęcia warsztatowe – fitnessowe i taneczne – SUKUBA i Lady Styling. Sukuba to zajęcia, które chcemy szczególnie zarekomendować wszystkim Paniom, ponieważ jest to autorska forma dostępna tylko w Klubie Wellness w Parku Wodnym!, mówi Monika Nowińska, rzecznik prasowy Parku Wodnego w Krakowie. Są to zajęcia wyłącznie dla kobiet przełamujące tabu związane z ciałem, uczące samoakceptacji i seksapilu, uwydatniające atrybuty kobiecości, stymulujący libido, poprawiający siłę, wytrzymałość i elastyczność. Lady Styling zaś, to zajęcia, na których panie nauczą się lekko i kobieco poruszać na obcasach, wyzwalając swój sexapil. Zajęcia odbywają się obowiązkowo na obcasach!

Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnych Instruktorów, którzy w tym dniu służyć będą również fachową poradą. W programie ponadto także loteria z nagrodami, degustacje oraz upominki.

Szczegóły: www.Wellness.ParkWodny.pl

PROGRAM DNIA DLA KOBIET WYZWÓL SWOJĄ KOBIECOŚĆ!

Zajęcia w formie warsztatowej i wykłady:

SUKUBA (zajęcia) – 9:00 – 11:00 i 12:30 – 14:30 – sala A

Sukuba – zajęcia dla kobiet przełamujące tabu związane z ciałem, uczące samoakceptacji i seksapilu. Trening uwydatniający atrybuty kobiecości, stymulujący libido, poprawiający siłę, wytrzymałość i elastyczność. Zajęcia autorskie, dostępne tylko w Wellness Club Park Wodny!

MIĘŚNIE MIEDNICY (wykład) – 9:00 – 10:30 i 11:00 – 12:30 – sala B

Mięśnie dna miednicy – odkryj swoją kobiecość! – wykład poświęcony budowie i funkcjom mięśni dna miednicy, dysfunkcjom poporodowym i okołomenopauzalnym. Pokażemy korzyści płynące z optymalnej pracy tychże mięśni oraz nauczymy ćwiczeń, które je stymulują i wzmacniają.

LADY STYLING (zajęcia) – 11:00 – 12:30 – sala D

Lady Styling – zajęcia, na których nauczysz się lekko i kobieco poruszać na obcasach, wyzwalając swój sexapil. Zajęcia obowiązkowo na obcasach!

Uwaga!

Na wykłady oraz zajęcia w ramach Dnia dla Kobiet konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Liczba miejsc ograniczona!

W tym dniu odbywać się będą również stałe zajęcia, wg harmonogramu.

 Żródło: www.wellness.parkwodny.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ