Wednesday, July 17, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Jak wytrwać w noworocznych postanowieniach?

Jak wytrwać w noworocznych postanowieniach?

Co roku obiecujemy sobie poprawę, na przykład rzucamy palenie, zrywamy ze słodyczami, rozpoczynamy pracę nad formą. jak wytrwać?

Co roku obiecujemy sobie poprawę, na przykład rzucamy palenie, zrywamy ze słodyczami, rozpoczynamy pracę nad formą. Większość z tych postanowień dotyczy zrobienia czegoś dla siebie. Tylko jak dotrzymać słowa i zyskać satysfakcję z realizacji planów?

Po pierwsze, należy zacząć od jasnego określenia celu, do którego dążymy. Równie istotne jest, by werbalizować i wizualizować sobie postanowienie albo rezultat wytrwania w nim. I najważniejsza rzecz – mobilizacja. Każdy sportowiec wie, że doping publiczności wpływa na poprawę wyniku. Świetną mobilizację zapewniają oczywiście trenerzy. Jeżeli zależy nam na poprawie kondycji, figury, a przede wszystkim na własnym zdrowiu, możemy sięgnąć po fachową poradę doświadczonych instruktorów.

Jednym z miejsc, w których znajdziemy profesjonalną pomoc jest Wellness Club Park Wodny. Ma świetną kadrę trenerów w wielu dziedzinach – od różnych gałęzi fitness, przed taniec, jogę i sporty walki. Dodatkowo, w tym klubie znajduje się przestronna siłownia z najnowszym wyposażeniem, wielofunkcyjną klatką treningową Motion Cage. Ale nie sprzęt jest tutaj najważniejszy…

Atutem Wellness Clubu są pracujący tam ludzie! Profesjonaliści z pasją, wyszkoleni według autorskiego i oryginalnego systemu. W żadnym innym miejscu w Krakowie nie znajdziemy tylu nowości w branży fitness i nie tylko, form które zostały stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie. W tym sezonie Wellness Club w Parku Wodnym zaprasza nas do treningów z najlepszymi. I może warto się przekonać? A nuż, zrodzi się miłość od pierwszego treningu.

Dla wszystkich odważnych, którzy chcą rozpocząć zdrowy styl życia i dla tych, którzy chcą sięgnąć po lepsze wyniki w dbałości o formę, mamy zaproszenie na DARMOWY POMIAR I ANALIZĘ STRUKTURY CIAŁA. Na dobry początek!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ