Sunday, June 16, 2024
Home / POLECAMY  / Wawel Truck na pikniku „Maksymilianki 2023” w Krakowie!

Wawel Truck na pikniku „Maksymilianki 2023” w Krakowie!

Interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się w

wawel truck

Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się na pikniku „Maksymilianki 2023” w Krakowie / fot. materiały prasowe

Już w najbliższą sobotę, 12 sierpnia 2023 r. Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się na pikniku „Maksymilianki 2023” w Krakowie. Wawel Truck będzie stacjonował przy błoniach parafialnych kościoła św. Maksymiliana w Krakowie Opatkowicach, przy ul. ks. Franciszka Maja 19 w godzinach 15:00-20:00. Jak zawsze, na odwiedzających czeka wiele niezwykłych atrakcji!

 

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to niezapomniana przygoda! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR, najmłodsi mogą też przejechać się wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają tajniki jej produkcji, a także dowiedzą się więcej o dobrych składnikach w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.
Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mix swoich ulubionych słodyczy, które zabiorą ze sobą.

 

Zobacz też:
Dieta sensoryczna, czyli 33 pomysły na kreatywne zabawy dla dzieci w domu

Wawel Truck travelkuje ze smakiem

W Wawel Trucku na odwiedzających czeka jeszcze jedna słodka niespodzianka! To pyszna nowość od marki Fresh&Fruity – Żelki Travelki w czterech egzotycznych odsłonach: owocowe smaki Afryki, owocowe smaki Azji, owocowe smaki Ameryki oraz wegańskie Żelki Travelki Smaki Świata z międzynarodowym certyfikatem V-label. Najmłodsi będą mogli zabrać ze sobą jeden z czterech wariantów tych łakoci, które będą rozdawane przez hostessy do wyczerpania zapasów.
Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ