Wednesday, June 19, 2024
Home / Kuchnia  / Wawel – czekoladowa symfonia zmysłów

Wawel – czekoladowa symfonia zmysłów

Już od ponad wieku Wawel produkuje swoje słynne produkty. Zmysłowa czekolada ma w sobie pewną magię, dzięki której jest obecna w wielu dziedzinach kultury i sztuki. Teraz do grona czekolad Wawelu dołączyły 2 nowe mleczne:

Już od ponad wieku Wawel produkuje swoje słynne produkty. Zmysłowa czekolada ma w sobie pewną magię, dzięki której jest obecna w wielu dziedzinach kultury i sztuki. Teraz do grona czekolad Wawelu dołączyły 2 nowe mleczne: Truskawkowa oraz Toffi. Odświeżona linia, doskonały smak i bogata oferta sprawiają, że poznajemy ją wszystkimi zmysłami…

Wawel - czekoladowa symfonia zmysłów

Zdjęcie 1 z 7

Kasztanki/fot. materiały prasowe

Zapach gorącej czekolady, który wolno roznosi się w powietrzu przywołuje miłe wspomnienia często związane z rodzinnym domem. W połączeniu z gorącym mlekiem czekolada zamienia się w świeży i pożywny napój. Delikatnie przełamywana tabliczka czekolady także uwalnia swój niezwykły potencjał, działający pozytywnie na nasze zmysły.

Na zmysł słuchu działa cały repertuar dźwięków związanych z krojeniem, mieszaniem, próbowaniem i przede wszystkim przełamywaniem czekolady. Charakterystyczne pęknięcie wiąże się z dzieleniem i delektowaniem się każdym kawałeczkiem. Słuchamy także rozpakowywania czekolady, szelestu papierków, czy pierwszego kęsa. Jeśli chodzi o słuch, każdy rodzic doskonale zna zdanie „Mamo! Masz coś słodkiego?”

Dotykać możemy ciepłego kubeczka z czekoladą, półpłynnego nadzienia oraz kosteczek, które przełamujemy, by je zjeść. Dotykać możemy każdej z kilkunastu tabliczek w ofercie firmy Wawel. Ten zmysł jest niezbędny nie tylko w próbowaniu, ale przede wszystkim w dokonaniu zakupów i otwarciu opakowania. Otwierając tabliczkę czekolady dotykamy jej powierzchni, badamy strukturę i… próbujemy…

… fantastycznego smaku! Smaku, który jest zawarty w każdym kawałku pysznych czekolad. Od 100 lat firma produkuje najwyższej jakości czekolady, do których teraz dołączyły Truskawkowa i Toffi. Smaczne od pierwszej do ostatniej kosteczki.

[Not a valid template]

Wzrokiem nie sposób objąć wszystkich produktów dostępnych w sklepach. Bardziej lub mniej znane, wszystkie chcą zwrócić uwagę konsumentów. Ciężko Ci się zdecydować?

Użyj szóstego zmysłu i doceń tradycję i bogatą historię. Wybieraj najwyższą jakość, którą odznaczają się produkty firmy Wawel SA oraz wyjątkowe w swoim smaku czekolady. Wybierz energię i doskonałe samopoczucie na jesienne, chłodne dni. To pewne, Twoja intuicja z pewnością Cię nie zawiedzie a wybór czekolad z Wawelu okaże się trafny.(źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ