Sunday, June 23, 2024
Home / Uroda  / Warsztaty rozwoju osobistego w Centrum Yogi i Ayurvedy.

Warsztaty rozwoju osobistego w Centrum Yogi i Ayurvedy.

Warsztaty rozwoju osobistego Centrum Yogi i Ayurvedy., każdy znajdzie coś dla siebie.

Maria Wyczałek-Piątkowska

Maria Wyczałek-Piątkowska

Warsztaty rozwoju osobistego Centrum Yogi i Ayurvedy., każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy masz wystarczająco energii w swoim życiu? Czy dysponujesz czasem wolnym dla siebie i dla swojej rodziny? Czy masz czas, by oddawać się swoim pasjom? Czy masz nadmiar pieniędzy na swoje potrzeby oraz marzenia?

CZAS, PIENIĄDZE, ENERGIA!

Apolonia Rdzanek

Apolonia Rdzanek

Dowiesz się: na warsztatach Czas, pieniądze, energia  jak najlepiej wykorzystywać swój czas, by osiągać większe dochody i jednocześnie mieć siłę i energię, by realizować swoje marzenia. W części pierwszej na temat CZASU I PIENIĄDZA dowiesz się: Jaki jest Twój pieniężny kod i jak go zmienić, by generował Ci większe dochody. Jaka jest relacja pomiędzy Twoimi wartościami osobistymi a Twoimi dochodami. W jaki sposób usunąć lęki związane z brakiem czy nadmiarem pieniędzy Jak używać Codziennego Raportu Wpływu i Raportu Stałych Kosztów

Poznasz: Ile jesteś naprawdę „warty” za godzinę i jaka jest relacja między czasem a Twoimi zarobkami. Swój Kalendarz Prosperity. System Delegowania DAU, który pomoże Ci uwolnić Twój czas i zwiększyć Twoje dochody

Nauczysz się: Zamieniać swoją aktywność w efektywność. Poznasz sekret Generatora Motywacji i Generatora Efektywności. Metody BATCHINGU czyli systemu efektywnego grupowania działań do wykonania

A oprócz tego: Obejmiesz kontrolę nad swoimi wydatkami. Poznasz sposób na podwyższenie swoich dochodów. Otrzymasz następujące BONUSY! Twój Roczny Kalendarz Prosperity- wersja pdf. Arkusz stałych kosztów. Plan przychodów .Listę przykładowych zadań do delegowania

Celestyna Osiak

Celestyna Osiak

W części drugiej na temat ENERGII nauczysz się: efektywnego relaksu oraz szybkiej regeneracji sił witalnych za pomocą technik Ayurvedy, umiejętność wyprowadzania napięcia, zmęczenia z ciała i umysłu,skutecznego podnoszenie energii poprzez oddychanie – relaks dla prawej i lewej półkuli mózgowej.

Dowiesz się: jak skutecznie zakończyć, to co się rozpoczęło i nie stracić energii, jak uwolnić się od stresu przed wystąpieniem publicznym za pomocą prostej techniki aromatoterapii, jak sporządzać Power Drink oraz inne rodzaje pożywienia podtrzymujące energię, jak dzięki prostym technikom masażu głowy pobudzać swoją energię, czym jest Linia Mocy i jak ją wykorzystać w codziennym życiu.

Otrzymasz następujące BONUSY! Przepis na Power Drink. Praktyczne receptury stymulacji nastroju i regeneracji organizmu z punktu Ayurvedy. Poczujesz i doświadczysz jak kumulować energię.

Oferta promocyjna: 457zł tylko do 19 lutego!

Termin: 2-3 marca 2013, sobota 12.00-19.00, niedziela 10.00-16.00

Miejsce: Centrum Yogi i Ayurvedy, Kraków, ul.Friedleina 20/6

Uczestnicy proszeni są o przyniesienie wygodnego stroju do ćwiczeń (spodnie z gumką, podkoszulek, skarpety). Rejestracja tutaj!

Prowadzi: Celestyna Osiak i Apolonia Rdzanek.

WARSZTAT WEDŁUG NOWYCH USTAWIEŃ BERTA HELLINGERA

SPRAWIEDLIWOŚĆ DUCHOWA I MIŁOŚĆ, KTÓRA BIERZE W SŁUŻBĘ

Maria Wyczałek-Piątkowska

Maria Wyczałek-Piątkowska

Celem warsztatu jest umożliwienie uczestnikom rozpoznania głębokich, systemowych przyczyn własnych problemów dotyczących relacji w rodzinie, z rodzicami, dziećmi, rodzeństwem oraz w związkach i relacjach zawodowych. Ponadto podejmowanie bardziej świadomych decyzji zgodnych z nowym wglądem wynikającym z ustawień, sięganie po więcej w harmonii z sobą, z innymi i z własnym losem.

Warsztat skierowany jest do osób, które mają trudności w życiu osobistym i/lub zawodowym; do osób, które są gotowe wyruszyć w podróż ku rozpoznaniu głębokich przyczyn swoich trudności. Inne tematy zgłaszane przez uczestników będą również uwzględnione w ustawieniach. W warsztacie mogą też uczestniczyć osoby, które są zainteresowane tą metodą i chcą doświadczyć jej działania.

Program: praca własna – obserwator – ćwiczenia – medytacje hellingerowskie

Termin: 9-10.03.2013, sobota: 12.00-18.00 niedziela: 9.00-18.00.

Konsultacje indywidualne: 11.03.2013 (poniedziałek)

Opłata: Potwierdzeniem udziału w warsztacie jest wpłata 350 zł na konto mBank 15114020040000370254229572

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

Miejsce: Centrum Yogi i Ayurvedy, Kraków, ul.Friedleina 20/6,

Tel. 12 634 43 83, 604 460 166 www.yoga.krakow.pl; yoga@yoga.krakow.pl

Warsztat poprowadzi Maria Wyczałek-Piątkowska – Trener rozwoju osobistego, dyplomowany terapeuta w zakresie Terapii Systemowej Rodzin wg Berta Hellingera dwustopniowe szkolenie prowadzone przez Marię Senftleben-Gudrich z udziałem zaproszonych doświadczonych terapeutów niemieckich, Kurs Mistrzowski u Berta Hellingera. Praktyk i Master NLP, praktyk Transformacyjnej Pracy z Oddechem, ukończony trening Szczytowych Stanów Świadomości oraz trzystopniowy kurs Totalnej Biologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogiczno-edukacyjnej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

PRACA Z PRZEKONANIAMI I CIEKAWA GRA RECALL HEALING

– TOTALNA BIOLOGIA

„Praca z Przekonaniami i Ciekawa Gra” Recall Healing – Totalna Biologia

„Praca z Przekonaniami i Ciekawa Gra” Recall Healing – Totalna Biologia

Warsztat skierowany jest do osób, które chcą: mieć większy wpływ na swoje życie i samopoczucie, odzyskać zdrowie i rozwiązać problemy z tym związane, lepiej radzić sobie z własnymi dziećmi, odzyskać własną moc, czyli poszerzyć świadomy wpływ na swoje życie.

W Programie: Wiedza na temat powstawania przekonań

– czemu są tak ważne

– jakimi zasadami i regułami kierujemy się je tworząc

– jak je zmieniać aby zmiana była trwała

Kilka historii z życia wziętych, opartych na faktach opowiadających jak to działa.

Poznanie procesów, narzędzi i metod, dzięki którym samodzielnie można modyfikować czy też zmieniać swoje przekonania, na te które pozwalają lub umożliwią osiągnięcie zamierzonego celu.

Indywidualna sesja w grupie z Prowadzącą oparta na grze coachingowo-towarzyskiej.

Do gry przystępujemy z konkretnym problemem oraz z wiedzą, co chcemy w zamian. Poprzez zmianę stanu świadomości samodzielnie dokonuje się uzdrowienie czy uwolnienia problemu, znajdując rozwiązanie. Do gry dobrze jest przynieść swój dyktafon.

Korzyści z udziału w warsztacie:

– pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu problemów, jakich aktualnie doświadczamy

– zdobycie wiedzy, dzięki której można samodzielnie rozwiązywać własne problemy i poprawić jakość swojego życia oraz samopoczucia

– większa umiejętność radzenia sobie ze stresem, lękiem

– nawiązywanie nowych kontaktów i przyjaźni.

Termin: 23.02.2012 – sobota, godz. 12.00 – 18.00 (z przerwą na posiłek); 24.02.2012 – niedziela, godz. 9.00 – 15.00 (z przerwą na posiłek).

Pierwszy dzień poświęcony jest na zdobycie wiedzy, zapoznanie się z metodami i narzędziami, za pomocą których można rozwiązywać problemy.

Drugi dzień to skupienie się na procesie i rozwiązywaniu problemów – udział w GRZE.

Prowadzi: Renata Wolańska – Coach, trener rozwoju osobistego, konsultant Totalnej Biologii. Więcej informacji na www.renatawolanska.pl

Inwestycja – 300 zł od osoby za 2 dni warsztatu (udział w jednym dniu 200 zł).

Konsultacje indywidualne 100 zł. Prosimy o dokonywanie wpłat na konto mBank 15114020040000370254229572

Miejsce: Centrum Yogi i Ayurvedy, ul.Friedleina 20/6, Kraków

Tel. 12 634 43 83, 604 460 166, www.yoga.krakow.pl yoga@yoga.krakow.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ