Monday, May 27, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / Zrób Mapę Marzeń i Motankę. Weź udział w noworocznych warsztatach spełniających życzenia

Zrób Mapę Marzeń i Motankę. Weź udział w noworocznych warsztatach spełniających życzenia

Wejdź w nowy rok z Miastem Kobiet i Kobietami Krakowa!

kolaż kobieta w kwiatach

Weź udział w warsztatach Fundacji Miasto Kobiet i rozbudź swoje marzenia na 2022 rok! /fot. AdobeStock

A gdyby tak rozpracować trzymające nas mechanizmy, obejść je, zhakować rzeczywistość i zrealizować swoje marzenia? Przełom roku to doskonały moment, by przyjrzeć się temu, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz. Zapraszamy cię do kreatywnej i transformującej podróży po twoich intencjach, marzeniach i najgłębszych pragnieniach duszy. Już 15 stycznia 2022 r. odbędą się dwa wyjątkowe warsztaty, doprawione szczyptą magii, które poprowadzą dla ciebie Kobiety Krakowa z „Miasta Kobiet”

Warsztaty „Mapa Marzeń”

Zaufaj, że to czego naprawdę pragniesz, już się realizuje.
Co: Warsztaty z „Mapy Marzeń” to moment przejścia między starym i nowym rokiem. Pozostając w totalnym zanurzeniu w Teraźniejszości, wyciągniemy z naszej przeszłości inspirację, by podążyć za tym, co zdarzy się w przyszłości.
Kiedy: 15.01.2022 (sobota), godz. 10.01-13.01 (3 godziny)
Dla kogo: Dla każdej osoby, która wierzy w moc intencji i w to, że spełnianiu marzeń trzeba pomóc.
Dla osób, które pragną uwolnić swoją kreatywność i spędzić 3 godziny w atmosferze transformującego przejścia między starym, a nowym.
Co będziemy robić:

 • Zaczniemy od podsumowania roku. Bez przyjrzenia się temu, co się wydarzyło i czego nas to nauczyło, bez „inwentaryzacji” zasobów trudno ruszyć w dalszą drogę.
 • Potem wejdziemy w stan połączenia z naszymi największymi pragnieniami, po to, by je wydobyć, uzewnętrznić i urzeczywistnić.
 • Otrzymasz wszelkie potrzebne materiały, kartki, czasopisma, nożyczki, klej, aby doświadczyć nieposkromionej, twórczej energii tworzenia twojej indywidualnej Map Marzeń, a może już nawet Map Zdarzeń, bo to o czym zamarzysz naprawdę i poczujesz w każdej komórce ciała, zostanie urzeczywistnione, tyle że w przyszłości.
 • Na koniec podzielimy się refleksjami na temat naszych Map Marzeń.

Co potrzebujesz: Przyjdź z dobrym nastawieniem i otwartością na dobrze spędzony czas. My zadbamy o resztę.
Każda uczestniczka nie tylko wyjdzie z własną Mapą Marzeń, ale otrzyma od nas podarunek na dobry początek roku: pakiet zdrowia, urody i energii na 2022 rok, a w nim: herbatka obfitości, olejek na odporność, próbki eliksiru dla skóry i wzmocnienia dla ciała.
Inwestycja: Cena: 190 zł. Uwaga, liczba biletów jest ograniczona.
Gdzie: Slow Fashion Cafe przy ul. Kalwaryjskiej 34 w Krakowie

Uwaga. Na warsztaty zapraszamy również z dziećmi. Wstęp dla dzieci w wieku 6-10 lat bezpłatny; Starsze dzieci wstęp za pół ceny. Dla dzieci zorganizujemy własny kącik, gdzie będą robić swoje mapy marzeń i motanki. Obecność dzieci prosimy zgłaszać osobno w mailu do nas: fundacja@miastokobiet.pl .  

Warsztaty poprowadzą:
Aneta Pondo i Agna Karasińska z „Miasta Kobiet”

Aneta Pondo i Agna Karasińska / fot. B. Bogacka

Aneta jest redaktorką naczelną „Miasta Kobiet”, łączy twardy biznes ze światem intuicji, który umyka prostym definicjom. Wierzy, że przyszłość zależy od kobiet i że każdy człowiek nadaje moc zarówno swojej prawdzie, jak i iluzjom. Jest też prezeską Fundacji Miasto Kobiet, uczy jak dobrze pisać, jest mentorką Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, zwołuje Kręgi Kobiet.
Agna jest dziennikarką i zastępczynią redaktorki naczelnej „Miasta Kobiet”, organizuje i koordynuje wydarzenia organizowane przez Fundację Miasto Kobiet, prowadzi spotkania autorskie, przeprowadza wywiady, uczy webwritingu. 

Ważne. Możesz wziąć udział w wybranych pojedynczych warsztatach lub spędzić z nami cały dzień (w przerwie możemy zjeść razem obiad)! Cena za dwa łączone warsztaty wynosi 340 zł. 


 

kolaż prezentujący warsztaty robienia mapy marzeń i motanki

Weź udział w noworocznych warsztatach z Miastem Kobiet! / fot. Canva

Warsztaty „Motanki (lalki spełniające życzenia)”

Mówi się, że pełnia księżyca (najbliższa już 18.01) to czas, który sprzyja marzeniom i ich spełnianiu. Ale prawda jest taka, że Wszechświat słucha cię nieustannie każdego dnia. A to co rzeczywiście wpływa na realizację twoich planów i pragnień, to zdolność do usłyszenia podszeptów duszy i zaufania im, umiejętność budowania mostów między śnieniem a rzeczywistością, stopień konkretyzacji wizji i determinacja do przekuwania marzeń na konkretne kroki możliwe do zrealizowania TU i TERAZ.

Istotne są też kody, schematy i wzorce postępowania jakimi kierujesz się w życiu, bo mają wpływ na wszystkie ww. elementy. Jak się one objawiają? Najczęściej „paplaniną” umysłu, który bojkotuje, sabotuje i racjonalizuje twoje porywy serca.

Co: Podczas warsztatów „Motanki (lalki spełniające życzenia)” rozwiążesz umowy blokujące cię przed realizacją twoich planów, zanurzysz się w pragnieniach twojej duszy, połączysz się z tą wersją siebie, która już je zmaterializowała, a następnie stworzysz magiczną lalkę – twoją kotwicę energetyczną na linii czasowej, na której chciałabyś się znaleźć. Poprowadzi cię w tym procesie Kwantowa Wiedźma.
Kiedy: 15.01.2022 (sobota), godz. 15.01-18.01 (3 godziny)
Dla kogo: Dla każdej osoby, która wierzy w moc intencji i w to, że spełnianiu marzeń trzeba pomóc.
Dla osób, które pragną uwolnić swoją kreatywność i spędzić 3 godziny w atmosferze transformującego przejścia między starym, a nowym.
Co będziemy robić:

 • Podsumujemy i zamkniemy stary rok – medytacja prowadzona.
 • Zidentyfikujemy i uwolnimy schematy powstrzymujące nas przed realizacją planów i pragnień.
 • Zagłębimy się w marzeniach.
 • Zamotamy (każda swoją osobistą) lalkę spełniającą życzenia, w której zakodujemy częstotliwość linii czasowej, na której twoje obecne marzenia są już elementem rzeczywistości.

Co potrzebujesz:

 • Wyśpij się i zadbaj o nawodnienie organizmu.
 • Przygotuj ulubiony notatnik, coś do pisania i otwartość na doświadczenie.
 • Jeśli przed wyjściem z domu zawoła cię jakiś przedmiot, drobiazg, guzik, koralik, pierścionek, fragment tkaniny, stary kiedyś lubiany, dziś nieużywany element stroju, etc. zabierz go ze sobą. Może twoja lalka mocy, już z tobą rozmawia…

Na miejscu będą wszystkie materiały. Jedyne, co potrzebujesz zabrać, to dobry nastrój i otwartość na proces.
Inwestycja: Cena: 240 zł. Uwaga, liczba biletów jest ograniczona.
Gdzie: Slow Fashion Cafe przy ul. Kalwaryjskiej 34 w Krakowie

Uwaga. Na warsztaty zapraszamy również z dziećmi. Wstęp dla dzieci w wieku 6-10 lat bezpłatny; Starsze dzieci wstęp za pół ceny. Dla dzieci zorganizujemy własny kącik, gdzie będą robić swoje mapy marzeń i motanki. Obecność dzieci prosimy zgłaszać osobno w mailu do nas: fundacja@miastokobiet.pl 

Warsztaty poprowadzi:
Ewa Czarnecka-Doniec – Kwantowa Wiedźma, Szamanka, Uzdrowicielka i Kolażystka (www.kwantowawiedzma.com)

Ewa Czarnecka-Doniec / fot. B. Bogacka

Ewa łączy najnowsze zdobycze nauki z pracą energetyczną i tradycyjnymi metodami wywodzącymi się z pierwotnych wierzeń, tradycji i mądrości. Tworzy motanki – lalki dobrych życzeń, lalki przejścia, lalki opiekunki i talizmany oraz cyfrowe kolaże programowane jako portrety mocy.

 

Ważne. Możesz wziąć udział w wybranych pojedynczych kameralnych warsztatach lub spędzić z nami cały dzień (w przerwie możemy zjeść razem obiad)! Cena za dwa łączone warsztaty wynosi 340 zł. 

Zanim weźmiesz udział w warsztatach, przeczytaj regulamin.


 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ